Medve Matek Élménynap 2017 - Budapest

Budapest, 2017. február 25.

Képek

Résztvevő diákok

NévÉvfolyamIskolaVáros
Ábrahám Dorottya6.Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Ákoshegyi Ákos5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Ákoshegyi Solt7.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Almás Vince7.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Bácskay Zsombor5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Bajnóczi Anna6.Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Bakonyi Boldizsár7.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Bakti Bálint6.Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Balázs Gergő6.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Bálint Jenni6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Balogh Máté6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Bánházi Dorina7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Bánóczy Alexander6.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Barcsik Lilla Katica8.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Barna Dávid6.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Benkó Boglárka10.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Benkő Gábor7.Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános IskolaBudapest
Bercsényi Gábor9.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Bérczi Eszter9.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Bihari Cintia8.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Bishenden Alexander Scott7.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Bodgál Ágoston6.Budapest V. Kerületi Hild József Általános IskolaBudapest
Bodgál Emil Mihály6.Budapest V. Kerületi Hild József Általános IskolaBudapest
Bodgál Károly8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Bodor Bianka6.Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Bodor Mátyás8.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Bohus János5.Pannonia Sacra Katolikus Általános IskolaBudapest
Borbély Kamilla Léna6.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Bori Csongor5.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Botos Adrienn5.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Braun Lea Johanna6.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
Bulyáki Viktória6.Ócsai Halászy Károly Általános IskolaÓcsa
Caracciolo Lara7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Csákány Olivér8.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Csányi Bence5.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Csengeri Gyöngy5.Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor ÓvodájaBudapest VII. kerület
Csesznok András Ábel5.Budapes-Fasori Evangélikus GimnáziumBudapest
Csiki Ádám5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Csohány Dániel5.Budapest XIV. Kerületi Liszt Ferenc Általános IskolaBudapest
Csóka Petra5.Ócsai Halászy Károly Általános IskolaÓcsa
Csorba Lili Anna8.Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumBudapest
Csorba Véda Emma6.Budapest Fasori Ref. Koll. Julianna Ált. IskolaBudapest
Csucsi Áron9.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Czakó Alina6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Czakó Tamás6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Demeter Virág6.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
DH Anna9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Dinh Balázs6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Dolla Jakab8.Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Egyházi Hanna7.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
Eisemann György8.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Engelbrecht Patrícia 12.Tatai Református GimnáziumTata
Erdei Zita6.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Farkas Attila6.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Farkas Balázs7.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Fehér Benjámin12.BMEBudapest
Fehér Fanni Léna5.Nagykovácsi Általános IskolaNagykovácsi
Fekete István8.Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Ferenc Szalisznyó12.Petrik Lajos SzGBudapest
Ferge Balázs6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Fernández-Kiss Anna5.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Fernández-Kiss Dávid7.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Fisli Boglárka6.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Fleiner Zsigmond7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Forgó Letícia11.Keleti Károly SzG.Budapest
Frigyes Kristóf8.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest
Frits Márton12.Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és SportiskolaBudapest
Füle Adrienn6.Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Gál Brúnó5.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Gál Milán10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
Galántha Szabolcs8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Galgóczi Alex6.Budapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános IskolaBudapest
Galgóczi Martin8.Budapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános IskolaBudapest
Garamvölgyi Vince6.Újbudai Teleki Blanka Általános IskolaBudapest
Gazsó Levente5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Gede Eszter6.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
Gévay Balázs5.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Golts Bálint6.Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Grodvalt Enikő Ágnes5.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Grodvalt Zsolt7.Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Gyimesi Felícia Gréta11.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
Hadarits Tamás8.Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Hartai Rita6.Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Heller Bence5.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Heller Gergely5.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Herberth CSaba8.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Herceg Kristóf Imre7.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Hevesi Márton Benedek10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Hidvégi Boldizsár5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Hidvégi Réka6.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Hiszem Panni5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Hörömpöli Krisztina11.Sashegyi Arany János Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Ihász Kristóf Martin8.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Ilyés Levente6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Juhász Máté Levente6.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
Kada Koppány6.Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Kecskés Dorka U. M.9.Szent II. János Pál Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Kecskés Panka5.Szent II. János Pál Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Kepler Domonkos5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Kerekes Balázs5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Kiefer Gergely6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Király Richárd Dominik7.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Kiss Katalin Réka5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Kiss Lilla6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Kiss Máté5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Köber Balázs8.Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Köber Márton8.Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Kolozsi Dominika5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Koós Anna7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Kopacz Tímea7.Farkasréti Általános IskolaBudapest
Korbai Gyöngyvirág9.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
Korcsmáros Milán5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Körtélyesi Bálint8.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Kőszeghy Vilmos5.ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános IskolaBudapest
Kovács Eszter Éva9.Gárdonyi Géza Ciszterci GimnáziumEger
Kovács Máté7.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Kovács Mátyás10.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Kovács Szabolcs5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Kruppi Márton10.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Kupcsik Anna5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Kurucz Benedek9.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Lakatos Csaba8.Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Ländler Bianka Éva6.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Lehotai Dávid6.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
Lobitz Andor7.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Lőrincz Lilla6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Mátéfy Ádám7.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Mayer Levente6.Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Mészáros Gergő5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Mészáros Petra5.Ócsai Halászy Károly Általános IskolaÓcsa
Mezey Dorottya6.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Mihály Balázs Márk7.Szenti Imre Katolikus Gimzánium, Általános Iskola és KollégiumNyíregyháza
Miklóssy Katinka7.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Mócsy Mátyás7.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
Molnár András5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Molnár Benedek5.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Molnár Gábor Márk6.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Mózsa Viktor5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Mundruczó Géza5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Nagy Botond5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Nagy Kamilla10.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Nagyváti Bence 6.Jókai Mór Református Általános IskolaNyíregyháza
Nándori Armand6.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Nemeskéri Dániel6.Városközponti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Jókai Mór Általános IskolaPécs
Nemeth Adam8.Arany Janos budapest
Németh Ágoston Zoltán9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Németh Sándor8.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Nerada Balázs6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Ottrok Veronika7.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Panák Kevin9.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Pántya Réka11.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
Papp Bendegúz9.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Papp Győző Benedek5.Budapesti Fasori Református Kollégium Julianna Általános IskolájaBudapest
Papp Panna5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Paulik Vivien12.Tomori Pál Magyar-Angol Két tanítási nyelvű Közgazdasági SzakgimnáziumBudapest
Pecznik János5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Pervai László5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Pócsik Tünde Tímea5.Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor ÓvodájaBudapest VII. kerület
Réthelyi Ágnes6.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Réthelyi Gergely9.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Rischt Bence8.Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Rohály Kiara6.Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Róth András8.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Rumi Zoárd9.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
Rupp Péter7.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Ruska Henrietta5.Ócsai Halászy Károly Általános IskolaÓcsa
Sándor Zsófia6.Sándor ZsófiaBudapest
Schultz Rebeka10.Tatai Református GimnáziumTata
Sölétormos Ágoston12.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Sölétormos Benedek8.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
Stepanov Sergey8.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Sum Csaba12.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Szabó Gergő7.Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Szabó Gyula Máté8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Szabó Máté6.Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Szabó Zsuzsanna7.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
Szakács Lili Kata12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Szakács Rita5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Szakál Soma5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Szakál Tamara Gréta6.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Szalai Botond5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Szalanics Tamás7.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
Szántó Dávid5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Szántó Zalán6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Széki Lajos6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Széki Réka6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Szemerszki Áron6.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Szerecz Vilmos9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Szilágyi Gergő6.Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Szilasi Zsófia6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Szin Attila5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Szollát Gergely5.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Szollát Orsolya5.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Tajthy Balázs Tamás5.Ócsai Halászy Károly Általános IskolaÓcsa
Takács Zsombor5.Ócsai Halászy Károly Általános IskolaÓcsa
Tarcha Zahia5.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Tárkányi Zsombor7.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Tomeg Zsófia6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Tóth Balázs5.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Tóth Dóra6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Tóth-Sebes Edina9.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Turcsányi Vince5.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Tusor Sára5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Uri-Kovács Péter6.Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Vályi - Nagy Dóra6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Vámosi Ábel12.
Vámosi Bendegúz5.
Varga Viktor5.Ócsai Halászy Károly Általános IskolaÓcsa
Várkonyi Zsombor8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Vass Domonkos9.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Vida Boldizsár7.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Wittmajer Dávid9.Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és SportiskolaBudapest
Zaszlavik Sára12.Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és SportiskolaBudapest
Zavalnij Dorottya5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Zeke András7.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Zeke Sándor9.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Zengő Elemér10.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Zsoldos Fanni10.Corvin Mátyás Gimnázium és SzakközépiskolaBudapest

Résztvevő tanárok

Név.IskolaVáros
Albert EmőkePremontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Árváné Doba MáriaJedlik Ányos GimnáziumBudapest
Bakonyvári TímeaSzigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Baranyi TamásSzázhalombattai Eötvös Loránd Általános IskolaSzázhalombatta
Bem TímeaBudapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Bere GyöngyiVárosközponti Általános Iskola Jókai Mór Általános IskolájaPécs
Bernáth PéterBudapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Bihariné Kiss AnikóÓcsai Halászy Károly Általános IskolaÓcsa
Bodnár KrisztaÚjbudai Teleki Blanka Általános IskolaBudapest
Czermann AndreaBáró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
Dr Kisné Stekler ÉvaBudapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános IskolaBudapest
Endrényi FlóraBmsc NjszgBudapest
Eperjesi EmeseEpreskerti Általános IskolaDebrecen
Gerstmárné Takács BeatrixRákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Gévay-Nagy ZsuzsaBudapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Gömöry ZoltánnéErzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Hegedűs CsabaBalassagyarmati Balassi Bálint GimnáziumBalassagyarmat
Jenei HajnalkaEsztergomi Dobó Katalin GimnáziumEsztergom
Kata FabianBatthiány Lajos Általános IskolaBudapest
Katona CsabaPataky István Híradásipari és Informatikai SzakgimnáziumBudapest
Kézér IldikóÓbudai Árpád GimnáziumBudapest
Kiss CsillaBMSZC Neumann János Számítástechnikai SzakgimnáziumaBudapest
Kopacz MáriaSashegyi Arany János Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Kóródi MártaBudapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Markovitsné Jávorházy KataNagydorogi Széchényi Sándor Általános IskolaNagydorog
Mayer GyörgySzigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Medveczky MáriaBudapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános IskolaBudapest
Mikulán JánosEpreskerti Általános IskolaDebrecen
Nagy AndreaRemetekertvárosi Általános IskolaBudapest
Nándoriné Palasti JuditGyörgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Oláh Mihályné Halasi IlonaErzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Orosz LászlóOrosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Oroszlán AnettHatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
Oroszné Vass IldikóOrosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Palkó LászlóÚjpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest
Pécsi IstvánVerseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
Pintér ImrénéSopronhorpácsi Általános IskolaSopronhorpács
Pintér M. ZsuzsannaDr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, EGYMI és KollégiumBudapest
Sasvári KrisztinaGyörgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Suba CsillaSzügyi Madách Imre Általános IskolaSzügy
Süveges-Szabó Marianna ÉvaÁldás Utcai Általános IskolaBudapest
Szabó ÁgnesBudapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános IskolaBudapest
Szabó CsabaPremontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Szabó PéterSzigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Szabó PéternéSzigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Szabóné Tóthi KatalinNagydorogi Széchényi Sándor Általános IskolaNagydorog
Szakály ZoltánBMSZC Neumann János Számítástechnikai SzakgimnáziumaBudapest
Szalontai BeátaRemetekertvárosi Általános IskolaBudapest
Szocsák IldikóBornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és SportiskolaBudapest
Takó KáraDunaújvárosi Vasvári Pál Általános IskolaDunaújváros
Tompa LajosOrosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Tompáné Barabás EditOrosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Tóthné Kunstár JUditGyörgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Utassy KatalinBudapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
Varga EszterBornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és SportiskolaBudapest
Virga MariannÚjpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Volter EtelkaCeglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
Zádori FerencnéBornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és SportiskolaBudapest