Medve Szabadtéri Matekverseny 2017 - Debrecen

Debrecen, Nagyerdő, 2017. május 7.

Eredmények

A csapatok pontszáma a P = S × 5000 − R × F × 300 − I képlettel számolható, ahol S az elért legmagasabb szint sorszáma, R a beadott rossz megoldások száma, F az elért szinttől függő konstans (Aranyfokozat elérése esetén 0, különben 1), I pedig a utoljára megoldott szintlépő feladat helyes megoldásának (első) ideje a verseny kezdetétől számítva, percben kifejezve. Ha esetleg nem sikerülne szintlépő feladatot megoldani helyesen, akkor I értéke 270 perc. A verseny illusztrált leírása megtalálható ezen a linken.

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Vámos Boglár Tünde
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Széles Abigél
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Iklódi Nóra
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany548802984 m
2.Molnár Balázs László
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Pálfi Simon
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Tóth Tamás Bence
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany548303547 m
3.T. Tóth Patrik Tibor
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Nagy Péter Zsolt
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Nagy-Máró Kolos
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Arany548123989 m
4.Babotán Ákos
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (kis Kossuth), Debrecen
6. osztály
Borkó Zoltán
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (kis Kossuth), Debrecen
6. osztály
Novák Bálint
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (kis Kossuth), Debrecen
6. osztály
Arany547993905 m
5.Aszalós Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Csoma Zsófia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Tarcsai Sára
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany547746237 m
6.Gőz Kinga
Debreceni Hatvani István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Linzenbold Zsófia
Debreceni Hatvani István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ombódi Viktória
Debreceni Hatvani István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany547715514 m
7.Fazokán Marcell
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Gyöngy Lilla
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Harsányi Hunor
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany547665267 m
8.Faragó Anna Liza
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Balogh Izabell
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Szarvas Tamara
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany547625381 m
9.Kovalecz Soma
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Gerda Zalán
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Rentkó Máté
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Arany547487317 m
10.Nagy Zsanett
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Lefkovits Viktória
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Borsi András
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany547435673 m
11.Varga Laura
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Kéri Szonja
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Háy Réka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany547418983 m
12.Fodor Levente
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Komáromi János
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Becsky Dávid
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany547378798 m
13.Vaskó Panna
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Tóth Nikoletta Panna
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
László Kevin
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Arany547365681 m
14.Kiss - Juhász Levente
Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
5. osztály
Kóródi István Bence
Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
5. osztály
Sütő Áron
Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
5. osztály
Arany547326244 m
15.Kuhn Borbála
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Oparaugo Petra
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Németh Lilla
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Arany497568449 m
16.Jenei Marcell
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Jenei Miklós
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Kovács Kristóf
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Arany497515850 m
17.Jakobicz Anna
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Papp Eszter
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Orosz Anna
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Arany497437218 m
18.Papp Milán
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskol, Debrecen
6. osztály
Czapp Vilmos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskol, Debrecen
6. osztály
Molnár Zoltán
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskol, Debrecen
6. osztály
Arany497414924 m
19.Baksa Amanda
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Kovács Levente
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Lipcsák Franka Eszter
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Arany497357352 m
20.Restás Emese
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Restás Csenge
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Csányi Péter
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany497346394 m
21.Antal-Szalmás Eszter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Kozák Anna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Lippai Panna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany497318347 m
22.Fodor Lea
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Rimóczi Jázmin
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Scherfel Zoltán
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany497315776 m
23.Enyedi Sára
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Kovács Alexa
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Bodnár Lilla
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Arany497316736 m
24.Hegedűs Attila
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Takács László
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Csiha Zsombor
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Arany497316547 m
25.Kovács Ditta
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Hajdu Kamilla
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Tolnai Viktória
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Arany497305926 m
26.Urbin Zsombor
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Lövei Adolf
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Mátékó Bence
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Arany447786610 m
27.Tőzsér Balázs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Plósz Döme Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Nincs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany447767387 m
28.Háda Blanka
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Kovács Bianka
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Pálfi Laura
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Arany447586590 m
29.Karikás Enikő
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Kovács Emese
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Zámbó Kinga
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany447556094 m
30.Kondorosi Dorka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Nagy Blanka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Pórszász Johanna Paula
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany447446274 m
31.Kassai Ákos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Felföldi Bendegúz
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Illés Zalán
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany447447451 m
32.Tar Péter
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Nagy Kristóf
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Palicz Áron
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Arany447445514 m
33.Vitéz Botond
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Dauda Tamás
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Nagyváti Bence
Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Arany447416786 m
34.Harsányi Lili
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Lippai Lili
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Simon Dóra
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Arany447385366 m
35.Szakál Sarolta
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Kovács Lujza
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Győri Norbert
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Arany447363599 m
36.Koncsek Áron
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
6. osztály
Kaszás Levente
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
6. osztály
Varga Szabolcs
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
6. osztály
Arany447346673 m
37.Csibi Nóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Mezei Lara
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Major Regina
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany447325069 m
38.Berzi Álmos
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Csen Búzás Csongor
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
nincs
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany447325834 m
39.Nagy Zita
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
6. osztály
-
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
6. osztály
Szabó Ramóna
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
6. osztály
Arany447317905 m
40.Bódi Sára Anna
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Láda Anita
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Nagy KItti
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany447307135 m
41.Kostyál Gábor
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Gaál Márton
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Fazekas Patrik
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Arany397426655 m
42.György Levente
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Bica Balázs
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
-
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany397327927 m
43.Laszló Kata
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Sitku Noémi
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Együd Boglárka
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Arany397315370 m
44.Gaál Sarolta
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Hajdu Veronika
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Nagy Dávid
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany397315726 m
45.Kovács Hanna
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Kinyik Kitti
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Adorján Vivien
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany397306276 m
46.Papik Petra
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Sipos Hanga
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Máté Eszter Katalin
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Arany397307557 m
47.Kocsis Martin
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Katona Dániel
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Nincs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany397295976 m
48.Szilvási Balázs
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Szabó Márton
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Steiger Máté
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Arany397296964 m
49.Szücs Írisz
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Mészáros Zsófia
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Kálnai Lili Sára
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany348614542 m
50.Péter Levente
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Sugár Bence
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Vízhányó Róbert
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany348594570 m
51.Klampeczki Marcell
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Boján Vince
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Novák Benedek
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany348377184 m
52.Pálóczi Lívia
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Pók Panka
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Reszegi Eszter
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Arany348143263 m
53.Szabó Máté
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ősz-Varga Bence
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Fodor Ákos
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Arany348084940 m
54.Tier Orsolya
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Kassai Adél
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Reven Dorka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany348059143 m
55.Siroki Petra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Magi Lilla
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Fodor Jázmin
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Arany348055058 m
56.Kathi Balázs
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Szoboszlai Dávid
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Vas Botond
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Arany347944663 m
57.Erdős Viktória
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Felföldi Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Borbély Zalán
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany347888071 m
58.Botos Dorina
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Kathi Anna
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Apró Boglárka
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Arany347884907 m
59.Major Mirjam Alexa
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Nagy Dorina
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Veress Bence
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Arany347827240 m
60.Zsíros Dorina
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Teremi Bence
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Veronyák Roland
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Arany347797367 m
61.Petykó Gergő
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Papp Krisztián
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Miklósi Márton
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Arany347775535 m
62.Mátyás Péter
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Kovács Imre
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Lovász Tamás
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany347765498 m
63.Molnár Eszter
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Zilahi Zoé
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Papp Ábel Márk
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Arany347765369 m
64.Antal Patrik
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Juhász Levente
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Nagy Szabolcs
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany347756742 m
65.Kirják Luca
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Barta Bálint
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Kveck sándor
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Arany347688988 m
66.Rabatin Bence
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Mihalik Kristóf
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Okányi Ákos
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Arany347666320 m
67.Veres Boglárka
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Orosz Hanna
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Pálmai Violetta
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Arany347625843 m
68.Pálfi Imre
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Kovács Dávid Csaba
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Molnár István Vajk
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Arany347605277 m
69.Hegymegi István
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Sinka József
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Gál Milán
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany347607123 m
70.Molnár Anna
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Szabó Fanni
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Bodnár Dorka
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Arany347576060 m
71.Gólya Gréta
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Kis Dorka
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Balog Kira
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Arany347574426 m
72.Szántó Boldizsár
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Tölli Gabriella
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Szabó Zsombor
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany347535561 m
73.Bimbó Balázs Gábor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Bimbó Bálint Ákos
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Trescsik Áron
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Arany347526560 m
74.Győri janka
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Kun Anna
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Nagy Jázmin
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Arany347513758 m
75.Olejár-Hovanyecz Vilmos
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Palcsu Nándor
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Nagy Márton
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Arany347505608 m
76.Kui Dea
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Kurtinecz Ingrid
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Linzenbold Frida
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Arany347486283 m
77.Kovács Sára
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Tolnai Hanna Rózsa
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Bojtos Csongor
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Arany347475961 m
78.Varga Zoé
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Kresznóczki Réka
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Majoros Noémi
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Arany347465987 m
79.Sárvári Zsófia
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Kalocsai Petra
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Poszet Réka
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Arany347444862 m
80.Nagy Zalán
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Ilyés Kinga
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
NINCS
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Arany347434803 m
81.Murvai Lúcia
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Varga Boglárka
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Korsós Zalán György
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Arany347425658 m
82.Balog Balázs
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Ladányi Richárd
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Hegedűs Ferenc
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Arany347395298 m
83.Daniló Alexandra
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Csáji Lili Petra
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Orosz Ivett
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Arany347375734 m
84.Czentye Zsolt
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Timmer Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Vitkovics Kristóf
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany347356055 m
85.Dávid Viktor
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
György Gábor
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Palotai Réka
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Arany347354024 m
86.Berzéky Milán
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Kristóf Ákos Bertalan
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Janecskó Pál
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Arany347324990 m
87.Szőnyi Máté
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Bisits Tamás
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Záhonyi Barnabás
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany347313756 m
88.Galgóczi Zsuzsanna
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Balogh Dorottya
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
NINCS
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst285383437 m
89.Czeili Regina
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Kállay Zselyke
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Pataki Tamara
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Ezüst275134403 m
90.Takács Tünde
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Debreceni Lili
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Papp Zalán
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst275094098 m
91.Herczeg Ádám
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Tolnai Levente
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Szabó Máté
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Ezüst274784105 m
92.Gyaraki Lívia
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Nagy Viktória
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Nagy Csenge
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Ezüst274015481 m
93.Pető Boglárka
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Szűcs Réka
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
NINCS
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst273635261 m
94.Nagy Nikolett
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Csiszár Anna
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Dézsi Réka
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Ezüst271894307 m
95.Kiss Levente
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Vass Mór Rómeó
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
NINCS
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst270394858 m
96.Hartman Renáta
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Pistár Kamilla
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Terdik Emma
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Ezüst270384636 m
97.Barabás Nelli
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Kelemen Kata
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Koroknai Vivien
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Ezüst270364070 m
98.Balogh Vivienn
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Duris Bence
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Mezei Gréta
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Ezüst267645480 m
99.Nagy Tamás
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Lippai Levente
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Kállay Bulcsú
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Ezüst267605510 m
100.Tóvizi István
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Nyikos István
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Demeter Martin
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Ezüst267545260 m
101.Pálóczy Imre
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Erdei József Rómeó
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Nagy István
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst267385380 m
102.Róka Boglárka
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Nagy Anna zsófia
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Markos Dávid
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Ezüst265685379 m
103.Szegedi Márk
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Virág Levente
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Pipó Roland Máté
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst265006301 m
104.Frankó Virág
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Medve Amáta
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Szabó Anna
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Ezüst264765916 m
105.Balogh Adél
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Juhász Nóra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Csik Tamara
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Ezüst264305573 m
106.Kovács Eszter
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Füzesi Anna
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Herczog Maja
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Ezüst255666662 m
107.Pásztor Dániel
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Ölveti Sándor István
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Jámbor Attila Máté
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Ezüst255305531 m
108.Hodik Barnabás
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Nagy Zoltán
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Ráti Roland Márk
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Ezüst252375513 m
109.Fodor Levente
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Horváth Márk
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Árva Dominik
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst246668105 m
110.Szilágyi Júlia
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Ambrus Lili
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Nagy Bence
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Ezüst223495043 m
111.Boros Adél
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Bécsi Petra
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Szák-Kocsis Zoé
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Ezüst220394944 m
112.Csiszár Tamás
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Petrus Roland
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Nyakas Bence
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Ezüst217594546 m
113.Reszegi Szonja
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Szabó Alexandra Fanni
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Csorvási Fanni
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Ezüst217434256 m
114.Doka László
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Koczka Máté
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Tass Levente
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Bronz178193522 m
115.Nagy István
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Ari Zsofia
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Virág Csaba
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Bronz177762672 m
116.Tófalusi Dávid
Szent József Általátnos Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
-
Szent József Általátnos Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Szekeres Bendegúz
Szent József Általátnos Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Bronz177744102 m
117.Jedla Noémi
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Vass Gréta
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Vincze Petra
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Bronz172284621 m
118.Kiss Máté
Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti
5. osztály
Orosz Ármin
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
5. osztály
Stuts Dávid
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
5. osztály
Bronz172033762 m
119.Veress Jázmin
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Pap Hanga
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Plósz Anna Lujza
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Bronz171523734 m
120.Ruda Albert
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Pók Csaba
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Bakó Attila
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Bronz171503737 m
121.Horváth Dorina Jázmin
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Majoros Nóra
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Nagy Boglárka
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Bronz171484630 m
122.Ilonczai Gábor
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
5. osztály
Fényes Áron
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
5. osztály
Tarr Gréta
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
5. osztály
Bronz168743104 m
123.Móna Zsolt
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Dobos Péter Zoltán
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Bordás Benjamin
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Bronz165994992 m
124.Becs Richárd
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Feltein Áron
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Nagymáthé Viktor
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Bronz165513710 m
125.Szilágyi Ádám
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Szilágyi Gábor
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Rácz Márton
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Bronz162234453 m
126.Vass Dániel
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Görömbei Csenge
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Molnár Petra
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Bronz159864829 m
127.Borus Réka
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Rubóczki Petra
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Veres Bence
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Bronz159864774 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Varga Péter
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Bodnár Brigitta
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Szabó Dóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Arany548922912 m
2.Fekete Richárd
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Görömbey László
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Nagy Levente
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Arany548603583 m
3.Végh Krisztián
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Nagy Anna Viktória
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Nagy Bence Botond
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Arany548384356 m
4.Szabó Dalma
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Varga Fruzsina
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Tomasovszki Petra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Arany547823895 m
5.Bálint Lili
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Mihály Balázs
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Szalanics Tamás
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Arany547674300 m
6.Drevenyák Bálint
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Nyári Péter
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Páll Dominik
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Arany547614929 m
7.Diószegi-Fikly Sára
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Maxim Tamara
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Markos Milán
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Arany547595618 m
8.Olasz Viktória
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Koós Beatrix
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Rákóczi Anna
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Arany547583413 m
9.Szabó Dorina
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Leitner Dalma
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Blahuth István
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Arany547586321 m
10.Demcsák Virág
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Kapus Nóra
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Klebersz Anna
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Arany547575385 m
11.Kertész Izabella
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
8. osztály
Széll Nóra
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
8. osztály
Veress Brigitta
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
8. osztály
Arany547575272 m
12.Majoros Tamás
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Pap Dániel Péter
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Figeczki Zsolt
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Arany547566850 m
13.Oláh Márk
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Körmendi Márton
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Gergely Balázs
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Arany547555664 m
14.Hegedűs Patrik
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Németh Zsófi
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Tömöri Lídia
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Arany547546435 m
15.Fehér Zsigmond
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Varga Péter
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Gyürky Tamás
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Arany547546508 m
16.Bucsánszky Zsombor Bálint
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Tamás Szabolcs Attila
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Tóthvári Gábor
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Arany547524794 m
17.Jármi Dávid
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Papp Lóránt András
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Borbély Bálint
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Arany547465048 m
18.Molnár Máté
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Jedla Martin
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Pápai Tamás
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Arany547453740 m
19.Tóth-Ábri Benjámin
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Sipos Áron
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Kovács Attila
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Arany547384567 m
20.Szabados Gergő
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Nagy Mihály
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
NINCS
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Arany498474343 m
21.Pető Dóra Katinka
Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános Iskola, Hajdúszoboszló
7. osztály
Rigó Mátyás
Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános Iskola, Hajdúszoboszló
7. osztály
Herka Attila
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló
7. osztály
Arany498176769 m
22.Gyöngyösi Nóra
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Győrfi Tünde
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Károly Kinga
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
5. osztály
Arany498159323 m
23.Sápi Flóra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Bodrogvári-Csikó Dóra
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Petrovics Péter
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Arany497984379 m
24.Ferenczi Tibor
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Gál Benjámin
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Molnár Dániel
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Arany497917853 m
25.Kovács András
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Csontos Máté Attila
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Ruszthi Kolos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany497786309 m
26.Németh Zsófia
Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
7. osztály
Urbin Letícia
Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
7. osztály
Borsodi Noémi
Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
7. osztály
Arany497767163 m
27.Leiti Márk
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Tóth Lili Hanna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Walke Tamara
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany497755797 m
28.Békési Gergő
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Harangi Kornél
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Szabó Zsuzsanna
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Arany497745644 m
29.Gajdos Boglárka
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Czikó Mercédesz
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Berényi Emma
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Arany497734495 m
30.Simon Gréta
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Mátyás Réka
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Heinrich Balázs
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Arany497722984 m
31.Keczán Regina
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Széles Alexandra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Nincs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany497615033 m
32.Tar Benjámin
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
8. osztály
Inzsöl Zsombor
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
8. osztály
Komlósi Áron
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
8. osztály
Arany497616469 m
33.Fölker Zsombor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Guti Gergő
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Korcsok Roland
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Arany497607015 m
34.Kiss Zoltán
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
8. osztály
Dér Zsombor
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
8. osztály
Vattai Levente
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
8. osztály
Arany497599064 m
35.Papp Bálint
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Imre Mihály
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Pósán Ferenc
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Arany497574729 m
36.Hagymási Ádám
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Batári Máté
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Bajzáth Tamás
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Arany497474523 m
37.Sustyák Bálint
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Molnár Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Kuszkó Dominik
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany497444176 m
38.Lajtos Patrik
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Molnár Benedek
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Szatmári Ákos
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Arany497416838 m
39.Vigh Gergő
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Csordás Botond
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Balogh Balázs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany497385643 m
40.Imre Noémi
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Mitró Veronika
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Nagy Dorina
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Arany497388668 m
41.Batiz Liza
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Czeglédi Noémi
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
NINCS
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Arany497386448 m
42.Varga Tamás
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Kása Szabolcs
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Magyar Róbert
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Arany497376927 m
43.Papp Laura
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Virág Nóra
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Tőkés Kinga
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Arany497375691 m
44.Kiss Kamilla
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Ambrus Éva
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Mosolygó Panni
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Arany497336357 m
45.Hanzéros Anikó
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Szabó Viktória
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Zagyva Luca
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Arany497328365 m
46.Simon Máté
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Lajtai Levente
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Nagy Gergő
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Arany497305680 m
47.Illés Lilla
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Vinnai Zsófia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Stündl Sára
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Arany447853273 m
48.Jankó Ivett
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Truczkai Sára
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Pintyák Vivien
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Arany447654416 m
49.Szabad Kata
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Szilágyi Lili
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Kovács Anna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany447602325 m
50.Erneszt Antal Dániel
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Pádár Dániel
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Szarvák Rebeka
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Arany447537016 m
51.Parrott Gábor
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Borsós László
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Marjai Milán
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Arany447535582 m
52.Sustyák Janka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Miklósi Donát
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Nincs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany447485575 m
53.Varga Ákos
Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola, Megyaszó
6. osztály
Gecső Tamás
Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola, Megyaszó
8. osztály
Szilágyi Bertalan
Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola, Megyaszó
8. osztály
Arany447484460 m
54.Dorner Anna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Major Lilla
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Siró Zsófia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany447464818 m
55.Bakos Csinszka
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Hajós Gertrúd
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Mester Fanni
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Arany447464949 m
56.Deme Zsuzsanna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Müller Panna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Bodó Alíz
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany447455935 m
57.Szabó Flóra
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Toldi Zsófia
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Losonczi Zsuzsa
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Arany447416623 m
58.Bíró Bence
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
8. osztály
Kazai Ákos
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
8. osztály
Bíró Bernadett
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
8. osztály
Arany447315472 m
59.Bíró Erzsébet
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
8. osztály
Gálik Hajnalka
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
8. osztály
Horváth Hajna
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
8. osztály
Arany399004606 m
60.Végh Péter András
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Fazekas Orsolya
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Bába Bence
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Arany398186939 m
61.Árkosy Hanna Szonja
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Budai Marianna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Szabados Anna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany398114018 m
62.Kis Barbara
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Kis Virág
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Csatári Vivien
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Arany397873379 m
63.Surányi Attila
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Biró András Lajos
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Szabó Zoltán Péter
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Arany397753588 m
64.Arany Szelim
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Varga Péter
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Némethi Bence
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Arany397646940 m
65.Gál Viktória
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Fagyal Lili
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Szabó Enikő
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany397594491 m
66.Czeglédi Lili
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Karsai Marianna
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Tamási Panna
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Arany397565193 m
67.Körbei Dóra
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
8. osztály
Juhász Jázmin Kincső
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
8. osztály
Mező Anikó
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
8. osztály
Arany397525437 m
68.Dávid Anna
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Veress Júlia
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Túri Panna
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Arany397495753 m
69.Barát Kendra
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
7. osztály
Gazsó Diána
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
7. osztály
Tokár Bogdán
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
7. osztály
Arany397475126 m
70.Kovács Lukács Márton
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Lente Márk
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Ignácz Máté
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Arany397436856 m
71.Kis Kíra
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Rácz Zsanett
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Ökrös Márta
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Arany397425181 m
72.Czövek Zsombor László
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Liti Márk Lehel
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Morvay Eszter Hanna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany397405671 m
73.Zajácz Eszter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Kertész Gergely
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Zolnai Bence
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Arany348462857 m
74.-
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Molnár Anna
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Lukovszki Dorka
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Arany348403513 m
75.Drágos Alexandra Kármen
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
8. osztály
Papp Ákos Botond
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
8. osztály
Kiss Barnabás
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
8. osztály
Arany347623857 m
76.Horváth Dorina
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
7. osztály
Demes Gréta
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
7. osztály
Urbán Gergely József
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
7. osztály
Arany347604801 m
77.Béres Attila
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Keczán Levente
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Pázmányi Zalán
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany347514455 m
78.Polgár Botond
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Lantos Kristóf
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Dóka Bence
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany347503916 m
79.Váradi Nóra
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Gál Adrián
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Molnár Dominik
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Arany347425242 m
80.Kovács Benjámin
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Kis Bence
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Merrikin David
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Arany347414601 m
81.Molnár Borbála
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Szűcs Dóra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Csordás Nóra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany347403911 m
82.Bujdosó Virág
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Hárnási Réka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Borbély Rózsa
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany347354502 m
83.Bálint Barbara
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Köteles Izabella
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Csajkos Dóra
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst268623505 m
84.Csorba Márton
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
8. osztály
Szacsuri Bálint
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
8. osztály
Szmutkó Boglárka Veronika
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
8. osztály
Ezüst264345085 m
85.Bajdó Gergő
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
8. osztály
Szilágyi Levente
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
8. osztály
Szőke Boglárka
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
8. osztály
Ezüst222193496 m
86.Csuka Sándor
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
8. osztály
Bónis Ádám Dárius
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
8. osztály
Iván Bence
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
8. osztály
Bronz174922951 m
87.Miskolczi István
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Nagy Ádám
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Vizi Zsigmond
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Bronz169544151 m
88.Kiss Kata
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Gyányi Petra
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Horváth Gabriella
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Bronz165763896 m
89.Nagy Blanka
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Tóth Dorottya
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Ludman Panna
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Bronz147985840 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Ádám Richárd
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
10. osztály
Kecskeméti Kitti
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
10. osztály
Hegedűs Zsanett
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
10. osztály
Arany547865123 m
2.Németh Andrea Dóra
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Hanics Mihály
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Bodnár Máté
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Arany547345972 m
3.Kovács Mihály
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Vágó Bendegúz
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Lengyel Ádám
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Arany547324156 m
4.Bulátkó Attila
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Csáji Viktor
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Monyók Gréta
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Arany447763578 m
5.Horváth Zsófia
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Legény Lili
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Szigeti Zsuzsa
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Arany447514556 m
6.Lieb Hanna
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Petrovics Szilvia
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
NINCS
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Arany447315328 m
7.Révész Tamás
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
10. osztály
Kotroczó Gergő
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
10. osztály
Bálint Erzsébet
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
10. osztály
Arany398163317 m
8.Boros Gergő
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
10. osztály
Lajos Soma Levente
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
10. osztály
Tóth Gergő Patrik
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
10. osztály
Arany397833990 m
9.Mizsei Gréta
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Biró Bence
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Bartha Zoltán
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Arany397404360 m
10.Bíró Anita
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Molnár Emese
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Opre Eszter
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Arany397345830 m
11.Gombos Szabolcs Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
Menyhárt Dávid
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
Takács Benedek
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
Arany397324026 m
12.Szentei Júlia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
10. osztály
Tátrai DorkaTárrai
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
10. osztály
Móré Blanka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
10. osztály
Arany348143166 m
13.Gorondi János
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Jászai Máté
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Kecskés Előd
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Arany348115197 m
14.Havasi Panna
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Kovács Nikolett
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Szerényi Csilla
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Arany347975006 m
15.Tölgyesi Blanka
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
9. osztály
Bordás-Giesz Rita
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
Kónya Nóra
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
Arany347933648 m
16.Balog Gábor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Balog Csaba Vilmos
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Kabai Erik
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Arany347835276 m
17.Gaman Dávid
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Balogh Ákos
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Leiti Bence
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Arany347606343 m
18.Meleg Fanni
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Fazekas Ábel
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Pallai Hunor
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Arany347433817 m
19.Györfi Orsolya
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Tóth Dávid
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Jankó-Szép Attila
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Arany347403022 m
20.Matuz Zsófia
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Kajtár Ákos
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Heil Evelin
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Arany347354185 m
21.Rosa Helena Rubina
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
10. osztály
Csóka Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
10. osztály
Székelyhidi Dávid
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
10. osztály
Arany347304436 m
22.Dallos Karola
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Zolcsák Gergő
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Süveg Szandra
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Ezüst288362492 m
23.Kirner Katalin
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Botos Dávid
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Szabó Tamás
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Ezüst285323374 m
24.Keserű Zsolt
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
10. osztály
Ordasi Máté
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
10. osztály
Berecz Dénes
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
10. osztály
Ezüst282402788 m
25.Juhász Dénes
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
10. osztály
Tőke Vivien
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
10. osztály
Karacs Vivien
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
10. osztály
Ezüst280282959 m
26.Vasváry Márton
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
9. osztály
Bordosi Attila
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
9. osztály
Farkas Máté
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
9. osztály
Ezüst279983968 m
27.Balog Sára
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Balog Ákos
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Csikós Dóra
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Ezüst276463605 m
28.Mészáros Ákos
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Budai Patrik
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Végh Máté
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Ezüst274403862 m
29.Kutasi Roland
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Papp Kevin
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Reich Máté
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Ezüst273404009 m
30.Kertész László
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Varga Gábor
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Bakk Máté
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Ezüst273384126 m
31.Szilágyi Adrienn
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
9. osztály
Kiss Anna
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
9. osztály
Pál Rella
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
9. osztály
Ezüst270763782 m
32.Sipos Éva
Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája, Szolnok
10. osztály
Mihályi Liliána
Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája, Szolnok
10. osztály
Bartók Alexandra
Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája, Szolnok
10. osztály
Ezüst268064574 m
33.Fényes Ádám
Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Bodnár Péter
Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Szabó Bence
Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst259544648 m
34.Tóth Tibor Norbert
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola, Nyíradony
9. osztály
Kurtyán Klaudia
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola, Nyíradony
9. osztály
Nagy Gábor
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola, Nyíradony
10. osztály
Ezüst258307360 m
35.Májer Nándor
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Csicsák Izsák
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Kósa Ádám
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Ezüst255875140 m
36.Herkely Anna
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Bella Adrienn
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
9. osztály
-
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Ezüst236231781 m
37.Varga Lili Laura
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
9. osztály
-
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Szunyog Imola Flóra
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Ezüst233961868 m
38.Csige Cintia
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma, Debrecen
9. osztály
Nagy Nóra
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma, Debrecen
9. osztály
Szabó Erika
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma, Debrecen
9. osztály
Ezüst223493588 m
39.Pataki Sándor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Horváth István
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Balázs Norbert
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Bronz126503153 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Nagy Enikő
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló
11. osztály
Holácsik András
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló
11. osztály
Kis-Simonka Vince
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló
11. osztály
Arany547932262 m
2.Gerencsér Attila
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Szulyák Mátyás
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Vida Soma
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Arany547346223 m
3.Berényi Gergő
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Sebestyén Péter
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Péter Bálint
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
11. osztály
Arany547314816 m
4.Farkas Lilla
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
11. osztály
Tószegi Fanni
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
11. osztály
Nagy Lajos Adolf
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
11. osztály
Arany447563229 m
5.Mező Imre
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
Barak László
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
Varga Imre
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
Arany447514356 m
6.Viktor Péter
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
11. osztály
Bodó Marcell
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
11. osztály
Mészáros Gábor
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
11. osztály
Arany447304250 m
7.Milán Ákos
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
11. osztály
Szabó Benedek
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
11. osztály
Mezei Botond
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
11. osztály
Arany397623440 m
8.Barát Aszparuh
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
11. osztály
Werner sándor
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
11. osztály
Nincs
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Arany349102386 m
9.Endrész Roland
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
11. osztály
Sebestyén Mónika
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
11. osztály
Szamosi Szabolcs
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
11. osztály
Arany348891651 m
10.Gorzsás Levente
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
Eszenyi Tamás
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
Hadházi Imre
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
Arany348125130 m
11.Borsos Nóra
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
11. osztály
Papaterpou Evdokia
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
11. osztály
Auerbach Dóra
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
11. osztály
Arany348101181 m
12.Andirkó Máté
DSzC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
11. osztály
Rácz Attila
DSzC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
11. osztály
Szalóki Anna
DSzC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
11. osztály
Ezüst261564199 m
13.Halász Daniella
Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája, Szolnok
11. osztály
Lőcse Viktória
Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája, Szolnok
11. osztály
Parzsol Noémi
Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája, Szolnok
11. osztály
Ezüst211814816 m
14.Bujdosó Nikolett
Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája, Szolnok
11. osztály
Lendvai Vivien
Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája, Szolnok
11. osztály
Kelemen Dóra
Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája, Szolnok
11. osztály
Bronz165373673 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Kállay Csilla
Vámosi Attila
NINCS
Arany547874262 m
2.Tarné Lázár Annamária
Nyíregyházi Zelk Zoltán Általános Iskola
Turi Sándorné
Nyíregyházi Zelk Zoltán Általános Iskola
Kovácsné Molnár Erika
Nyíregyházi Zelk Zoltán Általános Iskola
Arany447953945 m
3.Mezeiné Gurbán Juliánna
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Urbánné Dobos Erzsébet
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Nábrádi Mihály Zoltánné
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany447894709 m
4.Balogh Éva
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Csiha László
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Szűcs Norbert
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany447764518 m
5.Szabadosné Harangi Gabriella
Ifjúság Utcai Óvoda Hétszínvirág Tagintézménye
Szabados Zsolt
Katófer Kft.
NINCS
Arany348632647 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Páles Zsolt
DE
Hajdu Lajos
DE
Horváth Gábor
DE
Arany548372844 m
2.Siteriné Nagy Judit
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium
Siteri Vilmos
Siteri Norbert
Arany54805374 m
3.Almási Péter
Almási Nóra
NINCS
Arany548014156 m
4.Dr. Imre Gáborné
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Palyáné Berki Éva
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Palya Tamás
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Arany547683730 m
5.Vámosi Pacza Tünde
Vámosi Boldizsár
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Vámosi Bendegúz
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Arany547653778 m
6.Katona Emese
Gulyás Pál Kollégium
Griger Ákos Róbert
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Kővári Péter Viktor
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Arany547275768 m
7.Kertész Dávid Csaba
MTA Rényi Alfréd Matematikai Kutatóintézet
Kosztur Judit
Popovics Anna Bella
Arany399003229 m
8.Iván Andrea
Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Görömbeyné Bartha Éva
Görömbey Péter
Arany398784142 m
9.Sárvári Tamás
Galgagyörki Gárdonyi Géza Általános Iskola
Boldizsár Ottó
Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Horváth Ferenc
Szentesi Klauzál Gábor Általános Iskola
Arany398453476 m
10.Beke Dénes
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola
Bíróné Katona Szilvia
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola
Kiss László Zoltán
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola
Arany397395205 m
11.Oláhné Flinta Marianna
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Dobóné Szalóki Szilvia
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Dobóné Kelemen Rita
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Arany397353834 m
12.Vámosi Attila
Varga Adrienn
NINCS
Arany348513112 m
13.Ruskó Eszter
BME
Szűcs Pálma
BME
-
-
Arany348464042 m
14.Harsányiné Szécsi Ibolya Gizella
Beregszászi Pál Szakközépiskola és Szakiskola
Beke Béla
Beregszászi Pál Szakközépiskola és Szakiskola
Szentesi Norbert József
Beregszászi Pál Szakközépiskola és Szakiskola
Arany347483300 m