Medve Matek Élménynap 2018 - Budapest

Budapest, 2018. február 24.

Képek

Résztvevő diákok

NévÉvfolyamIskolaVáros
Korbai Gyöngyvirág10.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
Bem Tímea102.Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Mátéfy Ádám8.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Egyházi Hanna8.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
Egyházi Godó5.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
Szerecz Vilmos10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Aczél Judit102.Budapesti Vendéglátóipari és Humán SZC Dobos C. József Szakképző IskolájaBudapest
Bilsiczky Ádám 5.Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Juhász Máté Levente7.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
Czermann Andrea101.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
Kollek-Melkvi Gábor7.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
Paulik Vivien12.Tomori Pál Magyar-Angol Két tanítási nyelvű Közgazdasági SzakközépiskolaBudapest
Móricz Gergő6.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
Tóthné Kunstár Judit101.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Vida Boldizsár8.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Fok Robi9.Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Fok Miki6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Szücs Barnabás7.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
Király Barnabás8.Sopronhorpácsi Általános IskolaSopronhorpács
Kozma Hanna11.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
Fidlerné Kiss Annamária101.Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
Biró Botond5.Szent István Katolikus Általános IskolaMezőkövesd
Pusztai Rebeka Petra8.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest
Pusztai Botond András6.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest
Róth András9.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Iker Sámuel7.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Lobitz Andor8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Oroszné Vass Ildikó101.Orosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Orosz László101.Orosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Tompa Lajos101.Orosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Bárdos Balázs6.Orosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Csizmadia Szabolcs Zsolt6.Orosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Sándor Marcell6.Orosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Irimiás Márk8.Orosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Kulcsár András8.Orosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Takó Klára101.Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános IskolaDunaújváros
Czikó Lili5.Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
Csáky Soma5.Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
Jánosa Máté5.Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
Halászy-Kiss Noémi9.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
Palkó László101.Újpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest
Schenk Anna9.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
Süveges-Szabó Marianna Éva101.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Radvánszki Ferenc8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Ember Zsófia5.Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
Kovács Lili5.Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
Pirka Botond7.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Vaczkó Levente7.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Rácz Ildikó101.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Zolnai Sámuel8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Bársony Csaba8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Kotán Bence8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Szin Imola8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Szin Attila6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Valent László6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Farkas Mór6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Szakál Soma6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Kovács Szabolcs6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Szalai Botond6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Kaltenecker Balázs Bence7.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
Szalanics Tamás8.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
Bálint Lili8.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
Bálint Hanna5.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
Tompáné Barabás Edit101.Orosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Szatmáry Sára8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Hermann Kata8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Kiss Dániel8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Pusztaszeri Emma5.Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
Schubert Ádám5.Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
Gerecs Milán8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Lukács Nimród8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Görömbey András7.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Vörösmarty Gyöngyi103.BCEBudapest
Szabó István8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Ferge Balázs7.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Hangay Luca5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Juhász Bence7.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Fontányi Alexandra5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Botos Zsófia5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Vass Viktória Boglárka6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Virga Mariann101.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Ecsedi Sámuel7.Scheiber Sándor Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Éles Júlia8.Szatmárnémeti Kölcsey Ferenc FőgimnáziumSzatmárnémeti
Bender Balázs7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Réthelyi Ágnes7.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Don Júlia6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Betegh Janka6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Rácz Kamilla6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Rákosy Vanda6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Rákosy Gordon6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Csintalan Orsolya5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Csoma Lili5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Topor Sára5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Lasnói Zsolt5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Both Samu5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Biró Anna5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Rákos Zorka5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Beck Réka5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Takács Julianna5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Diószegi Bence5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Szabó Péterné101.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Motika Lilla5.Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
Holovács Márk6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Sánta Zsófia7.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Gergely Gabriella7.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Kepli Emese7.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Vaczkó Máté7.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Maczkó Dániel7.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Gubek Rebeka5.Csömöri Mátyás Király Általános IskolaCsömör
Hegymegi Ákos6.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Zavalnij Dorottya6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Mózsa Viktor6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Dér Ágoston6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Szántó Dávid6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Willerding Áron6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Molnár András6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Mészáros Gergő6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Bakonyi Tamás6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Szélba Krisztián7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Knuth Eszter7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Szomorjai Benedek7.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
Nemesházi Jusztina101.Szigetszentmiklósi József Attila Általános IskolaSzigetszentmiklós
Marlók Alíz101.MagántanárBalatonfüred
Kecskeméti Csaba102.Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és KollégiumDunaújváros
Kiss Orsolya7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Fogl Péter11.Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi SzakközépiskolaBalatonfüred
Sándor Beáta6.Református Általános Iskola BalatonfüredBalatonfüred
Mócsy Mátyás8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
Rábai Gellért6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Egyed Balázs6.Babits Mihály GimnáziumBudapest
Szalai Barna6.Református Általános Iskola BalatonfüredBalatonfüred
Tarján Teréz8.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
Boros Judit101.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Orbán-Sántha Réka101.Gödöllői Hajós Alfréd Általános IskolaGödöllő
Simics Sára Dorottya6.Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Regős Zsombor5.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Regős Botond5.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Csedő Balázs8.Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Csürke Ibolya102.Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Tóth Dóra7.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Szilasi Zsófia7.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Szabó Noémi5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Nagy Tünde12.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Szántó Zalán7.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Nerada Balázs7.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Bors Bertold6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Herczku Noémi6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Jéhnné Csók Ildikó102.Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti IskolaPécs
Jéhn János102.Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és KollégiumaPécs
Fazekas Sándorné101.Debreceni Gönczy Pál Általános IskolaDebrecen
Hegedűs Krisztián5.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Schultz Rebeka11.Tatai Református GimnáziumTata
Benkeházi Bence András5.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Gál Róbert12.Bárdos László GimnáziumTatabánya
Benkőné Di Giovanni Rita102.Budapest-Fasori Evangélikus GimnáziumBudapest
Horváth- Tőkés Konrád6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Ottrok Gabriella9.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Ottrok Veronika8.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Ottrok Barbara5.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Szenyovszky Judit101.A Gondolkodás Öröme AlapítványGyöngyös
Szabó Zsuzsanna8.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
Molnár Marcell Oszkár6.Fodros utcai általános iskolaBudapest
Penyige Zita10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Pete Viola6.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
Fülöpné Tóth Henrietta102.Halásztelki Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaHalásztelek
Juhász Nikolett101.FPSZ XIX. Ker TagintBudapest
Kőszeghy Vilmos6.ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános IskolaBudapest
Nándoriné Palásti Judit101.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Harsányi László102.MunkanélkülSzigetszentmiklós
Gerstmárné Takács Beatrix101. Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Ihász Kristóf9.Egry József Középiskola, Szakiskola és KollégiumZánka
Ihász Márk7.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Dubis Botond6.Gödöllői Damjanich János Általános IskolaGödöllő
Radványi Zita8.Szent Imre Általános IskolaMezőkövesd
Pete Mihály5.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
Kovács László Levente7.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Márton Ágnes7.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
Novák István12.BGSZC Csonka János Műszaki Szakgimnáziuma és SzakközépiskolájaBudapest
Cser Boglárka8.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Mozsdics Máté8.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Csákány Olivér9.Lovassy László GimnáziumVeszprém
Dömők Istvánné Marika101.Szent János Apostol Katolikus Általános IskolaBudapest
Horváth Mihály7.Szent János Apostol Katolikus Általános IskolaBudapest
Szabó Gergely5.ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános IskolaBudapest
Tisza Petra Katalin7.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Márton Kristóf7.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Balogh Dávid Árpád7.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Lukács Botond6.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
László Réka103.Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat XX. kerületi TagintézményBudapest
Bánffy Boróka5.Szent László Általános IskolaBicske
Horváth Levente5.Szent László Általános IskolaBicske
Majer Marcell5.Szent László Általános IskolaBicske
Benkő Eszter6.Szent László Általános IskolaBicske
Halász Panna6.Szent László Általános IskolaBicske
Juhász-Nagy Ernesztina6.Szent László Általános IskolaBicske
Pozsgai Sámuel Zsolt6.Szent László Általános IskolaBicske
Suszter Csongor6.Szent László Általános IskolaBicske
Tóth Richárd6.Szent László Általános IskolaBicske
Halász Mátyás7.Szent László Általános IskolaBicske
Hodozsó Balázs7.Szent László Általános IskolaBicske
Nagy-Nyika Tamara7.Szent László Általános IskolaBicske
Dr. Lovasné Báder Katalin101.Szent László Általános IskolaBicske
Hunyadi Ágnes101.Szent László Általános IskolaBicske
Koch Józsefné101.Szent László Általános iskolaBicske
Rieger Örs5.Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános IskolaBudapest
Pál István8.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
Fábián Istvánné101.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Kiss Csilla102.BMSZC Neumann János Számítástechnikai SzakgimnáziumaBudapest
Juhász Bálint5.Szent Imre Kaolikus Általános Iskola Eger
Fisli Gergő6.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Borbély Mihály6.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Kiss Alexandra7.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Sziky Csilla102.nincsBudapest
Volter Etelka102.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
Borbély András8.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Krajczár Dávid8.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Batkiné Szalontai Gyöngyvér101.Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Oszvald Bence7.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
Rovácsné Simon Erika101.Kőkúti Általános IskolaTata
Kamarás Krisztina101.Czabán Általános IskolaBudapest
Gyenei Manó5.Czabán Általános IskolaBudapest
Mező Panna8.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Pálfi Fruzsi7.Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumBudapest
Csolák Veronika102.Váci Madách Imre GimnáziumVác
Pintér M. Zsuzsanna101.Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, EGYMI és KollégiumBudapest
Kovácsné Sényi Anikó101.Kőbányai Bem József Általános IskolaBudapest
Langó-Virág Zsuzsánna101.Kálvin Téri Református Általános IskolaVeresegyház
Kis-Tót Bálint9.Németh László GimnáziumBudapest
Kis-Tót Zsigmond7.Németh László GimnáziumBudapest
Szabó Péter101.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Pulszter Csaba7.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Kada Koppány7.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Mayer Levente7.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Majoros Gergő7.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Szabó Máté7.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Szabó Ádám5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Weinberger Péter11.Scheiber Sándor Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumBudapest
Dénesné H. Katalin101.Kispesti Bolyai János Általános IskolaBudapest
Gyöngy Lilla6.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Arany János téri feladatellátási helyeDebrecen
Varga Krisztina101.Kálvin Téri Református Általános IskolaVeresegyház
Varga Tilia5.Dunakeszi Szent István Általános IskolaDunakeszi
Szabó Miléna Dóra11.Klebelsberg Kuno Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Szabó Lorena Liza7.Klebelsberg Kuno Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Cz. Nagyné Bándi Klára101.Minerva Tanulási AlternatívaVeszprém
Horváthné Stumm Erzsébet101.Piarista Gimnázium és KollégiumVác
Pudner Anna7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Bekő Ákos5.Szent Imere Katolikus általános IskolaEger
Mezei Dániel5.Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor ÓvodaEger
Dér Viktória101.Nagykovácsi Általános IskolaNagykovácsi
Gyárfás Réka7.Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium és KollégiumAszód
Gyárfás Zselyke5.Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium és KollégiumAszód
Szirt Máté5.Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Dudra István5.Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Molnár Boglárka5.Andreetti Károly Általános Iskola és Művészeti IskolaSóskút
Molnár Csaba5.Andreetti Károly Általános Iskola és Művészeti IskolaSóskút
Zachárné Lehoczki Anita101.Gödöllői Damjanich János Általános IskolaGödöllő
Gáll Viktória101.Gödöllői Damjanich János Általános IskolaGödöllő
Krassóy Nándor8.Karinthy Frigyes Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Endrényi Flóra102.BMSZC Neumannn János SzakgimnáziumBudapest
Murányi Marian102.BMSZC NJSZGBudapest
Witzlné Ulrich Anikó102.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Kiss Fruzsina Zoé5.Közép-budai Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBudapest II. kerület
Illés Viktória5.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Pencs Barnabás5.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Simon Szofi5.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Szabó Zsombor5.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Szalai Barnabás5.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Szathmáry Milán5.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Baán László7.Németh László GimnáziumBudapest
Szimeiszter Zalán 5.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Tóth Boróka Hajna5.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Uszinger Tamás5.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Barna Brigitta5.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Orbán Noémi101.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
Losó Krisztina102.Budapesti Gazdasági Szakképzési CentrumBudapest
Turai Valentin5.Galgagyörki Gárdonyi Géza Általános IskolaGalgagyörk
Wencel Anna6.Fillér Utcai Általános IskolaBudapest
Reinhardt Milán6.Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános IskolaSzékesfehérvár
Almási-Füzi Dávid6.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Galambosi Péter101.Acsai Petőfi Sándor Általános IskolaAcsa
Urbán Dorottya6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Németh Levente6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Szamkó Máté6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Csiszár Regina101.Székesfehérvári Németh László Általános IskolaSzékesfehérvár
Szabó Dániel8.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Szilágyi Gergő5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Szabolczki Zsuzsanna102.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
DH Anna10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Rumi Zoárd10.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
Kasza Istvánné101.Fókusz Gimnázium és Szakképző IskolaMiskolc
Zombori Anna 102.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest
Szegedi Vargháné Bednay Györgyi101.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Debreceni Emese102.Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola és ÓvodaMezőtúr
Faludy Zsanett102.BMSZC Egressy Gábor Két Tanítási Nyelvű SzakgimnáziumaBudapest
Mekotáné Marton Andrea101.Horváth István Általános IskolaPétfürdő
Farkasházi Csilla101.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Szabó Krisztina101.Bp., I. kerület Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
Kisné Rácz Erzsébet Ibolya102.BMSZC Egressy Gábor Két Tanítási Nyelvű SzakgimnáziumaBudapest
Edőcsény Csenge104.ELTEBudapest
Nyitrai Orsolya102.Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és SzakközépiskolaBudapest
Horváth Emese101.pedagógusként végeztem (mat.-fiz szak), jelenleg nem tanítok, mint szülő is érdekel az esemény.Budapest
Caracciolo Lara8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Debreceni Dániel6.Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola és ÓvodaMezőtúr
Spéth Gergely6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Horlik Zalán Zoltán9.Boronkay György Műszaki Szakgimnázium és GimnáziumVác
Jen Lilla Laura5.Szentendrei Barcsay Jenő Általános IskolaSzentendre
Sándor Zsófia7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Eperjesi Emese101.Epreskerti Általános IskolaDebrecen
Mikulán János103.Epreskerti Általános IskolaDebrecen

Résztvevő tanárok

Invalid data source. Please correct the following errors:
  • The data source tag/idis missing or it is invalid