Medve Szabadtéri Matekverseny 2017 - Budapest, Óbudai-sziget

Budapest, Óbudai-sziget, 2017. április 22.

Eredmények

A csapatok pontszáma a P = S × 5000 − R × F × 300 − I képlettel számolható, ahol S az elért legmagasabb szint sorszáma, R a beadott rossz megoldások száma, F az elért szinttől függő konstans (Aranyfokozat elérése esetén 0, különben 1), I pedig a utoljára megoldott szintlépő feladat helyes megoldásának (első) ideje a verseny kezdetétől számítva, percben kifejezve. Ha esetleg nem sikerülne szintlépő feladatot megoldani helyesen, akkor I értéke 270 perc. A verseny illusztrált leírása megtalálható ezen a linken.

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Fejes Botond
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dezső Kende
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Halász Béla
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany548424056 m
2.Antus Kinga
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fábry Kinga
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szalontai Júlia
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany548373852 m
3.Szombat Nándor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szeszler Ábel
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Lovas Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany548004538 m
4.Hajdú Alíz
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kuba Nikoletta
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
NINCS
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany547956204 m
5.Tichy Márk
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
6. osztály
Csanády Zsombor
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
6. osztály
Kiss Levente
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
6. osztály
Arany547874203 m
6.Szabó Ágoston
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Rettiger Péter
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szarka Júlia
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany547298187 m
7.Reményi Benedek
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Botos Márk
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szilágyi Zsombor
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany498153930 m
8.Csendes Luca
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Csima Tekla
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Horváth Hanna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany497465752 m
9.Argay Zsófia
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Jázmin
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szarvas Lelle
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany497336058 m
10.Kis Vivien
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Heizl Zsófia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Vinnay Dóra
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany447303895 m
11.Pintér Vivien
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Holló Eszter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Murai Dóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany398376754 m
12.Telek Boldizsár
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Jakab Boldizsár
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dánffy Ábel
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany398366397 m
13.Pribus Miksa
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sebestyén Dániel
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Jakubovics Kinga
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany398096629 m
14.Kövesdy Benjámin
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Csanády Jeromos
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Páldi Botond
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany397966493 m
15.Dubis Botond
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Püspök Milán
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Pauwlik Lujza
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Arany397913432 m
16.Ofella Ella
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
Horváth Anna
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
Gajdán Kamilla
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
Arany397807348 m
17.Szabó Máté
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Szilágyi Gergő
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Varga Sándor
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany397743973 m
18.Tasi Balázs
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kothenc Barnabás
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Antal Benjámin
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany397725947 m
19.Traxler Enikő
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
5. osztály
Szalóki Szonja
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
5. osztály
Csizmadia Hanna
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
5. osztály
Arany397704689 m
20.Dolánszky Dávid
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dalicsek Dávid
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Takács-Ungár Benjámin
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany397595438 m
21.Pusztai B. András
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Csikár Imre
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Pálos Vince
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany397595602 m
22.Kiss Kata
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Nagy-Horváth Zsuzsanna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Zalán Petra
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany397585289 m
23.Dudás Sára
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Simon Emma
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kiss Virág
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany397584973 m
24.Kravecz Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Leveles Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Somogyi Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany397577057 m
25.Buday Csanád
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Mesterházy Barnabás
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Palásthy Anrás
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany397565435 m
26.Payer Fanni
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vida Lilla
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Rácz Zsófia
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany397558706 m
27.Kátay Bulcsú
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Erhardt Gergely
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Heverdle Réka
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany397524988 m
28.Bogdány Kende
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Timár Balázs
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Varga Zsombor
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany397525972 m
29.Basa Lili
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ludányi Adél
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mészáros Márta
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany397445288 m
30.Szikszai Luca
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Székely Blanka
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Balogh Noémi
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany397444741 m
31.Erdős Anna
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Balog Lili
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Takács Janka
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany397434852 m
32.Nagy Alex
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Murguly Iván
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Őrsi Álmos Vászoly
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany397427549 m
33.Vada Viola Panna
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mészáros Dorottya
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Birócsák Marcell
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany397425934 m
34.Gréczi Benedek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Loncsák Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Neumann Csaba
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany397415912 m
35.Németh Veronika
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ónodi Emese
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szabó Adél
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany397414589 m
36.Nagy Levente
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szegedi Ádám
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Varvasovszky Bálint
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany397407511 m
37.Horváth Sebestyén
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Hábit Bence
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Gulyás Marcell
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Arany397406397 m
38.Szabó Róza
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bodnár Álmos
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Rónaszéki Merse
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany397406818 m
39.Rátkai Zsófia
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Peller Vivien
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
NINCS
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Arany397384695 m
40.Dunai Áron
Városközponti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Jókai Mór Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Nemeskéri Dániel
Városközponti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Jókai Mór Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Békési-Marton György
Városközponti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Jókai Mór Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Arany397364300 m
41.Sziklai Anna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Virág Nóra
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Zakor Zóra
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany397355193 m
42.Szücs Bálint Márton
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pásztor Gergely
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Benedek
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany397357508 m
43.Kiss András Brúnó
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Márkus Milán
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szegedi Ákos
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany397345560 m
44.Murgu Márk
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ocztos Róbert
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Marton Dávid
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany397337748 m
45.Bencze Nikolett
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vályi-Nagy Virág
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Zibura Blanka
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany397324915 m
46.László Marcell
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kisantal Antónia
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bancsi Ádám
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany397318289 m
47.Czehlár Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Pásztor Ádám
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Skarka Boris
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany397307233 m
48.Bacsek Bálint
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Békés Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Zelenák Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany397306345 m
49.Márkus Sára Lilla
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Martini Szilvia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
nincs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany397305819 m
50.Terei András
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kocsis Barnabás
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szittya András
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany397305382 m
51.Hartai Rita
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bajnóczi Anna
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Szabó Bernadett
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany348132608 m
52.Wensdörfer Albert
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Rostás Barnabás Bence
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
NINCS
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Arany348044831 m
53.Jánosi Luca
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Fischer Máté
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Visy Péter
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany348003911 m
54.Gödölle Barna
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pollner Balázs
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Takács Zsombor
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany347975362 m
55.Sturm Janka
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kruppa Márton
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kruppa Zsófia
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany347913791 m
56.Jenei Máté
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács Eszter
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kaldenecker Anka
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany347914458 m
57.Szita Gábor
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Tersztyánszky Ferenc Csaba
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Zengő Csaba
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany347854374 m
58.Hurubás Kende
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Ármin
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kincses Zétény
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany347847029 m
59.Ferenczi Simon
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Balogh Gergely
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Zoltánd Botond
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Arany347816676 m
60.Szőke Borbála
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Jungbauer Korinna
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Rábay Réka
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany347784421 m
61.Kele- Jókuthy János
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gombár Tamás
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Jánoska Gergely
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany347744343 m
62.Bajnok Botond Dániel
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Horváth Dávid Richárd
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Rácz Benedek
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany347655425 m
63.Farkas Balázs
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ferencz Ádám
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kaposi András
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany347655563 m
64.Sándorfi Tamás
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Beregi Máté
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Balázsi András
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Arany347618879 m
65.Gudra Georgina
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Herskovits Gábor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ferencz Péter
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany347605115 m
66.Csábi Linda
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Kupai Kinga
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Komenda Violett
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Arany347406862 m
67.Márton Réka
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Urspringer Mira
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Németh Éva Anita
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany347405201 m
68.Rohály Kiara
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bodor Bianka
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ábrahám Dorottya
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany347405437 m
69.Sükösd Krisztina Aténa
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
László Borbála
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Boda Kinga Vivien
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany347395825 m
70.Görömbey András
Budapesti Eötvös József Gimnázium, Budapest
6. osztály
Deák Zsombor
Budapesti Eötvös József Gimnázium, Budapest
6. osztály
Eisler Dániel
Budapesti Eötvös József Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany347344074 m
71.Czakó Tamás
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kiefer Gergely
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ferge Balázs
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst286572965 m
72.Kaposvári Maura Rebeka
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Koren Magdolna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szita Dóra
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst285723406 m
73.Béndek Simon
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
6. osztály
Yu Lang Richard
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
6. osztály
Major Bulcsú
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst285643533 m
74.Báti Csenge
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Wittmann Katalin
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovencz Benedek
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst285633633 m
75.Jambrik Panna
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
5. osztály
Cser Tamás
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
5. osztály
Mester Péter Bence
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst285384485 m
76.Fábián Emese Zsófia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Fehér Dorottya
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Jókay Csilla Etelka
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst282954074 m
77.Csökönyi Norbert
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Borsos Szabó Ármin
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Melegh Zsófai
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst282763548 m
78.Kari Dorottya
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ricz Nóra
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Siró Vanda
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst282643938 m
79.Szabó Eszter
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szálka Beatrix
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pintér Sára
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst282533586 m
80.Antalóczy Zente
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pintér Gergely
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gergye Martin
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst282523586 m
81.Révész Hunor
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Révész Regő
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dorogi Márk
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst279664674 m
82.Soós Marietta
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kelényi Kata
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Péger Laura
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst279424332 m
83.Erőss Júlia Panna
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ginsztler Boróka
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bajkó Boglárka
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst279423985 m
84.Kiss Lilla
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Czakó Alina
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
nincs
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst277653370 m
85.Tóth Anna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szűcs Dorottya
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Molnár Zsófi
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst276915063 m
86.Dénes Miklós
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
5. osztály
Nuszer Andor Dénes
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
5. osztály
Sándor Jonatán András
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst276695063 m
87.Albert Anna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Fancsali Gréta Boglárka
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
NINCS
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst276654648 m
88.Báder Zsófia
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sós Johanna
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vincze Boglárka
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst276534806 m
89.Béres Boróka
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Csapodi Orsolya
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Halász Anna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst276415190 m
90.Fülöp Jázmin
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Hullán Bori
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Velich Zsófia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst276395190 m
91.Ézsiás Csillag
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Lakos Luca
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Virág Edina
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst273985779 m
92.Hidvégi Réka
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
6. osztály
Ländler Éva Bianka
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
6. osztály
Szakál Tamara Gréta
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
6. osztály
Ezüst273754869 m
93.Madarász Dorka
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Lantos Boglárka
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Farkas Barbara
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Ezüst273704359 m
94.Garamszegi Géda
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Horváth Gréta
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szepesi-Nagy Csilla
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst273534685 m
95.Glósz Dorina
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Harasta Zina
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Erik
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst273535080 m
96.Draskóczi Olivér
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Haberdik Flóra
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Senyei Barnabás
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst273495558 m
97.Toronyi Dóra
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Pajor Balázs
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ittály Mira
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst273424706 m
98.Fórizs Borbála
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Gerzsényi Bodza
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Gálffy Miksa
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst273424958 m
99.Bozsó Bálint
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Holper Máté
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Truninger Zalán
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Ezüst273365405 m
100.Hollai Olivér
Törökvész Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pongrácz Ádám
Törökvész Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szendrői-Áts Mátyás, Jackie
Törökvész Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst271096331 m
101.Binder Álmos Csanád
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Osztoics Dorián Levente
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Páll Krristóf
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst271006139 m
102.Csordás Ágota
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Elek Tímea
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Pénzes Viktória
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Ezüst270815752 m
103.Vojnárovits Balázs
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Angster Emma
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nádudvari Marcell
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst270604695 m
104.Andrási Kristóf
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Toman Balázs
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lipták-Ramirez Santiago
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst270536703 m
105.De Witt-Balassa Anna
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Németh Bulcsú
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
NINCS
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst270465942 m
106.Kovács Dániel
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Antus Márk
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
NINCS
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst270445942 m
107.Horváth Kiara
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Marton Dorka
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szür Abigél
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst270396367 m
108.Sápi Dorottya
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács Luca
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szépvölgyi Aliz
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst267695483 m
109.Orbán Zsombor
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Németh Miklós
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Laczkó Zsolt
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Ezüst267685694 m
110.Horváth Petra
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Horváth Henrietta
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Tóth István Zoltán
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Ezüst267665716 m
111.Vághy Levente
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Urvölgyi Marcell
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fehér Soma
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst265035952 m
112.Matisfalvi Eper Réka
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dani Kinga
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vályi-Nagy Eszter
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst264895573 m
113.Frics Panna
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Nagy Vivien
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Horváth Luca
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Ezüst264765899 m
114.Tóth Bianka
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Kecskés Kamilla
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Bogdán Viktória
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Ezüst264316146 m
115.Hevesi Mariska
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Vancsura Dana
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Pászti Botond
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Ezüst261327744 m
116.Finta Kincső
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kiss Cecília Zsuzsanna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Smidéliusz Berta
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst258986555 m
117.Jenei Kata
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács Léna
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Berta Lili Kira
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst255907392 m
118.Ambrus Anna Alexandra
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Koltai Laura Petra
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
NINCS
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst255747875 m
119.Józsa Ádám
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Bukta Gergő
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Pászti Csanád
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Ezüst252368381 m
120.Schwartz Gergő
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Parádi Adorján
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Ádám
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst249496977 m
121.Kempf Kristóf
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
5. osztály
Gál Botond
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
5. osztály
Kovács Kristóf
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst243338670 m
122.Ballók Máté
Budaörsi 1. Számú Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Tóth Lili
Budaörsi 1. Számú Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Strüning Noel
Budaörsi 1. Számú Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Ezüst2382210807 m
123.Mayer Levente
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Golts Bálint
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Pulszter Csaba
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst236093564 m
124.Sulyok Ádám
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
6. osztály
Olajos Remig
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
6. osztály
Östör Barnabás
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst236093564 m
125.Fernández-Kiss Anna
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bakó Júlia
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Mohos Tímea
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst233303564 m
126.Hajo Zeina
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kovács Fatime
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bognár Bianka
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst232563528 m
127.Rinézer Bianka
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Somogyi Nikolett
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Matkovics Lili Sára
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst232543465 m
128.Demsa Mónika
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Teodos Vivien
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Varga Zsanett
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst232363976 m
129.Heller Bence
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sipeki Árpád
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Marcell
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst230303938 m
130.Botos Adrienn
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
NINCS
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Dorina
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst230294464 m
131.Sándor Bence
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Türk Roland
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Happ Gergő
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst226594690 m
132.Gödri Csanád
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Németh Mihály
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Dalnoki Dániel
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst226454628 m
133.Antal Ágnes
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pogácsás Eszter
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hegyesi Izabell
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst226425174 m
134.Pauer Andrea
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Modok Luca
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
NINCS
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst224503433 m
135.Molnár Ivett
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sármány-Hajdu Marcell
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fodor Ákos
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst223764164 m
136.Palyaga Balázs
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Lázár Zoltán Pál
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Lutischán Attila
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Ezüst223644962 m
137.Simon Bendegúz
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Laki Zsombor
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Robitschek Olivér
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst223565131 m
138.Filótás Szilveszter
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Frey Bálint
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Horváth Gábor
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst223553764 m
139.Buti Kinga
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Hoffmann Dornia
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Nemes Panna
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Ezüst223454911 m
140.Schwartz Ádám
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hintalan Szabolcs
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pék Máté
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst220585132 m
141.Zilling Gerda
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Tézsla Kíra
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Diószegi Regina
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst220555511 m
142.Liszkai Jakab
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Sopronyi Benedek
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Seres Zoltán
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst220505547 m
143.Alarcon Bukvai Almedra Luca
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Baranyi Virág
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Telek Tamara
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst217585226 m
144.Long Molika
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Doránt Zsanett
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Knotz Hajnalka Luca
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst217556277 m
145.Edvi László
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kubovics Martin
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mikula Péter
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst217435505 m
146.Kovács Anna Tatjána
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola, Törökbálint
5. osztály
Bánás Boglárka
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola, Törökbálint
5. osztály
Harmati Virág
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola, Törökbálint
5. osztály
Ezüst217356809 m
147.Kecskeméti Koppány
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Boda Áron
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Semetka Gréta
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Ezüst217346583 m
148.Molnár Bence
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Márkus Levente
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dévai Dominik
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst214615815 m
149.Fekete Sára
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Pócsfalvi Zita
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Abrous Nóra
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst214605994 m
150.Szabó Soma
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Wolff Gergely
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Császár Olivér
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst214506604 m
151.Mészáros Lili
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Lantos Lilla
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pilinger Boglárka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst214316904 m
152.Gerliczky Hanga
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Venglovecz Johanna
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Blikjan Annamária
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst211755978 m
153.Pettner Dávid
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Orosz Ádám
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Rákosi Kinga
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Ezüst211556199 m
154.Bikfalvi Balázs
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Nagy Ágoston Lázár
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Szabó Ágnes
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Ezüst211547050 m
155.Jurcza Zsófia
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Tárnoki Enikő
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Czégényi Dorka
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst211336904 m
156.Kemenczés Dóra
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Kökény Hanna Virág
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Sípos Angéla Tamara
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Ezüst208556056 m
157.Tóth Zsófia
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Enyedi Laura
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Korolovszki Anasztázia
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst205358425 m
158.Szabó Eszter
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Molnár Noémi
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
NINCS
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst202487856 m
159.Wágner Zoltán
Kispesti Pannónia Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lénárt András
Kispesti Pannónia Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Wágner András
Kispesti Pannónia Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz190272187 m
160.Bágyi Balázs
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Endrédi Péter
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bakonyvári Patrik
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz189652361 m
161.Bicskei Zsófia
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Jánosy Janka
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tenczel Dorina
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz188752918 m
162.Bende Cintia
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tantos Dominika
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Mohos Gyöngyvér
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz186713128 m
163.Turcsányi Vince
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szollát Gergő
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
NINCS
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz186702823 m
164.Kókai Milán
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Soós Attila
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
NINCS
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz186593171 m
165.Bojcsik Zsombor
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gyurkovics Kornél
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Katona Bence
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz186183124 m
166.Vass Viktória
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Neubauer Hella
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gábor Kiara
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz184543501 m
167.Gyurcsik Éva
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Buczkó Zsófia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kovács Fanni
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz183954317 m
168.Vinis Anita
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Filák Anita
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lengyel Lizett
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz183953076 m
169.Barabás Lili
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
6. osztály
Zábori Enikő
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
6. osztály
nincs
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz183743691 m
170.Szücs Szonja
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Földesi Flóra
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Besenczi Nóra
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz183663259 m
171.Cseppely Dominik
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács Dominik
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Simon Gábor
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz183532687 m
172.Weidner Viktória
Pais Dezső Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Lhotka Lili
Pais Dezső Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mesterházy Réka
Pais Dezső Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz183453691 m
173.Korcsmáros Bence
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hunyadi Csenger
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Biri Martin
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz183253102 m
174.Lieber Fanni
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Maizl Kinga
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Halász Lívia
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Bronz183183382 m
175.Bunford Zsombor
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Jónás László
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Györke Csaba
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Bronz183132776 m
176.Korényi Fanni
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Piroska Klaudia
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Móritz Viktória
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Bronz183132776 m
177.Kovács Kloé
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Varsányi Cseperke
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Forgách Viktória
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz182753302 m
178.Prokop Melinda
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Anna
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szőlősy Tibor
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz182753302 m
179.Petrina Barnabás
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Sepsi CSongor
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Szántó Sára
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Bronz180943690 m
180.Szabó Endre
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakközépiskola, Budapest V. kerület
6. osztály
Bódi Vencel
Budapest V. Kerületi Hild József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Káldy László
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakközépiskola, Budapest V. kerület
6. osztály
Bronz180924412 m
181.Laczi Balázs
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Czimbalmos Gábor
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kéki Roland
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz180803718 m
182.Tolnai Júlia
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kárpáti Fanni
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Rostás András
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz180793764 m
183.Debrenti Márk
Pais Dezső Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hagyó Balázs
Pais Dezső Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Serbán Henrik
Pais Dezső Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz180253360 m
184.Mészner Gergely
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Sebestyén Márton
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gerber-Csóti Csongor
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz180003727 m
185.Gönczöl Lívia
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vitális Liza
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Marossy András
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz179994081 m
186.Lőrincz Rebeka
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
6. osztály
Simon Bendegúz
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
5. osztály
nincs
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
5. osztály
Bronz179804349 m
187.Sun Hao Yi Réka
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Huszár Laura
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Major Sára
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz179804660 m
188.Kiss Benedek
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ráfli Bence
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szőnyi Bence
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz178024232 m
189.Tóth Gréta
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Debreceni Noel
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Vona Bálint
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Bronz178005452 m
190.Angyal Márton
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács Dominik
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
NINCS
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz177994463 m
191.Kovács Donát
Fráter Erzsébet Általános Iskola, Csécse
6. osztály
Pintér László
Fráter Erzsébet Általános Iskola, Csécse
6. osztály
Zsiga Tamás
Fráter Erzsébet Általános Iskola, Csécse
6. osztály
Bronz177923954 m
192.Balogh Vince
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Tóth Szabolcs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Lengyel Miklós
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz177754765 m
193.Téglás Ferenc
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Fekete Botond
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Fülöp-Szépe Zsombor
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Bronz177724022 m
194.Bessenyei Lilla
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Fehér Virág
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vajdics Virág
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz177683954 m
195.Szatkó Péter
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szmilkó Marcell
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tamás Dominik
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz177674480 m
196.Kovács Miklós
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Kovács Milán
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Galda Márk
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Bronz177655080 m
197.Kubinyi Ádám
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Prezenszki Zalán
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Pritz Dóra
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Bronz177383802 m
198.Flück Nóra
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Orosz Fanni
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Sipos Flóra
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz177284022 m
199.Gödöllei Evelin
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Szőke Viktória
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Braun Bettina
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Bronz177014144 m
200.Varga Eszter
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Fekete Anna
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Anna
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz176994538 m
201.Oláh Kevin Gábor
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
6. osztály
nincs
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
6. osztály
Serfőző Tamás Attila
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
6. osztály
Bronz176813686 m
202.Béres Sára
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Jónás Bence
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
nincs
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Bronz175285363 m
203.Bakró Szabolcs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Petrás Levente
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Dombora Árpád
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz174775748 m
204.Barna Dávid
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tóth Viktória
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Molnár Gábor
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz174714438 m
205.Kolos Anna Luca
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Sophia
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szikora Alexandra
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz174584538 m
206.Vinklárik Péter
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szilva András
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fehér Bendegúz
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz174384280 m
207.Bátori Péter
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Olivér
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pieskó Tamás
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz174305127 m
208.Kompolti Anna
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bencze Noémi
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Krizsanovszki Lili Nóra
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz174255274 m
209.Nemes Dávid
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Orosz Gergő
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Nógrádi MIlán
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Bronz174204222 m
210.Brüchner Gábor
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
5. osztály
Heman-Nagy Zsófia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
5. osztály
nincs
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz174035006 m
211.Lakatos Nina
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ruzsenszky Anna
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Diósi Dorka
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz174004354 m
212.Koltai Krisztián
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tóth Krisztián
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Zima Kristóf
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz171965237 m
213.Sinkó Alina
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Blaskovics Dominik
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kelemen András
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz171804969 m
214.Góber Zsófia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
5. osztály
Holdinger Luca
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
5. osztály
Kazinczy Judit
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz171525527 m
215.Rózsás Bence
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vass Nikolett
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Halek Edina
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz171304764 m
216.Drucza Dorottya
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Dovala Luca
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Keserű Klementina
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Bronz171205431 m
217.Győry Arata
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Obermayer Barna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Aradi Márk
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz171164628 m
218.Marhás Bítia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
6. osztály
Bódor Liliána
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
6. osztály
Németi Petra
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
6. osztály
Bronz171064417 m
219.Kovács Dávid
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Nyíri Bence
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Nincs
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Bronz170915590 m
220.Fehér Hanna
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Menendez Zsófia
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Czachesz Nóra
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz170914701 m
221.Németh_Miklós Panna
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Maloschik Szonja
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kocsis Dóra Barbara
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz170905527 m
222.Perczel Niké
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Németh Nóra
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tárkányi Boglárka
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz170805227 m
223.Nagy Patrik
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Dósa Marcell
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Varró András Barnabás
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
6. osztály
Bronz170604285 m
224.Varga Panna
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kóczé Viktória
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Németh Anna
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz168405626 m
225.Fónad Eszter
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bercsi Laura
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hajdú Diána
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz168344784 m
226.Daróczi Emese
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
5. osztály
Jabbar Rokaia
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
5. osztály
Zanati Réka
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
5. osztály
Bronz168306226 m
227.Berkes Máté
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Konkoly Márton
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Simon Tihamér
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz168195122 m
228.Nyéki Ágoston
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Kostyák Dominik
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Seres Renátó
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Bronz168164333 m
229.Farkas Zsófia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
5. osztály
Ősz Bernadett
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
5. osztály
Majzik Maja
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz167995558 m
230.Radics Dorka Hiromi
Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Gyulai György Ákos
Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Kenessey Dávid
Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Bronz167915158 m
231.Baksa Júlia
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Csontos Zsófia
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Vákár Míra
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Bronz166215579 m
232.Tábor Tünde
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mikes Lilla Dóra
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tóth Angéla Margit
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz166106898 m
233.Csányi-Nagy Farkas
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
Szilágyi Zsuzsanna
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
Kármán Melinda
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
Bronz165375747 m
234.Czakó Barnabás
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Drótos Gergő
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Soós Julianna
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Bronz165246010 m
235.Várszegi Sarolta
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gévay Balázs
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pawlik Réka
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz165165185 m
236.Székely Barna
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Germán László Bendegúz
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nguyen Thank Phuong
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz165045837 m
237.Ragó Dominik
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Siklósi Gergely
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
NINCS
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz164935595 m
238.Maizl Emese
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Molnár Nikolett
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
NINCS
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Bronz163247329 m
239.Szupkay Barnabás
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bencze Éva Brigitta
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Major Zoltán
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz162735837 m
240.Wallerstein Kata
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Wallerstein Lilla
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hirtling Rozina
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz162516995 m
241.Tóth Fruzsina
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Szegedi Luca
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Lukácsi Kamilla
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Bronz162476094 m
242.Sájer Adél
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kolos Kata
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Veisz Emma
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz162465962 m
243.Szomor Szelina
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vadas Eszter Enikő
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
NINCS
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz162356353 m
244.Laczkó Anna
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Kovács Nikoletta
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Nagy Nikoletta
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Bronz162026283 m
245.Paksa Boróka
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Lovas Erika
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Pete Lilla
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Bronz161715375 m
246.Erdélyi Zorka
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Rácz Lili
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szőke Szonja
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz159125758 m
247.Tehenes Márk
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Severin Simon
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Boodhoo Matéo
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz156437010 m
248.Csutak Emese
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Ádám
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Tamás
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz153087492 m
249.Baksa Gréta
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Csire Alexandra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Magyar Liza
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz146681052 m
250.Machács Nóra
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Kardos Gyula
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Tóth Szabolcs
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Bronz134453060 m
251.Harányi Dóra
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bartók Boglárka
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Migend Kamilla
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz134223034 m
252.Szántó Zalán
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nerada Balázs
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Vályi - Nagy Dóra
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz134192508 m
253.Molnár Petra
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
5. osztály
Lénárt Bori
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
5. osztály
Mórocz Adrienn
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
5. osztály
Bronz128323927 m
254.Szagri Vivien
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Baranyai Emese
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vida Zsófia
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz127923959 m
255.Tóth Fanni
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Drotár Luca
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
NINCS
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Bronz124993686 m
256.Zsiga Dorottya
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Zóka Nóra
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kiss Gréta
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz118924159 m
257.Madai Erik Zsigmond
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
Bata Álmos
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
Lesti Viktor
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
5. osztály
Bronz115915494 m
258.Farkas Benedek
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hőbe Ádám
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bolygó Máté
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz9369894 m
259.Gyenes Lilla
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Riedl Alexa
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szentandrási Luca
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz90901520 m
260.Benczés Zsombor
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Varga Noémi
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Kádár Gabriella
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Bronz84512156 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Sándor Péter
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Varga Pál Patrik
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Pálfi Botond
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany548214790 m
2.Borsik Balázs
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Török Csongor
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szentpéteri Botond
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany548177030 m
3.Albert Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Argay Zsolt
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tóth Ábel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany548056761 m
4.Almás Vince
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kovács Máté
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ottrok Veronika
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany548024165 m
5.Bukva Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szabó Kornél
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Márton Kristóf
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany548007703 m
6.Baracza Botond
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Beer Bulcsú
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szentkuti Péter
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany497713251 m
7.Görömbey Lilla
Budapesti Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kovács Nóra
Budapesti Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Spiller Tiziana
Budapesti Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany497686899 m
8.Németh Anikó
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Dombora Melinda
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
nincs
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
5. osztály
Arany497536089 m
9.Reviczki Roland
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Horváth Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Mérő Leon
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany497437548 m
10.Kun Timon
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Décsei Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Blázsik Árpád
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany497395243 m
11.Lantos Gyula Attila
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Szabó Lóránt
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Balázs Barnabás
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Arany497367019 m
12.Strenner Dávid
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szépvölgyi Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Barczikay Ákos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany497335589 m
13.Ercsey Sebestyén
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Klement Kelén
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szőke Gergely
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany497306820 m
14.Francia Bálint
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Kovács András
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Farkas Csaba
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Arany448908186 m
15.Pál Blanka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Márky Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tarján Teréz
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany447765310 m
16.Sáfány Barnabás Márk
Csongrád Piroskavárosi Ált. Isk., Csongrád
8. osztály
Oláh Lotti
Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Tóth Gábor
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Arany447625823 m
17.Golden Dorka
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Paulovits Barnabás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Zakor Zsombor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany447464945 m
18.Korompay Róza
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Sámuel Laura
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szalay Eszter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany447433491 m
19.Nagy Hanna Zsófia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Lazur Zsófia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Farkas Izabella
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany447437402 m
20.Sziva Márton
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
7. osztály
Horváth Ákos
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
7. osztály
Liziczay Bence
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany447358883 m
21.Herskovits Dávid
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Phan Viet Dung
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Varga Bence Martin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany398355727 m
22.Tímár Csaba
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Sándor Péter
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Vékássy Illés
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany398332227 m
23.Gádor Krisztián
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Juhász Márton
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Ungár Éva
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Arany398168110 m
24.Kocsis Anna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tóth Ágota
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
NINCS
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany398114136 m
25.Pleesz Ádám
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
nincs
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Mészáros Balázs
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany397794784 m
26.Nincs nincs
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Elekes Flóra
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Zámbori Doma
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany397766522 m
27.Fórizs Botond
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szabó Panna
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Xu Yi Ling
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany397545697 m
28.Fekete Bendegúz Gábor
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kepes Péter
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Krähling Illés
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany397534062 m
29.Bánházi Dorina
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Barta Piroska
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Rubint Gergő
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany397536154 m
30.Baross Viktória Blanka
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Csoma Balázs
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Hullán Zsófia Sarolta
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany397475216 m
31.Dóczi Maja
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Nagy Tímea
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Nguyen Zsófia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany397383783 m
32.Grodvald Zsolt
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szabó Bálint
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Udvarvölgyi Barnabás
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany397355954 m
33.Busa Dorottya
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szepessy Sára
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kirchlechner-Farkas Bernadett Rita
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany349022929 m
34.Rákos Bendegúz
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Theisz Vilmos
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Gyetvai András
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Arany348926199 m
35.Facskó Regina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Balázs Réka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany348663986 m
36.Csutora Márton
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Pósfay Benedek
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Kovács Gerő
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Arany348507556 m
37.Pócsi Klaudia
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Molnár Mátyás
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Szeghy Géza
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Arany348294018 m
38.Bíró Botond
Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Mihályi Marcell
Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Vozáry Áron
Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Arany348275885 m
39.Brányi Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Géczy Zita
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
nincs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany348194070 m
40.Mozer János
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Hadházi-Borsos Mátyás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Dianovszky Zalán
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany348083991 m
41.Weldon Attila
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Széles Dániel
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Siket Benedek
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany347984198 m
42.Molnár Anna
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tömösi Réka
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kováts Emese
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany347804775 m
43.Komesz Fruzsina
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
KIsfaludy Emese
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Morvai Zsuzsa
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany347786660 m
44.Gecse Zsanna
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Pap Lelle
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Kaba Adrienn
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
8. osztály
Arany347787384 m
45.Frigyes Kristóf
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Lóránt Levente
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Pafféri Péter
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany347684958 m
46.Henz Réka
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Gallina Boglárka
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Korcsmáros Zsófia
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany347635458 m
47.Antoni Dániel
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Gál Bence
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Rajta Adolf
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Arany347553628 m
48.Nagyházi Anna
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Komáromi Anna
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Balásy Borbála
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany347485537 m
49.Deáki Balázs
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bánóczki Hajnalka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Balogh Norbert
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany347464575 m
50.Kovács Miklós
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Gerzsényi Levente
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Falcz Gergő
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany347415834 m
51.Fekete István
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Köber Balázs
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Köber Márton
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ezüst292202072 m
52.Kátai Natália
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Nagy Orsolya
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Raffai Péter
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ezüst289203250 m
53.Pálinkás Katalin
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Reményi Júlia Csenge
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szilas Kinga Mónika
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst286053323 m
54.Tasi Barnabás
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Molnár Zita
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Helyes András
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst282673537 m
55.Ki Rebeka
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Engelbrecht Anna
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Szabó Fanni
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ezüst280203707 m
56.Do Márk Dung
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bencsik András
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Sági Dániel
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst279804149 m
57.Csedő Balázs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bojtor Bánk András
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Károlyi Szabolcs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst279705175 m
58.Felkai Olivér
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Fehér Hunor
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Gémesi Márton
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst279693083 m
59.Béres Gábor Benedek
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Halász Balázs
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Harmati Bence
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst277482930 m
60.Ádám Vencel
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
7. osztály
Frantsik Ferenc
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
7. osztály
Szegedi-Csinády Balázs
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
7. osztály
Ezüst277274397 m
61.Reviczky Adrienn
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Gál Borbála
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Mürschberger Zsófia
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst277183726 m
62.Szabados Orsolya
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Stergiopoulu Eleni
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Veress Zsófia
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst276653077 m
63.Steiner Zsombor
Balatonlelle-Karádi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonlelle
8. osztály
Mester Ádám
Balatonlelle-Karádi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonlelle
8. osztály
Pocskai Zsombor
Balatonlelle-Karádi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonlelle
8. osztály
Ezüst274134777 m
64.Faragó Eszter
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Lénárt Levente
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
NINCS
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst270733446 m
65.Buzás Mira
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kozma Véda
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Beck Liliána
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst270653540 m
66.Törőcsik Anna
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Kiss Gabriella
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Nyéki Mónika
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Ezüst270604224 m
67.Zemen Gergő
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Lénárt Ádám
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Berla Dániel
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Ezüst270464317 m
68.Pap Márton
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bakró Balázs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tamás Máté
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst268155127 m
69.Hargitai Tamás
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Hidvégi Benedek
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szabó Richárd
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst267735332 m
70.Kiss Gábor Soma
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ináncsi Orsolya
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Eőri Benedek
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst267704187 m
71.Boros Milda
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Keindl Balázs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nincs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst267624701 m
72.Borza Szabolcs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Neményi Dávid
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szakács Balázs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst267614380 m
73.Horváth András Zsolt
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kósa Márkó
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Móri Barnabás
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst267604380 m
74.Éles Natália
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
7. osztály
Benyák Vivien
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
7. osztály
nincs
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst267595454 m
75.Wild Emma
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Taby Mandula
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
NINCS
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Ezüst267544601 m
76.Bajna András
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Földi Marcell
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
NINCS
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Ezüst267544516 m
77.Nógrádi Iván
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Urkuti Csaba
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Farkas Benedek
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Ezüst264755553 m
78.Lucsán Boglárka
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
8. osztály
Balogh Dóra
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
8. osztály
Hevesi Hanna
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
8. osztály
Ezüst259438361 m
79.Házlinger Kamilla
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Karácsonyi Lilla
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kovács Emese
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst258605263 m
80.Jakab Janka
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Kotormány Lili
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Sándor Erika
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Ezüst258596209 m
81.Németh Szilvia
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Elekes Laura
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Májai Alexandra
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Ezüst252695995 m
82.Takács Botond
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Lakatos Csaba
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Dolla Jakab
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ezüst239741736 m
83.Mohos Eszter
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Nagy Levente
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Béres Levente
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst238702603 m
84.Gelencsér Léna
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
7. osztály
Tóth Viktória
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
7. osztály
Baranovszky Elizaberth
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
7. osztály
Ezüst238343072 m
85.Lovas Dominika
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Módis Melánia Brigitta
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Hunyadi Enikő
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Ezüst235892735 m
86.Kelemen Réka
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Nguyen Eszter
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Sáránszki Anna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst229514897 m
87.Mondok Zsombor
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
7. osztály
Bata Botond
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
7. osztály
Péter Gergely
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
7. osztály
Ezüst229403518 m
88.Szirovicza Dorina
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Sporner Alexa
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nincs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst227063244 m
89.Szabó Bálint
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Otschisnig Viktor
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Lázár Lóránt
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Ezüst226853907 m
90.Juhász Rebeka
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Gaál Dorottya
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
8. osztály
Kónya Bernadett
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
8. osztály
Ezüst224413308 m
91.Mátyus Gréta
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
8. osztály
Kovács Maja
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
8. osztály
Gönczi Levente
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
8. osztály
Ezüst224413308 m
92.Nagygyörgy Marcell
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Balázs Bence
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bihari Dávid
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst221174638 m
93.Lantos Zsombor
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Tóth Péter
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Tóth Balázs
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Ezüst218034759 m
94.Kalmár Emese
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Romsics Nóra
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Juhász Bernadett
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst217406441 m
95.Juhász János
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Turcsányi Ádám
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Benyik Krisztián
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst214864145 m
96.Gyöngy Eszter
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kávai Sára
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Németh Sára
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst208834423 m
97.Szemán Ilianna
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
7. osztály
Pásztor Alexa
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
7. osztály
Gergely Júlia
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
7. osztály
Ezüst208605286 m
98.Cseri Gréta
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
T. Kovács Adrienn
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hurubás Anna
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst208396794 m
99.Szabó Gergő
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Szabó Kevin
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Tóth Marcell
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Ezüst208345259 m
100.Dao László
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kasztovszky Mihály
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Csach Gergő
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst208346568 m
101.Oberle Olinda
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
7. osztály
Lovas Alexandra
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
7. osztály
Petrán Bernadett
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
7. osztály
Ezüst205665311 m
102.Dallos Benedek
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Martos Dorottya
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Késmárky Noémi
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst202356342 m
103.Lukács Jázmin
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
8. osztály
Petrovszki Tímea
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
8. osztály
Fetter Melissza
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
8. osztály
Bronz186881997 m
104.Göröcs Hanga
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
8. osztály
Bihari Cintia
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
8. osztály
Stepanov Szergej
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
8. osztály
Bronz186422313 m
105.Horváth Lili
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ábel Zita
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kálmán Lili
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz186292381 m
106.Debrenti Petra
Pais Dezső Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Lovas Laura
Pais Dezső Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Sztankó Dániel Dominik
Pais Dezső Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz185992518 m
107.Rupp Péter
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szili Gergely
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Réfi Hunor
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz185942339 m
108.Szalai Dorina
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Csige Adelina
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Réső-Ensel Nikolett
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Bronz183121773 m
109.Sájer Petra
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Gellér Nóra
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Pham Tue An
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz182812571 m
110.Juhász Dániel
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
8. osztály
Mátyus Eliza
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
8. osztály
Páli Vanessza
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
8. osztály
Bronz180572492 m
111.Bálint Hanna
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
7. osztály
Csizmár Dénes
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
7. osztály
Bódi Daniella Ilona
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
8. osztály
Bronz179642603 m
112.Belinszky Fanni
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Pavelcze Flórián
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Csiki Janka
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Bronz179402640 m
113.Illés Boglárka
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Blahó Szintia
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Glósz Hanna
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz177963143 m
114.Nagy Dániel
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
8. osztály
Békés Márkó
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
8. osztály
Lesti Dániel
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
8. osztály
Bronz177693345 m
115.Battonyai Blanka
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Varga Orsolya
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Vékony Zsófia
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz177453144 m
116.Bognár Evelin
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Háló Rebeka
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Pintér Anna
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz177452145 m
117.Uj Luca
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Tarjáni Kitti
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Robitschek Hanna
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Bronz177374038 m
118.Kállai-Kiss Blanka
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Gavallér Bettina
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Türk Adrienn
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz176872923 m
119.Kovács Gábor
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Vancsura Szilárd
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Pejtsik Botond
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Bronz174742728 m
120.Bolvári Dóra
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Kiss Alexandra
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Holper Zsófia
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Bronz174712949 m
121.Azary Kitti
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
8. osztály
Hutvágner Dániel
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
8. osztály
Iharosi Csongor
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
8. osztály
Bronz174394259 m
122.Hámor Fruzsina
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
8. osztály
Kékesi Boglárka
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
8. osztály
Kriaszter Adél
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
8. osztály
Bronz174314915 m
123.Greguss Anna
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
8. osztály
Kollár Kornélia
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
8. osztály
Jónás Zita
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
8. osztály
Bronz173983492 m
124.Szombati Blanka
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
8. osztály
Gáspár Nadin
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
8. osztály
Szegedi Boglárka
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
8. osztály
Bronz171643785 m
125.Cserepka Fanni
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Varasdi Laura
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Fojt Sára
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz171514942 m
126.Baschán Lili
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Homoki Nikolett
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Child Ádám
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz171003402 m
127.Tűz Csenge
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Barcsik Lilla
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Papp Marcell
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz170613181 m
128.Molnár Petra
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pálos Enikő
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Seidova Fidan
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz170433275 m
129.Pettner Hanna
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Petrányi Emese
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Petrányi Nóra
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Bronz168866309 m
130.Thiring Eszter
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
7. osztály
Farkas Jázmin
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
7. osztály
Korsós Enikő
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
7. osztály
Bronz168604396 m
131.Nagy Kristóf
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
8. osztály
Németh Kende Bertalan
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
8. osztály
Nagy Attila
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
8. osztály
Bronz168404174 m
132.Varga Evelin
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
7. osztály
Szabó Csenge
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
7. osztály
Simon Anna
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
7. osztály
Bronz168254144 m
133.Kovács Márton
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Virág Márk
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kállay Zoltán
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz168045668 m
134.Molnár Zsófia
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nemoda Lilla
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Obbágy Szonja
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz167904316 m
135.Kozma Gergő
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Erdélyi Bence
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Balogh Bálint
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Bronz165835090 m
136.Mózes Gyöngyi
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Nyíri Ádám
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Kégli József
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Bronz165804838 m
137.Nyers Lilla
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
7. osztály
Kovács Anna
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
7. osztály
Gál Eszter
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
7. osztály
Bronz165675694 m
138.Pap Roland
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
8. osztály
Szűcs Dániel
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
8. osztály
Szalai Balázs
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
8. osztály
Bronz165144007 m
139.Kisgyörgy Bálint
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Nagy Milán
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szilágyi Zoltán
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz165013685 m
140.Pukoli Valentina
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Horváth Borbála
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Horváth Sára
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz165013685 m
141.Siku Enikő
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Zsigri Noémi
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Veres Adél
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz164744233 m
142.Hajdú Lili
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Vámos Petra
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
nincs
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Bronz164714191 m
143.Csabay Bálint
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pap Kristóf
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hildebrand Brúnó
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz162925294 m
144.Bajári Gergő
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Nguyen Phuong Anh Vu
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
NINCS
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz162507434 m
145.Pap Nóra
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
8. osztály
Jabbar Zahra
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
8. osztály
nincs
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
8. osztály
Bronz162285253 m
146.Molnár Virág
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
7. osztály
Adamcsek Fanni
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
7. osztály
Burik Bence
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
7. osztály
Bronz162174815 m
147.Vilimek Levente
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szilágyi Péter
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Demeter Csaba
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz159044731 m
148.Torba Dániel
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Horváth János
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Lantos Bence
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Bronz156815477 m
149.Szilágyi Barbara
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
8. osztály
Rógán Attila
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
8. osztály
Gyurinka Vince
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
8. osztály
Bronz156726499 m
150.Csepregi Tamás
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Mákos Olivér
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Pintér Balázs
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Bronz156204763 m
151.Kmeth Hanna
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Janusch Nikolett
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Csiki Ronett
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz156014984 m
152.Bálint Péter
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bálint Gyula
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Varga Tamás
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz132561487 m
153.Fajt Georgina
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Zolotarjov Patrícia
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Csapó Eliot
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz131432812 m
154.Engler Adrienn
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
7. osztály
Szűcs Hajnalka
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
7. osztály
Verma Stuti
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
7. osztály
Bronz131222113 m
155.Balázs Barna
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
7. osztály
Hollós Simon
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
7. osztály
Kalmár Levente
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Szigetszentmiklós
7. osztály
Bronz131121856 m
156.Víg Viktória
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kocsis Laura
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Sinkó Orsolya
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz130892334 m
157.Kárpáti Bernadett
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
H.Kiss Abigél
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hámori Eszter
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz130891882 m
158.Soós Szilvia
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
Lakatos Réka
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
Major Eszter
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
Bronz127462302 m
159.Lingurár Kitti
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bogya Zsanett
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bertalan Petra
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz122022576 m
160.Németh Zselyke
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Hodászi Zsófia
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Turi Rebeka
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz119193087 m
161.Víg Eszter
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bálint Hanga
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Uy Csenge
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz115862986 m
162.Pap István
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
Sztahó Dániel
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
Kardulecz Viktor
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
Bronz115773207 m
163.Páczi Péter
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
8. osztály
Tirk Tamás
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
8. osztály
nincs
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Bronz115772986 m
164.Kelemen Erik
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
8. osztály
Fekete Máté
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
8. osztály
nincs
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Bronz115773207 m
165.Mód Klaudia
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Bánkúti Cintia
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Ehrlich Bianka
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Bronz112913244 m
166.Motollai Márkó
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Máté Dávid
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Szabó Viktor
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Bronz112882703 m
167.Patály Miklós
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Nagy Márton
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Megyes Mihály
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Bronz112872703 m
168.Fodor Máté
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Tóth Sebestyén
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Steványik Márk
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz106863585 m
169.Csepregi Ábel
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kincses Ábel
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Zengő Benedek
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz9977321 m
170.Balázs Mátyás
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Csécs Zsombor
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hajdu Dániel
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz9389569 m
171.Penke Amina
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Nagy Boglárka
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Cotirlan Hanna
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz9372563 m
172.Dobos Kornél
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Dányi Roland
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hajdú Csaba
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz9088679 m
173.Biczó Sára
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Gál Vivien
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Sárközy Manda
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz9081679 m
174.Horváth Zalán
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Eszenyi Gábor
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tóth Bettina
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz8788916 m
175.Vörös Zsolt
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
8. osztály
Klosz Bernát
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
8. osztály
NINCS
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
8. osztály
Bronz84611257 m
176.Unyi Benjámin
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Derekas Dániel
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
NINCS
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz84371257 m
177.Kolos István
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Hegyi Vilmos
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Simkó Gábor
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz81911142 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Ábrahám János
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szabó Viktor
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szőke Tamás
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany497427049 m
2.Győrffy Johanna
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Le Julianna Phuonglinh
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Várkonyi Zsombor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany448936413 m
3.Csapodi Gellért
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kovács Gergely
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ambrózy Bálint
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany448784400 m
4.Hámori Janka
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
8. osztály
Hegedűs Dániel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tiszay Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany448716273 m
5.Koleszár Mihály
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Mátravölgyi Bence
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Molnár Vanda
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany448074400 m
6.Jalsovszky Janka
Városmajori Gimnázium, Budapest
10. osztály
Tóth Andrea
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Tömösi Botond
Városmajori Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany447787608 m
7.Tóth Lilla
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Lackner Orsolya
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szalontai Kinga
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany447746162 m
8.Halgas Anna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Lenhárt Máté
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Réti Tamara
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany447735119 m
9.Dolla Bálint
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Mokos Zalán
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Pálya Ádám
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany447736681 m
10.Nagyváradi Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ablonczy Csaba
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szántó Dániel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany447726135 m
11.Vitay Vanda
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kiss Mária
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Telek Benjámin
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany447643596 m
12.Kecskés Dorka U. M.
Szent II. János Pál Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Korbai Gyöngyvirág U.M.
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Klára szűcs U. M.
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd
8. osztály
Arany447527559 m
13.Holl Dénes
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
10. osztály
Orbán András
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
10. osztály
Benyó Bertalan
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
10. osztály
Arany447447359 m
14.Misik Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Takács Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Debreczeni Tibor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany447435006 m
15.Dócs Bernadett
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Gréczi Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Miskolczi Abigél
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany447414774 m
16.Takács Roland
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kalotai Dávid
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kiss Dániel
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany447355563 m
17.Rakolcza Péter
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
10. osztály
Sáfrán Ábel
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
10. osztály
Láda-Hartyáni Barnabás
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany447346169 m
18.Horváth András
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Sárközy Bence
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Tóth G. Bálint
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany447325490 m
19.An Tamás
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Cseh András
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szűcs Imre
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany447319807 m
20.Kastner Dorina
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Portik-Lukács Rajmund
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
György Emma
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Arany397956325 m
21.Gulyás Zsolt
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Horváth Benedek
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ábri Attila
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany397694438 m
22.Mizsák Benjámin
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bölcskei Ádám
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Máthé Gábor
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany397545968 m
23.Tóth Benedek
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
10. osztály
Meglécz Máté
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
10. osztály
Borzon Márton
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
10. osztály
Arany397536216 m
24.Szakáll Csenge
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Welker Zsuzsa
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Polyák Petra
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany397428228 m
25.Kovács Virág Noémi
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Heffner Hédi
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ercsey Zsófia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany397414505 m
26. Kelemen Marcell
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ressely Marcell
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Oláh Krisztián
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany348793953 m
27.Barna Attila
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tiefenbeck Flórián
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Major Botond
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany348774774 m
28.Szakáll Fanni
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szabó Lilianna
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Sárvári Tibor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany348743458 m
29.Kozák Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Makszin Mátyás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Weninger Martin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany348715577 m
30.Nagy Eszter
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
9. osztály
Takács Maja
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
9. osztály
Marozsák Tádé
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany348585863 m
31.Gádor Barnabás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Németh Bence
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Varga-Balázs Kristóf
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany348444414 m
32.Papp Szilárd
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kovács Tímea
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Rupp Viola
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany348395821 m
33.Árki Gergő
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Raisz Olivér
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Gulybán Balázs
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Arany348185336 m
34.Böcskei Bálint
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bánfalvi Barnabás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Végh Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany348003785 m
35.Cserepkei Zita
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fenyvesi Kornél
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kenyó Kinga
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany347996068 m
36.Kim Levente
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Limpek Balázs
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Pikéthy Áron
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany347974747 m
37.Füstös Gergely
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Hornák Gergő
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Laki Dániel
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany347944474 m
38.Papán Attila
Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola, Kassa
9. osztály
Kukoricás Dávid
Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola, Kassa
9. osztály
Gablyasz Dániel Péter
Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola, Kassa
9. osztály
Arany347845662 m
39.Domonkos Benedek
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Nagy Roland
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Simon Dominik
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany347715516 m
40.Ekker Dóra
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Hajduk Eszter
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szelényi Máté
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany347695935 m
41.Gálfi Veronika
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
10. osztály
Szajkó Szilvia
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
10. osztály
Kun-Szabó Anna
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
10. osztály
Arany347653969 m
42.Dósa Bendegúz
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Le Hoang Hai
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Varga Zétény
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany347576541 m
43.Kiss Márton Gellért
Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
10. osztály
Sudár Luca Édua
Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
10. osztály
Méhes Hanga
Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
10. osztály
Arany347556504 m
44.Czifrus Hanna
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Charaf Kamel
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kőfaragó Nándor
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany347484464 m
45.Sike András
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Török Mátyás
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Zheng Cheng Gong Dávid
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst279984501 m
46.Ajanididsz András
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szathmári Kata
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Koór Levente
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst279784501 m
47.Demeter Adrienn
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Hajdu Ráfis János
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Lakics Anna
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst279443102 m
48.Bátyi Bátor
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Buza Boldizsár
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Seres Marcell
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Ezüst276384573 m
49.Tímár Eszter
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
9. osztály
Horváth Ágoston
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
9. osztály
Szende Iringó Ilona
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
9. osztály
Ezüst274455353 m
50.Hócza Gergely
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
10. osztály
Csizmarik Bence
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
10. osztály
Begyik István
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
10. osztály
Ezüst273635373 m
51.Körmendy-Rácz Gergő
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
-
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Pálfalvi Tamás
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Ezüst273604669 m
52.Farkas László
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
9. osztály
Várnai Dominik
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
9. osztály
Hagyba Dominik
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
9. osztály
Ezüst273403838 m
53.Rácz Gábor
Pataky István Híradásipari és Informatikai Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Heer Krisztián
Pataky István Híradásipari és Informatikai Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Vresgyák László
Pataky István Híradásipari és Informatikai Szakgimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst270403234 m
54.Bandúr Tamás
Pataky István Híradásipari és Informatikai Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Lutischán László
Pataky István Híradásipari és Informatikai Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Szekeres Patrik
Pataky István Híradásipari és Informatikai Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst267745778 m
55.Olteán Krisztina
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Cseri Klaudia
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Szalay Ditta
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Ezüst264604864 m
56.Bálint Dalma
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szántó Krisztina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Viszkei Annamária
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst258617274 m
57.Csahók Mihály
Németh László Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szabó András
Németh László Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szerecz Vilmos
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst255779498 m
58.Erdélyi Sára
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szabó Rebeka
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Visy Blanka
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst253306421 m
59.Szakács Kristóf
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
10. osztály
Sági Krisztofer Valentin
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
10. osztály
Gergely Márton Sándor
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst243686856 m
60.Veres Kata
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
10. osztály
Vízkeleti Bálint
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
10. osztály
Áprily Gergő
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
10. osztály
Ezüst239722182 m
61.Tran Huu Nguyen
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
10. osztály
Kozák Szabolcs
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
10. osztály
Pham Quynh Huong
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
9. osztály
Ezüst239622229 m
62.Lantos Balázs
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szabó Gergő
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest
9. osztály
Juhász Judit
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
9. osztály
Ezüst235803132 m
63.Vaspál Petra
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
10. osztály
Varga Evelin
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
10. osztály
Zhang Heng
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
10. osztály
Ezüst224103128 m
64.Demcsák Ágnes
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Német Franciska
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Vándorffy Áron
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst220795445 m
65.Juhász Soma
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Dobay Ádám
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
nincs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst215254673 m
66.Nagy Luca
Bernáth Kálmán Református Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola, Vác
10. osztály
Czinege Bettina
Bernáth Kálmán Református Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola, Vác
10. osztály
Miháldinecz Ádám
Bernáth Kálmán Református Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola, Vác
10. osztály
Ezüst202547045 m
67.Józsa Bojána
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Horváth Krisztina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ungvári Csaba
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz19767105 m
68.Herczeg Attila
Bernáth Kálmán Református Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola, Vác
10. osztály
Varecza Roland
Bernáth Kálmán Református Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola, Vác
10. osztály
Takács Rozina
Bernáth Kálmán Református Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola, Vác
10. osztály
Ezüst196547966 m
69.Sebők Panna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Réti Boglárka
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Juhász Mátyás
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz195371346 m
70.Németh Marcell
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szűcs Donát
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Erdélyi Balázs
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz195371346 m
71.Radenhausen Richard
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Márkus Dávid
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Morva András
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz186642954 m
72.Nádudvari Júlia
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
9. osztály
Tóth Viktória
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
9. osztály
Szalay Sára
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
9. osztály
Bronz183423727 m
73.Varga Dorina
BGSZC Harsányi János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Budapest
9. osztály
Mihalik Angelika
BGSZC Harsányi János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Budapest
9. osztály
Fehérvári Lili
BGSZC Harsányi János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Budapest
9. osztály
Bronz177343060 m
74.Molnár Fanni
Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium, Budapest
5. osztály
Csada Lili
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest
9. osztály
Karsai Pálma
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz173704152 m
75.Horváth Dániel
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Szepesi Tibor
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Farkas Zoltán
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Bronz171044888 m
76.Ságodi Nándor
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Dobosevic Tamás
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
nincs
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Bronz170984851 m
77.Musa Ahmed
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Rácz Bence
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Csapó Botond
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz168175161 m
78.Farkas Bence
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kalauz Boglárka
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Omran Ali
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz168155161 m
79.Unyi Zsombor
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Tóth Norbert
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Pálfi Levente
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz168155161 m
80.Hornyik Orsolya
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Szűcs Noémi
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Kósa Evelin
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Bronz167614258 m
81.Kónya Ádám
Pataky István Híradásipari és Informatikai Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Székely Péter
Pataky István Híradásipari és Informatikai Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Bocsó Attila
Pataky István Híradásipari és Informatikai Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz165384537 m
82.Holzhauser Viktória
Pataky István Híradásipari és Informatikai Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Sztancsik Tamás
Pataky István Híradásipari és Informatikai Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Kocsis Bence
Pataky István Híradásipari és Informatikai Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz162483544 m
83.Borbély Sára
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
9. osztály
Jakó Katinka
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
9. osztály
Módli Kata
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
9. osztály
Bronz162184589 m
84.Harsányi Levente
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Hermann Ádám
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Zink Zsófia
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Bronz158694390 m
85.Laczkó Réka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Tarnay Márton
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Vágó Rebeka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Bronz130952329 m
86.Kovács Roland
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Mákos Norbert
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Tótin Patrik
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Bronz124943976 m
87.Borossa Zoltán
Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Petrik Lajos Informatikai Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Strbik Ádám
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szigeti Donát
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz124763406 m
88.Parkánszki Barna
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
9. osztály
Kiss Nándor
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
9. osztály
Wiggins Maximilián
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
9. osztály
Bronz124292471 m
89.Tanády Dorina
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
nincs
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Szűz Alexandra
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium, Budapest
9. osztály
Bronz123992913 m
90.Horváth Bánk
BKSZC Weiss Manfréd Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Budapest
9. osztály
Radnóczki Patrik
BKSZC Weiss Manfréd Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Budapest
9. osztály
Dorogi Dávid
BKSZC Weiss Manfréd Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Budapest
9. osztály
Bronz122143532 m
91.Bata Bendegúz
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Billing Dániel
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Radics Milán
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz122032813 m
92.Kovács Tünde Fanni
Óbudai Gimnázium, Budapest
9. osztály
Juhász Tímea
Óbudai Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bichis Vanda
Óbudai Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz115054370 m
93.Ács Zoltán Gergely
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakközépiskolája, Budapest
9. osztály
Kovács Dániel
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakközépiskolája, Budapest
9. osztály
Polyák Dávid Tamás
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakközépiskolája, Budapest
9. osztály
Bronz100084532 m
94.Bradali Barna
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kelemen Zsolt
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Berkes Áron
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz81841967 m
95.Hámori András
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Csató Dániel
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kincs Lilla
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz77841210 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Bötkös Benedek
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Al-Sayed Zakariás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kis Gergő
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany4985311053 m
2.Szalai László
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
11. osztály
Varga Levente
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
11. osztály
Marozsák Tóbiás
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany447955321 m
3.Nguyen Hoang Viet
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Vári-Kakas Andor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Morassi Máté
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany447416773 m
4.Deáki Ádám
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kovács Gergely
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Wagner Ambrus
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany397406599 m
5.Kocsis Bálint
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
11. osztály
Lakner Virág
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
11. osztály
Murin Dániel
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany397353717 m
6.Likavcsán János
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Török Boldizsár
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Wrabel Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany349005916 m
7.Rittgasszer Ákos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kulcsár Krisztina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Wolff Vilmos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany348323691 m
8.Csallóközi Kristóf
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
Sárfi Gergő
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
11. osztály
NINCS
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany348325258 m
9.Szalkai Márk
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
12. osztály
Péics Dávid
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
12. osztály
András Szabolcs
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
12. osztály
Arany347653858 m
10.Reisz Panna
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
12. osztály
Manhertz Ingrid
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
12. osztály
Dobray Zsófia
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
12. osztály
Arany347654264 m
11.Andrejcsik Richárd
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
11. osztály
Megrelisvili Joel
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
11. osztály
Özturna Omut
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
11. osztály
Arany347625126 m
12.Pataki Vilmos
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
11. osztály
Prechl Mátyás
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
11. osztály
Lévai Márk
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
11. osztály
Arany347552687 m
13.Mihályi Kata
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Fábián Csenge
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Jánossy Réka
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany347442728 m
14.Zeng Ni
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
11. osztály
Fekete Csaba
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
11. osztály
Szőllős Marcell
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
11. osztály
Ezüst285422334 m
15.Arany Kitti
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
11. osztály
Bukovecz Gina
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
11. osztály
Schléger Alexandra
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
11. osztály
Ezüst282852445 m
16.Késmárky Csaba
Óbudai Gimnázium, Budapest
11. osztály
Paár Bogáta
Óbudai Gimnázium, Budapest
11. osztály
Illés Eszter
Óbudai Gimnázium, Budapest
11. osztály
Ezüst232422718 m
17.Jónás Emese
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Eszes Roland
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
12. osztály
Székely Miksa
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
12. osztály
Ezüst226763295 m
18.Dankaházi Levente
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Makkai Béla
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Peiker Márk
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Ezüst217764216 m
19.Horváth Dávid
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd
11. osztály
Kranabet Fanni
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd
11. osztály
Stefán Balázs
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd
11. osztály
Bronz186442265 m
20.Keszléri Judit
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
12. osztály
Repka Péter
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
12. osztály
Zelenai Anikó
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
12. osztály
Bronz181363412 m
21.Halász Anna
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Lukács Nóra
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Vozák Zsófia
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz177473233 m
22.Mizsák Máté
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
11. osztály
Száraz Emil
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
11. osztály
Csekei Fruzsina
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
11. osztály
Bronz177252870 m
23.Ángyán Bernadett
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Pathó Blanka
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Gáspár Zoé
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz177192902 m
24.Takács Dorka
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
László Bea
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Gál Eszter
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz168854394 m
25.Szabó Krisztián
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
12. osztály
Méreg Benjamin
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
12. osztály
Lantos Gábor
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
12. osztály
Bronz165144962 m
26.Egervári Zsombor
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
12. osztály
Horváth Keve
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
12. osztály
Szabó Tamás
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
12. osztály
Bronz164814547 m
27.Bartha Zoltán
BKSZC Weiss Manfréd Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Budapest
11. osztály
Bácskai Zsolt
BKSZC Weiss Manfréd Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Budapest
11. osztály
Guzsván Roland
BKSZC Weiss Manfréd Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Budapest
11. osztály
Bronz159215672 m
28.Fábián Attila
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kasznár Bálint
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Ulicska Gergő
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz156586229 m
29.Büttl Levente
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
11. osztály
Galó Rózsa
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
11. osztály
Oravecz Martin
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
11. osztály
Bronz156526938 m
30.Merényi Dorottya
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
11. osztály
Horváth Noémi
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
11. osztály
Baranyi Zsófi
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz156426170 m
31.Jaubert Daphné
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
12. osztály
Kovács Flóra
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
12. osztály
Saskőy Lili
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
12. osztály
Bronz14382946 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Viczián András
Magántervező
Vörös József
Meditech
Wagner János
Meditech
Arany548003650 m
2.Pálfi Zoltán
Soltész Andrea
Bodnár Krisztina
Arany547943302 m
3.Kovács Judit
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola
Meleg Diána
Ottrok Zsolt
Arany547843302 m
4.Kamarás Krisztina
Czabán Általános Iskola
Kamarás Csaba
NINCS
Arany547337278 m
5.Bernáth Péter
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
Gévay-Nagy Zsuzsa
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
Kóródi Márta
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
Arany497776909 m
6.Dr. Prőhléné Hehl Éva
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Moróné Pálos Zsuzsanna
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Rózsa Katalin
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Arany497765775 m
7.Ofellóné Horváth Bernadett
-
Rostás Ildikó
-
Tóthné Balázs Edit
-
Arany497326027 m
8.Dósai Mónika
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Dósai Mónika
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Dósai Mónika
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany497314701 m
9.Sziva Zsuzsanna
Sziva Miklós
Nyitrai Gabriella
Arany448544160 m
10.Kocsis Péter
Bábolnai Általános Iskola
Kocsis Jánosné dr
Háziorvosi Rendelő, Bana
-
-
Arany448253165 m
11.Bach Hajnalka
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Szászné Gróf Gabriella
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Majtényi Ágnes
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Arany448205716 m
12.Lovas Róbert
Szeszler Ádám
Sereg Katalin
Arany448144343 m
13.Balassa Bettina
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola
Molnár Gabriella
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola
Bakosné Sági Gabriella
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola
Arany448133665 m
14.Szabó Zoltán
Veisz Róbert
Kolos Gábor István
Arany447883918 m
15.Pap Erika
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Csedő György
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Batkiné Szalontai Gyöngyvér
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Arany447854217 m
16.Spenik Vince
Virga Mariann
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Nincs
Arany447472892 m
17.Szücs Ádám
Mátyás Eszter
X
Arany349123506 m
18.Palkó László
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola
Soósné Fodor Tünde
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola
Szücs Balázsné Németh Melinda
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola
Arany349114567 m
19.Pongor Zoltán Csaba
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Pongor Annamária
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Ferenczné Büki Barbara
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany347903071 m
20.Hargitai Éva
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola
Pálné Bakonyvári Judit
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola
nincs
nincs
Arany347822538 m
21.Illés Tamás
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Szemes Éva
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Kovács Erzsébet
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Arany347694356 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Németh Katalin
Kodolányi János Főiskola, Székesfehérvár
Radics Norbert
Morgan Stanley
Rákos Attila
Morgan Stanley
Arany547843759 m
2.Surján Anett
Kempelen Farkas Gimnázium
Horváth András János
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Kocsis Júlia
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Arany498865395 m
3.Tassy Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Tassyné Berta Andrea
Újbudai József Attila Gimnázium
Burian Hana
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Arany498805584 m
4.Argayné Magyar Bernadette
Karinthy Frigyes Gimnázium
Gróf Andrea
Karinthy Frigyes Gimnázium
Tóthné Juhász Tünde
Karinthy Frigyes Gimnázium
Arany498396420 m
5.Argay Márti
BGSZC Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
Argay Gyula
id Argay Gyula
Arany497454101 m
6.Facskó Vince
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Facskó Benedek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Facskó Gergely
BME
Arany448537529 m
7.Lőrincz Margit Mária
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakközépiskola
Palkó Tamás
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakközépiskola
Szuda Ibolya
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakközépiskola
Arany448414216 m
8.Brányi László
ELTE Informatika Kar oktató (nincs megfelelő besorolás)
Brányiné Sulák Katalin
Prolan Zrt.
Brányi Balázs
BME hallgató
Arany447974649 m
9.Némethné Pethes Ildikó
Magyar Csaba
Magyar Zsuzsanna
Arany447576048 m
10.Basa Renáta
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
Majoros-Geréby Ádám
Kürt Alapítványi Gimnázium
Szabó Olivér Dániel
Arany447464476 m
11.Erdős Zoltán
Nagy Simon
Rejtő Balázs
Arany447364860 m
12.Vankó Dániel Gábor
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Remete Solt
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Wiszt Péter
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Arany447347448 m
13.Halmschlager Renáta
Kugyella Noémi
Bottlik Judit
Arany447323882 m
14.Szőcs Klára
Budapesti Kolping Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Sportgimnázium
Izsa Éva
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium
Bencze Zsolt
BMSzC Wesselényi Miklós Műszaki Szakgimnázium és Szakközépiskola
Arany397506478 m
15.Likker Karolina
Salzmann Orsolya
Schőn Tímea
Arany397474529 m
16.Balogh Éva
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakközépiskola
Zelei Szilvia
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakközépiskola
Sztojka Ferenc
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakközépiskola
Arany397313556 m
17.Nagy Judit Zsuzsanna
Óbudai Gimnázium
Teleki Olivér
Óbudai Gimnázium
NINCS
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája
Arany397315589 m
18.Gregó Kinga
NYME
Rafael Balázs
iskola
Kis Dániel
iskola
Arany348844943 m
19.Baranyi Árpád
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium
Pető Zoltán
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium
Lavaj Árpád
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium
Arany348826288 m
20.Imrőné Kemény Gabriella
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Gergely Csilla
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Hajdu Csaba
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Arany348543465 m
21.Harsányi László
Pásztor Ernő
Petrecz Ádám
Arany348424669 m
22.Józsa Brigitta
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium
Steiczinger Zsuzsanna
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium
Tóth Katalin
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium
Arany348424969 m
23.Szepessy András
Németh Kristóf
Végh László
Arany348054969 m
24.Szabados Szilvia
Krikler Tamás
Lepsényi Ágnes
Arany347393630 m
25.Kiss Laura
Pallagi Bóbita
Fábián János
Érd, Bolyai János Általános Iskola
Bronz189681841 m
26.Novák István
Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Than Károly Ökoiskolája, Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
nincs
nincs
Bronz179842545 m