Medve Matektábor 2017 - Sástó

Sástó, 2017. június 27. - 2017. július 3.

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
15.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Algayer Zoltán8.Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános IskolaDunavarsány
Andó Kamilla7.Nyárády András Általános IskolaFelsőnyárád
Balázs Krisztina9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Balogh Dénes5.Zimándy Ignác Általános IskolaTörökbálint
Bányai Nándor6.Hunyadi Mátyás Általános IskolaEger
Barát Benedek6.Fóti Garay János Általános IskolaFót
Barta Piroska Zsófia7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Beke Barnabás György7.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Beke Marcell Zoltán 6.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Beke Róbert Márk 5.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Benkő Gábor7.Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános IskolaBudapest
Bercsényi Gábor9.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Berczik Sára9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Bobvos Virág5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Böhm Hanna6.PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázum és Szakgimnázium Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános IskolájaPécs
Bundschuh Noé9.Esztergomi Dobó Katalin GimnáziumEsztergom
DH Anna9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Dinya Gergely8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Dósa Dávid Bendegúz9.Újbudai József Attila GimnáziumBudapest
Drótos Kinga9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Egyed Balázs5.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Egyházi Hanna7.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
Eisemann György8.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Érsek Aurél7.Lincoln Community SchoolAccra
Fekete Richárd5.Somogyi Imre Általános IskolaAbony
Fekete Tibor6.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
Gerencsér Dániel7.Vaszary János Általános IskolaTata
Görömbey László7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Harmati László Árpád6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Hevesi Márton Benedek10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Horváth Anna Lili9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Horváth Tamás9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Imreh Júlia8.Béke Utcai Általános IskolaSzeged
Izsáki Domonkos6.Budenz József Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Jeney Örs5.Zimándy Ignác Általános IskolaTörökbálint
Kaptás Vivien5.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
Kerekes Marcell7.Kispesti Pannónia Általános IskolaBudapest
Keszthelyi Zoltán9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Knuth Sára5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Kocsis Péter5.Bábolnai Általános IskolaBábolna
Kopác Júlia5.Britannica Angolnyelvű Nemzetközi Óvoda Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Kovács Ádám10.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
Lichtenstein László6.Bárdos László GimnáziumTatabánya
Littmann Márton9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Littmann Mihály6.ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános IskolaBudapest
Maruzsán Borisz5.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Mátéfy Ádám7.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Máthé Hunor-Szilárd7.Szegő Gábor Általános IskolaSzolnok
MáthéGergő6.Budapest V. Kerületi Hild József Általános IskolaBudapest
Micskó Máté7.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
MIhályi Barnabás9.Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc GimnáziumBudapest
Miklóssy Katinka7.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Miksi Dániel7.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
Nagy Bence Botond7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Nagy Domonkos Kristóf9.Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Nagy Gergő5.Szegedi Gregor József Általános IskolaSzeged
Nagy Orsolya8.Szegedi Gregor József Általános IskolaSzeged
Németh Ádám8.Sashegyi Arany János Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Németh Ágoston9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Oleszka Fruzsina 9.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Ottrok Gabriella9.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Ottrok Veronika7.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Pap Máté6.Kecskeméti Főiskola Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló ÓvodaKecskemét
Papp Zsófia5.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
Pásztor Miklós6.Érdi Kőrösi Csoma Sándor Általános IskolaÉrd
Prezenszki Zalán6.Fóti Ökumenikus Általános Iskola és GimnáziumFót
Probojcsevity Lili8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Racskó Gergő7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Radványi Zita7.Szent Imre Általános IskolaMezőkövesd
Raisz Olivér Iván9.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Rajkai László9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Réthelyi Gergely9.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és KollégiumGödöllő
Róth András8.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Rumi Zoárd9.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
Schneider Patrik7.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
Skripecz Bertalan5.Zimándy Ignác Általános IskolaTörökbálint
Spinyhért Bendegúz9.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
Spinyhért Sára Borbála7.Érdi Bolyai János Általános IskolaÉrd
Szabó Bendegúz9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Szabó Zsuzsanna7.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
Szafián Dorottya8.Dr. Tolnay Sándor Általános IskolaGyöngyösfalu
Szilágyi Brigitta9.Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső GimnáziumBudapest
Szita Gergely8.Pécsi Janus Pannonius GimnáziumPécs
Szűcs Ádám9.Tóparti Gimnázium SzékesfehérvárSzékesfehérvár
Tamási Máté8.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
Tarnay Márton9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
Tímár Ármin9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Vadler Vilmos7.Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Erste Altofener Deutsche NationalitätenschuleBudapest
Vári-Kakas Adél6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Vásárhelyi Zoltán6.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
Vida Boldizsár7.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Vida Tamás9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Villám Benedek7.Vaszary János Általános IskolaTata
Virág Nóra5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
wujiawei5.Kőbányai Szent László Általános IskolaBudapest
Xiong Benjamin Victor6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest

Szervezők

CsoportNév