Medve Matektábor 2017 - Sástó

Sástó, 2017. június 27. - 2017. július 3.

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
15.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Balázs Krisztina9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Balogh Dénes5.Zimándy Ignác Általános IskolaTörökbálint
Barát Benedek6.Fóti Garay János Általános IskolaFót
Berczik Sára9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Böhm Hanna6.PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázum és Szakgimnázium Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános IskolájaPécs
Drótos Kinga9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Egyed Balázs5.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Egyházi Hanna7.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
Érsek Aurél7.Lincoln Community SchoolAccra
Fekete Richárd5.Somogyi Imre Általános IskolaAbony
Fekete Tibor6.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
Görömbey László7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Hevesi Márton Benedek10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Imreh Júlia8.Béke Utcai Általános IskolaSzeged
Jeney Örs5.Zimándy Ignác Általános IskolaTörökbálint
Kopác Júlia5.Britannica Angolnyelvű Nemzetközi Óvoda Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Kovács Ádám10.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
Littmann Márton9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Littmann Mihály6.ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános IskolaBudapest
Máté Lőrinc6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Mátéfy Ádám7.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Miksi Dániel7.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
Nagy Bence Botond7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Nagy Domonkos Kristóf9.Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Nagy Gergő5.Szegedi Gregor József Általános IskolaSzeged
Nagy Orsolya8.Szegedi Gregor József Általános IskolaSzeged
oleszka fruzsina 9.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Ottrok Gabriella9.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Ottrok Veronika7.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Prezenszki Zalán6.Fóti Ökumenikus Általános Iskola és GimnáziumFót
Probojcsevity Lili8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Racskó Gergő7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Radványi Zita7.Szent Imre Általános IskolaMezőkövesd
Rajkai László9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Réthelyi Gergely9.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és KollégiumGödöllő
Rumi Zoárd9.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
Skripecz Bertalan5.Zimándy Ignác Általános IskolaTörökbálint
Szafián Dorottya8.Dr. Tolnay Sándor Általános IskolaGyöngyösfalu
Vida Boldizsár7.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest

Szervezők

CsoportNév