Medve Matektábor 2017 - Városlőd

Városlőd, 2017. július 28. - 2017. augusztus 3.

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
Aczél-Szabó János8.Kecskeméti Református Általános IskolaKecskemét
Ádám Dalma Luca6.Balassagyarmati Balassi Bálint GimnáziumBalassagyarmat
Ádám Vencel7.Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános IskolaVelence
Adámy Márton5.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Al-Sayyed Zakariás10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Albert Márton8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Apagyi Balázs6.Vaszary János Általános IskolaTata
Apáthy Száva10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Argay Zsolt8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Árvai Zsófia5.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
Bakonyi Bertalan9.Celldömölki Berzsenyi Dániel GimnáziumCelldömölk
Balogh Csaba8.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
Balogh Júlia12.Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumNyíregyháza
Bánhidi Botond6.Vaszary János Általános IskolaTata
Bányai Dóra11.Neumann János Középiskola és KollégiumEger
Barnóth Gábor10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Bercsényi Gábor9.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Bérczi Csongor5.Esztergomi Dobó Katalin GimnáziumEsztergom
Bödör Gábor József10.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Bognár Katica8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Borbély András8.Pécsi Janus Pannonius GimnáziumPécs
Bordás Karolina7.Németh László GimnáziumBudapest
Botos Adrienn Anna5.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Buck Míra6.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
Budai Judit Erzsébet11.Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos GimnáziumMosonmagyaróvár
Csabai Mátyás10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Csala Petra6.Németh László GimnáziumBudapest
Cseh Dóra5.II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaSzékesfehérvár
Csicsai Bajnok6.Vaszary János Általános IskolaTata
Csizmadia Viktória10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Csóka Lili Dorottya9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Czupor Attila10.Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Dani Kinga5.Újpesti Homoktövis Általános IskolaBudapest
DH Anna9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Dienes Erik6.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
Dienes Luca9.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
Dolgos Nóra11.Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Egri Máté11.Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Egyed Balázs5.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Erős Máté5.Biatorbágyi Általános IskolaBiatorbágy
Farkas Jázmin8.Kecskeméti Református Általános IskolaKecskemét
Farsang Dániel5.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
Felföldi Tamás10.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GImnáziumSzombathely
Filotás Dénes8.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest
Galántha Szabolcs8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Gátmezei Kornél9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Gögh Nóra8.Soproni Széchenyi István GimnáziumSopron
Görbe Kitti5.Bálint Márton Általános Iskola és KözépiskolaTörökbálint
Györe Boglárka7.Zalaegerszegi Öveges József Általános IskolaZalaegerszeg
Györe János9.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
Hamburger Zsombor6.Veszprémi Kossuth Lajos Általános IskolaVeszprém
Hárs Aliz5.Budapest XIII. kerületi Hegedüs Géza Általános IskolaBudapest
Hegymegi Ákos5.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Horváth Bendegúz Győző9.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Horváth Péter12.Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Hubay Csenge10.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
Illés Gréta5.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Imre Balázs9.Celldömölki Berzsenyi Dániel GimnáziumCelldömölk
Istvándi Soma8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Jékely Boldizsár10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Karikó Lajos7.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
Karsai Bernadett8.Vaszary János Általános IskolaTata
Keller Anna Zsófia8.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
Kis Orsolya5.Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános IskolaKecskemét
Kiss Viktor6.Vaszary János Általános IskolaTata
Kocsis András6.Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános IskolaBudapest
Kovács Anna Tatjána5.Bálint Márton Általános Iskola és KözépiskolaTörökbálint
Kovács Botond10.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Kovács Levente 6.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Lakatos Enikő8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Lendvai Csenge5.Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaVeszprém
Lennert András7.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
Lipthay Hanna8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Lobitz Andor7.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Magasházi Natasa5.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
Maróti Róbert Benedek6.Vaszary János Általános IskolaTata
Mohácsi Márton10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Murvai Anna Eszter9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Nagy Dániel5.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Nagy Gergely Bálint11.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Németh Ágoston9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Németh Bendegúz6.Vaszary János Általános IskolaTata
Németh Máté7.Répcelaki Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaRépcelak
Nyul Dávid10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Olajos Péter Dávid8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
Op Den Kelder Abel5.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Osztényi József8.Kecskeméti Református Általános IskolaKecskemét
Ötvös Bettina10.Kaposvári Táncsics Mihály GimnáziumKaposvár
Pál Viktória10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Penyige Zita9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Piri Tamás10.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
Rábai Gellért5.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Rácz Boglárka5.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
Raisz Olivér Iván9.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Régner Petra11.Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos GimnáziumMosonmagyaróvár
Riedel Zsuzsanna10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Róth András8.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Saly Balázs10.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
Schäffer Bálint8.Pécsi Janus Pannonius GimnáziumPécs
Schäffer Donát5.Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája, Általános Iskolája és ÓvodájaPécs
SIMON FRUZSINA5.Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános IskolaSzékesfehérvár
Simon Zsófia8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
SOMOGYVÁRI MÁTÉ7.KŐKÚTI ÁLT. ISK.TATA
Steiner Zsombor8.Balatonlelle-Karádi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBalatonlelle
Stift Máté10.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
Szabó Ábel5.Biatorbágyi Általános IskolaBiatorbágy
Szabó Árpád10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Szabó Gyula Máté8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium Budapest
Szabó Koppány8.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
Szabó Zsuzsanna7.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
Szafián Réka5.Dr. Tolnay Sándor Általános IskolaGyöngyösfalu
Szalaji Gábor6.Kiss Bálint Református Általános IskolaSzentes
Székely Bálint9.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Széles Réka8.Balassagyarmati Balassi Bálint GimnáziumBalassagyarmat
Takacs Janka5.Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános IskolaBudapest
Takács Márton Károly5.Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános IskolaBudapest
Tarnai Hajnal6.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Tax Dorina6.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
Timár Csaba7.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
Tóth Ábel8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Tóth Bálint8.Gödöllői Református Líceum GimnáziumGödöllő
Tóth Máté6.Vaszary János Általános IskolaTata
Tótth Sarolta 10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Ujhelyi Patrik Gábor7.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
Vadász Dániel6.Budapest XIV. ker. Herman Ottó Általános IskolaBudapest
Varga Dániel6.Répcelaki Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaRépcelak
Vass Norbert6.Németh László GimnáziumBudapest
Veisz Andor8.Vaszary János Általános IskolaTata
Zhorela Zsuzsanna8.Vaszary János Általános IskolaTata
Zibura Blanka6.Újpesti Homoktövis Általános IskolaBudapest
Zsigmond László Gergő8.Ajkai Bródy Imre Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaAjka
Zsiros Antal8.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
BDubis Botond5.Danjanich János Ált. IskőllödöG

Szervezők

CsoportNév