Medve Matektábor 2017 - Városlőd

Városlőd, 2017. július 28. - 2017. augusztus 3.

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
Ádám Vencel7.Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános IskolaVelence
Adámy Márton5.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Albert Márton8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Apagyi Balázs6.Vaszary János Általános IskolaTata
Apáthy Száva10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Argay Zsolt8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Balogh Csaba8.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
Balogh Júlia12.Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumNyíregyháza
Bánhidi Botond6.Vaszary János Általános IskolaTata
Bányai Dóra11.Neumann János Középiskola és KollégiumEger
Barnóth Gábor10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Bercsényi Gábor9.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Bodnár Ákos10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Bödör Gábor József10.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Bognár Katica8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Borbély András8.Pécsi Janus Pannonius GimnáziumPécs
Bordás Karolina7.Németh László GimnáziumBudapest
Botos Adrienn Anna5.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Buck Míra6.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
Budai Judit Erzsébet11.Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos GimnáziumMosonmagyaróvár
Csabai Mátyás10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Csala Petra6.Németh László GimnáziumBudapest
Cseh Dóra5.II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaSzékesfehérvár
Csicsai Bajnok6.Vaszary János Általános IskolaTata
Csóka Lili Dorottya9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Czupor Attila10.Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Dani Kinga5.Újpesti Homoktövis Általános IskolaBudapest
DH Anna9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Dienes6.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
Dienes Luca9.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
Dolgos Nóra11.Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Egri Máté11.Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Egyed Balázs5.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Eisemann György8.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Felföldi Tamás10.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GImnáziumSzombathely
Filotás Dénes8.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest
Flink Péter6.Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
Galántha Szabolcs8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Gátmezei Kornél9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Gögh Nóra8.Soproni Széchenyi István GimnáziumSopron
Görbe Kitti5.Bálint Márton Általános Iskola és KözépiskolaTörökbálint
Györe Boglárka7.Zalaegerszegi Öveges József Általános IskolaZalaegerszeg
Györe János9.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
Hamburger Zsombor6.Veszprémi Kossuth Lajos Általános IskolaVeszprém
Hegymegi Ákos5.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Horváth Bendegúz Győző9.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Horváth Péter12.Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Hubay Csenge10.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
Istvándi Soma8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Karsai Bernadett8.Vaszary János Általános IskolaTata
Kis Orsolya5.Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános IskolaKecskemét
Kiss Viktor6.Vaszary János Általános IskolaTata
Kocsis András6.Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános IskolaBudapest
Kovács Anna Tatjána5.Bálint Márton Általános Iskola és KözépiskolaTörökbálint
Kovács Botond10.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Kovács Levente 6.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Lendvai Csenge5.Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaVeszprém
Lipthay Hanna8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Lobitz Andor7.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Magasházi Natasa5.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
Maróti Róbert Benedek6.Vaszary János Általános IskolaTata
Mohácsi Márton10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Nagy Gergely Bálint11.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Németh Ágoston9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Németh Máté7.Répcelaki Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaRépcelak
Nyul Dávid10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Op Den Kelder Abel5.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Ötvös Bettina10.Kaposvári Táncsics Mihály GimnáziumKaposvár
Pál Viktória10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Penyige Zita9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Piri Tamás10.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
Rábai Gellért5.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Rácz Boglárka5.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
Raisz Olivér Iván9.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Rámháp Dominik 5.Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskola, Informatikai és Közgazdasági SzakközépiskolaMosonmagyaróvár
Régner Petra11.Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos GimnáziumMosonmagyaróvár
Riedel Zsuzsanna10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Róth András8.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Schäffer Bálint8.Pécsi Janus Pannonius GimnáziumPécs
Schäffer Donát5.Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája, Általános Iskolája és ÓvodájaPécs
Simon Zsófia8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Steiner Zsombor8.Balatonlelle-Karádi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBalatonlelle
Szabó Ábel5.Biatorbágyi Általános IskolaBiatorbágy
Szabó Árpád10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Szabó Gyula Máté8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium Budapest
Szabó Zsuzsanna7.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
Szafián Réka5.Dr. Tolnay Sándor Általános IskolaGyöngyösfalu
Szalaji Gábor6.Kiss Bálint Református Általános IskolaSzentes
Széles Réka8.Balassagyarmati Balassi Bálint GimnáziumBalassagyarmat
Takacs Janka5.Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános IskolaBudapest
Takács Márton Károly5.Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános IskolaBudapest
Tarnai Hajnal6.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Tax Dorina6.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
Tóth Ábel8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Tóth Bálint8.Gödöllői Református Líceum GimnáziumGödöllő
Tóth Máté6.Vaszary János Általános IskolaTata
Tótth Sarolta 10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Ujhelyi Patrik Gábor7.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
Vadász Dániel6.Budapest XIV. ker. Herman Ottó Általános IskolaBudapest
Varga Dániel6.Répcelaki Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaRépcelak
Vass Norbert6.Németh László GimnáziumBudapest
Veisz Andor8.Vaszary János Általános IskolaTata
Zhorela Zsuzsanna8.Vaszary János Általános IskolaTata
Zibura Blanka6.Újpesti Homoktövis Általános IskolaBudapest
Zsiros Antal8.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza

Szervezők

CsoportNév