Medve Szabadtéri Matekverseny 2017 - Debrecen

Debrecen, Nagyerdő, 2017. május 7.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

A csapatok pontszáma a P = S × 5000 − R × F × 300 − I képlettel számolható, ahol S az elért legmagasabb szint sorszáma, R a beadott rossz megoldások száma, F az elért szinttől függő konstans (Aranyfokozat elérése esetén 0, különben 1), I pedig a utoljára megoldott szintlépő feladat helyes megoldásának (első) ideje a verseny kezdetétől számítva, percben kifejezve. Ha esetleg nem sikerülne szintlépő feladatot megoldani helyesen, akkor I értéke 270 perc. A verseny illusztrált leírása megtalálható ezen a linken.

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Vámosi Boglár Tünde
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Széles Abigél
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Iklódi Nóra
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany54880.02984 m
2.Molnár Balázs László
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Pálfi Simon
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Tóth Tamás Bence
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany54830.03547 m
3.T. Tóth Patrik Tibor
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Nagy Péter Zsolt
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Nagy-Máró Kolos
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Arany54812.03989 m
4.Babotán Ákos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Borkó Zoltán
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Novák Bálint
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany54799.03905 m
5.Aszalós Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Csoma Zsófia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Tarcsai Sára
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany54774.06237 m
6.Gőz Kinga
Debreceni Hatvani István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Linzenbold Zsófia
Debreceni Hatvani István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ombódi Viktória
Debreceni Hatvani István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany54771.05514 m
7.Fazokán Marcell
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Gyöngy Lilla
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Harsányi Hunor
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany54766.05267 m
8.Faragó Anna Liza
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Balogh Izabell
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Szarvas Tamara
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany54762.05381 m
9.Kovalecz Soma
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Gerda Zalán
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Rentkó Máté
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Arany54748.07317 m
10.Nagy Zsanett
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Lefkovits Viktória
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Borsi András
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany54743.05673 m
11.Varga Laura
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Kéri Szonja
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Háy Réka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany54741.08983 m
12.Fodor Levente
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Komáromi János
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Becsky Dávid
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany54737.08798 m
13.Vaskó Panna
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Tóth Nikoletta Panna
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
László Kevin
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Arany54736.05681 m
14.Kiss - Juhász Levente
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
5. osztály
Kóródi István Bence
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
5. osztály
Sütő Áron
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
5. osztály
Arany54732.06244 m
15.Kuhn Borbála
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Oparaugo Petra
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Németh Lilla
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Arany49756.08449 m
16.Jenei Marcell
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Jenei Miklós
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Kovács Kristóf
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Arany49751.05850 m
17.Jakobicz Anna
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Papp Eszter
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Orosz Anna
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Arany49743.07218 m
18.Papp Milán
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Czapp Vilmos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Molnár Zoltán
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany49741.04924 m
19.Baksa Amanda
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Kovács Levente
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Lipcsák Franka Eszter
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Arany49735.07352 m
20.Restás Emese
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Restás Csenge
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Csányi Péter
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany49734.06394 m
21.Antal-Szalmás Eszter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Kozák Anna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Lippai Panna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany49731.08347 m
22.Fodor Lea
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Rimóczi Jázmin
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Scherfel Zoltán
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany49731.05776 m
23.Enyedi Sára
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Kovács Alexa
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Bodnár Lilla
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Arany49731.06736 m
24.Hegedűs Attila
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Takács László
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Csiha Zsombor
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Arany49731.06547 m
25.Kovács Ditta
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Hajdu Kamilla
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Tolnai Viktória
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Arany49730.05926 m
26.Urbin Zsombor
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Lövei Adolf
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Mátékó Bence
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Arany44778.06610 m
27.Tőzsér Balázs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Plósz Döme Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Nincs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Arany44776.07387 m
28.Háda Blanka
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Kovács Bianka
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Pálfi Laura
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Arany44758.06590 m
29.Karikás Enikő
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Kovács Emese
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Zámbó Kinga
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Arany44755.06094 m
30.Kondorosi Dorka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Nagy Blanka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Pórszász Johanna Paula
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany44744.06274 m
31.Kassai Ákos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Felföldi Bendegúz
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Illés Zalán
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany44744.07451 m
32.Tar Péter
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Nagy Kristóf
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Palicz Áron
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Arany44744.05514 m
33.Vitéz Botond
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Dauda Tamás
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Nagyváti Bence
Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Arany44741.06786 m
34.Harsányi Lili
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Lippai Lili
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Simon Dóra
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Arany44738.05366 m
35.Szakál Sarolta
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Kovács Lujza
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Győri Norbert
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Arany44736.03599 m
36.Koncsek Áron
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
6. osztály
Kaszás Levente
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
6. osztály
Varga Szabolcs
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
6. osztály
Arany44734.06673 m
37.Csibi Nóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Mezei Lara
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Major Regina
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany44732.05069 m
38.Berzi Álmos
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Csen Búzás Csongor
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
nincs
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany44732.05834 m
39.Nagy Zita
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
6. osztály
-
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
6. osztály
Szabó Ramóna
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
6. osztály
Arany44731.07905 m
40.Bódi Sára Anna
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Láda Anita
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Nagy KItti
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Arany44730.07135 m
41.Kostyál Gábor
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Gaál Márton
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Fazekas Patrik
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Arany39742.06655 m
42.György Levente
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Bica Balázs
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
-
Szoboszlói Úti Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany39732.07927 m
43.Laszló Kata
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Sitku Noémi
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Együd Boglárka
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Arany39731.05370 m
44.Gaál Sarolta
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Hajdu Veronika
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Nagy Dávid
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany39731.05726 m
45.Kovács Hanna
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Kinyik Kitti
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Adorján Vivien
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Arany39730.06276 m
46.Papik Petra
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Sipos Hanga
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Máté Eszter Katalin
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Arany39730.07557 m
47.Kocsis Martin
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Katona Dániel
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Nincs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Arany39729.05976 m
48.Szilvási Balázs
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Szabó Márton
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Steiger Máté
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Arany39729.06964 m
49.Szücs Írisz
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Mészáros Zsófia
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Kálnai Lili Sára
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Ezüst34861.04542 m
50.Péter Levente
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Sugár Bence
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Vízhányó Róbert
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Ezüst34859.04570 m
51.Klampeczki Marcell
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Boján Vince
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Novák Benedek
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Ezüst34837.07184 m
52.Pálóczi Lívia
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Pók Panka
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Reszegi Eszter
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Ezüst34814.03263 m
53.Szabó Máté
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ősz-Varga Bence
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Fodor Ákos
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst34808.04940 m
54.Tier Orsolya
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Kassai Adél
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Reven Dorka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Ezüst34805.09143 m
55.Siroki Petra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Magi Lilla
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Fodor Jázmin
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst34805.05058 m
56.Kathi Balázs
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Szoboszlai Dávid
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Vas Botond
Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst34794.04663 m
57.Erdős Viktória
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Felföldi Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Borbély Zalán
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Ezüst34788.08071 m
58.Botos Dorina
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Kathi Anna
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Apró Boglárka
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst34788.04907 m
59.Major Mirjam Alexa
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Nagy Dorina
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Veress Bence
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst34782.07240 m
60.Zsíros Dorina
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Teremi Bence
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Veronyák Roland
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Ezüst34779.07367 m
61.Petykó Gergő
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Papp Krisztián
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Miklósi Márton
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Ezüst34777.05535 m
62.Mátyás Péter
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Kovács Imre
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Lovász Tamás
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Ezüst34776.05498 m
63.Molnár Eszter
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Zilahi Zoé
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Papp Ábel Márk
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Ezüst34776.05369 m
64.Antal Patrik
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Juhász Levente
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Nagy Szabolcs
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst34775.06742 m
65.Kirják Luca
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Barta Bálint
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Kveck sándor
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Ezüst34768.08988 m
66.Rabatin Bence
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Mihalik Kristóf
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Okányi Ákos
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Ezüst34766.06320 m
67.Veres Boglárka
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Orosz Hanna
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Pálmai Violetta
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Ezüst34762.05843 m
68.Pálfi Imre
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Kovács Dávid Csaba
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Molnár István Vajk
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Ezüst34760.05277 m
69.Hegymegi István
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Sinka József
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Gál Milán
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst34760.07123 m
70.Molnár Anna
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Szabó Fanni
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Bodnár Dorka
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Ezüst34757.06060 m
71.Gólya Gréta
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Kis Dorka
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Balog Kira
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Ezüst34757.04426 m
72.Szántó Boldizsár
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Tölli Gabriella
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Szabó Zsombor
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst34753.05561 m
73.Bimbó Balázs Gábor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Bimbó Bálint Ákos
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Trescsik Áron
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Ezüst34752.06560 m
74.Győri janka
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Kun Anna
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Nagy Jázmin
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Ezüst34751.03758 m
75.Olejár-Hovanyecz Vilmos
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Palcsu Nándor
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Nagy Márton
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst34750.05608 m
76.Kui Dea
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Kurtinecz Ingrid
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Linzenbold Frida
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Ezüst34748.06283 m
77.Kovács Sára
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Tolnai Hanna Rózsa
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Bojtos Csongor
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Ezüst34747.05961 m
78.Varga Zoé
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Kresznóczki Réka
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Majoros Noémi
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Ezüst34746.05987 m
79.Sárvári Zsófia
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Kalocsai Petra
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Poszet Réka
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Ezüst34744.04862 m
80.Nagy Zalán
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Ilyés Kinga
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
NINCS
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Ezüst34743.04803 m
81.Murvai Lúcia
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Varga Boglárka
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Korsós Zalán György
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Ezüst34742.05658 m
82.Balog Balázs
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Ladányi Richárd
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Hegedűs Ferenc
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Ezüst34739.05298 m
83.Daniló Alexandra
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Csáji Lili Petra
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Orosz Ivett
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Ezüst34737.05734 m
84.Czentye Zsolt
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Timmer Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Vitkovics Kristóf
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Ezüst34735.06055 m
85.Dávid Viktor
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
György Gábor
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Palotai Réka
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Ezüst34735.04024 m
86.Berzéky Milán
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Kristóf Ákos Bertalan
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Janecskó Pál
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Ezüst34732.04990 m
87.Szőnyi Máté
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Bisits Tamás
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Záhonyi Barnabás
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Ezüst34731.03756 m
88.Galgóczi Zsuzsanna
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Balogh Dorottya
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
NINCS
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst28538.03437 m
89.Czeili Regina
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Kállay Zselyke
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Pataki Tamara
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Ezüst27513.04403 m
90.Takács Tünde
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Debreceni Lili
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Papp Zalán
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst27509.04098 m
91.Herczeg Ádám
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Tolnai Levente
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Szabó Máté
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Ezüst27478.04105 m
92.Gyaraki Lívia
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Nagy Viktória
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Nagy Csenge
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Ezüst27401.05481 m
93.Pető Boglárka
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Szűcs Réka
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
NINCS
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst27363.05261 m
94.Nagy Nikolett
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Csiszár Anna
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Dézsi Réka
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Ezüst27189.04307 m
95.Kiss Levente
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Vass Mór Rómeó
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
NINCS
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst27039.04858 m
96.Hartman Renáta
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Pistár Kamilla
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Terdik Emma
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Ezüst27038.04636 m
97.Barabás Nelli
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Kelemen Kata
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Koroknai Vivien
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Ezüst27036.04070 m
98.Balogh Vivienn
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Duris Bence
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Mezei Gréta
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Ezüst26764.05480 m
99.Nagy Tamás
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Lippai Levente
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Kállay Bulcsú
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
6. osztály
Ezüst26760.05510 m
100.Tóvizi István
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Nyikos István
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Demeter Martin
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
5. osztály
Ezüst26754.05260 m
101.Pálóczy Imre
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Erdei József Rómeó
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Nagy István
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst26738.05380 m
102.Róka Boglárka
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Nagy Anna zsófia
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Markos Dávid
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Ezüst26568.05379 m
103.Szegedi Márk
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Virág Levente
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Pipó Roland Máté
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Ezüst26500.06301 m
104.Frankó Virág
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Medve Amáta
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Szabó Anna
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Ezüst26476.05916 m
105.Balogh Adél
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Juhász Nóra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Csik Tamara
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Ezüst26430.05573 m
106.Kovács Eszter
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Füzesi Anna
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Herczog Maja
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Ezüst25566.06662 m
107.Pásztor Dániel
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Ölveti Sándor István
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Jámbor Attila Máté
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Ezüst25530.05531 m
108.Hodik Barnabás
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Nagy Zoltán
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Ráti Roland Márk
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Ezüst25237.05513 m
109.Fodor Levente
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Horváth Márk
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Árva Dominik
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
Ezüst24666.08105 m
110.Szilágyi Júlia
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Ambrus Lili
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Nagy Bence
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Bronz22349.05043 m
111.Boros Adél
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Bécsi Petra
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Szák-Kocsis Zoé
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Bronz22039.04944 m
112.Csiszár Tamás
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Petrus Roland
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Nyakas Bence
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
6. osztály
Bronz21759.04546 m
113.Reszegi Szonja
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Szabó Alexandra Fanni
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Csorvási Fanni
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Bronz21743.04256 m
114.Doka László
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Koczka Máté
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Tass Levente
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Bronz17819.03522 m
115.Nagy István
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Ari Zsofia
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Virág Csaba
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Bronz17776.02672 m
116.Tófalusi Dávid
Szent József Általátnos Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
-
Szent József Általátnos Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Szekeres Bendegúz
Szent József Általátnos Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Bronz17774.04102 m
117.Jedla Noémi
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Vass Gréta
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Vincze Petra
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
6. osztály
Bronz17228.04621 m
118.Kiss Máté
Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti
5. osztály
Orosz Ármin
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
5. osztály
Stuts Dávid
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
5. osztály
Bronz17203.03762 m
119.Veress Jázmin
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Pap Hanga
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Plósz Anna Lujza
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Bronz17152.03734 m
120.Ruda Albert
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Pók Csaba
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Bakó Attila
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Bronz17150.03737 m
121.Horváth Dorina Jázmin
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Majoros Nóra
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Nagy Boglárka
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Bronz17148.04630 m
122.Ilonczai Gábor
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
5. osztály
Fényes Áron
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
5. osztály
Tarr Gréta
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
5. osztály
Bronz16874.03104 m
123.Móna Zsolt
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Dobos Péter Zoltán
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Bordás Benjamin
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Bronz16599.04992 m
124.Becs Richárd
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Feltein Áron
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Nagymáthé Viktor
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
5. osztály
Bronz16551.03710 m
125.Szilágyi Ádám
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Szilágyi Gábor
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Rácz Márton
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Bronz16223.04453 m
126.Vass Dániel
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Görömbei Csenge
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Molnár Petra
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
5. osztály
Bronz15986.04829 m
127.Borus Réka
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Rubóczki Petra
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Veres Bence
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
5. osztály
Bronz15986.04774 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Varga Péter
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Bodnár Brigitta
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Szabó Dóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Arany54892.02912 m
2.Nagy Levente
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Görömbey László
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
nincs
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Arany54860.03583 m
3.Végh Krisztián
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Nagy Anna Viktória
Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Nagy Bence Botond
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Arany54838.04356 m
4.Szabó Dalma
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Varga Fruzsina
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Tomasovszki Petra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Arany54782.03895 m
5.Bálint Lili
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Mihály Balázs
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Szalanics Tamás
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Arany54767.04300 m
6.Drevenyák Bálint
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Nyári Péter
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Páll Dominik
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Arany54761.04929 m
7.Diószegi-Fikly Sára
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Maxim Tamara
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Markos Milán
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Arany54759.05618 m
8.Olasz Viktória
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Koós Beatrix
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Rákóczi Anna
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Arany54758.03413 m
9.Szabó Dorina
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Leitner Dalma
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Blahuth István
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Arany54758.06321 m
10.Demcsák Virág
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Kapus Nóra
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Klebersz Anna
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Arany54757.05385 m
11.Kertész Izabella
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
8. osztály
Széll Nóra
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
8. osztály
Veress Brigitta
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
8. osztály
Arany54757.05272 m
12.Majoros Tamás
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Pap Dániel Péter
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Figeczki Zsolt
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Arany54756.06850 m
13.Oláh Márk
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Körmendi Márton
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Gergely Balázs
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Arany54755.05664 m
14.Hegedűs Patrik
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Németh Zsófi
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Tömöri Lídia
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Arany54754.06435 m
15.Fehér Zsigmond
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Varga Péter
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Gyürky Tamás
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Arany54754.06508 m
16.Bucsánszky Zsombor Bálint
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Tamás Szabolcs Attila
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Tóthvári Gábor
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Arany54752.04794 m
17.Jármi Dávid
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Papp Lóránt András
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Borbély Bálint
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Arany54746.05048 m
18.Molnár Máté
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Jedla Martin
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Pápai Tamás
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
8. osztály
Arany54745.03740 m
19.Tóth-Ábri Benjámin
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Sipos Áron
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Kovács Attila
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Arany54738.04567 m
20.Szabados Gergő
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Nagy Mihály
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
NINCS
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Arany49847.04343 m
21.Pető Dóra Katinka
Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános Iskola, Hajdúszoboszló
7. osztály
Rigó Mátyás
Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános Iskola, Hajdúszoboszló
7. osztály
Herka Attila
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló
7. osztály
Arany49817.06769 m
22.Gyöngyösi Nóra
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Győrfi Tünde
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Károly Kinga
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
5. osztály
Arany49815.09323 m
23.Sápi Flóra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Bodrogvári-Csikó Dóra
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Petrovics Péter
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Arany49798.04379 m
24.Ferenczi Tibor
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Gál Benjámin
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Molnár Dániel
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Arany49791.07853 m
25.Kovács András
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Csontos Máté Attila
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Ruszthi Kolos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany49778.06309 m
26.Németh Zsófia
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
7. osztály
Urbin Letícia
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
7. osztály
Borsodi Noémi
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
7. osztály
Arany49776.07163 m
27.Leiti Márk
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Tóth Lili Hanna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Walke Tamara
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany49775.05797 m
28.Békési Gergő
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Harangi Kornél
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Szabó Zsuzsanna
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
7. osztály
Arany49774.05644 m
29.Gajdos Boglárka
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Czikó Mercédesz
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Berényi Emma
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Arany49773.04495 m
30.Simon Gréta
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Mátyás Réka
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Heinrich Balázs
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Arany49772.02984 m
31.Keczán Regina
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Széles Alexandra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Nincs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany49761.05033 m
32.Tar Benjámin
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
8. osztály
Inzsöl Zsombor
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
8. osztály
Komlósi Áron
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
8. osztály
Arany49761.06469 m
33.Fölker Zsombor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Guti Gergő
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Korcsok Roland
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
7. osztály
Arany49760.07015 m
34.Kiss Zoltán
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
8. osztály
Dér Zsombor
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
8. osztály
Vattai Levente
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
8. osztály
Arany49759.09064 m
35.Papp Bálint
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Imre Mihály
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Pósán Ferenc
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Arany49757.04729 m
36.Hagymási Ádám
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Batári Máté
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Bajzáth Tamás
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Arany49747.04523 m
37.Sustyák Bálint
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Molnár Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Kuszkó Dominik
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany49744.04176 m
38.Lajtos Patrik
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Molnár Benedek
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Szatmári Ákos
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Arany49741.06838 m
39.Vigh Gergő
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Csordás Botond
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Balogh Balázs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany49738.05643 m
40.Imre Noémi
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Mitró Veronika
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Nagy Dorina
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Arany49738.08668 m
41.Batiz Liza
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Czeglédi Noémi
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
NINCS
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Arany49738.06448 m
42.Varga Tamás
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Kása Szabolcs
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Magyar Róbert
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Arany49737.06927 m
43.Papp Laura
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Virág Nóra
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Tőkés Kinga
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Arany49737.05691 m
44.Kiss Kamilla
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Ambrus Éva
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Mosolygó Panni
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Arany49733.06357 m
45.Hanzéros Anikó
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Szabó Viktória
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Zagyva Luca
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium, Hajdúszoboszló
8. osztály
Arany49732.08365 m
46.Simon Máté
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Lajtai Levente
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Nagy Gergő
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Arany49730.05680 m
47.Illés Lilla
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Vinnai Zsófia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Stündl Sára
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Arany44785.03273 m
48.Jankó Ivett
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Truczkai Sára
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Pintyák Vivien
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Arany44765.04416 m
49.Szabad Kata
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Szilágyi Lili
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Kovács Anna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany44760.02325 m
50.Erneszt Antal Dániel
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Pádár Dániel
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Szarvák Rebeka
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Arany44753.07016 m
51.Parrott Gábor
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Borsós László
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Marjai Milán
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Arany44753.05582 m
52.Sustyák Janka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Miklósi Donát
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Nincs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany44748.05575 m
53.Varga Ákos
Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola, Megyaszó
6. osztály
Gecső Tamás
Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola, Megyaszó
8. osztály
Szilágyi Bertalan
Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola, Megyaszó
8. osztály
Arany44748.04460 m
54.Dorner Anna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Major Lilla
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Siró Zsófia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany44746.04818 m
55.Bakos Csinszka
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Hajós Gertrúd
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Mester Fanni
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Arany44746.04949 m
56.Deme Zsuzsanna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Müller Panna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Bodó Alíz
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany44745.05935 m
57.Szabó Flóra
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Toldi Zsófia
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Losonczi Zsuzsa
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Arany44741.06623 m
58.Bíró Bence
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
8. osztály
Kazai Ákos
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
8. osztály
Bíró Bernadett
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
8. osztály
Arany44731.05472 m
59.Bíró Erzsébet
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
8. osztály
Gálik Hajnalka
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
8. osztály
Horváth Hajna
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
8. osztály
Arany39900.04606 m
60.Végh Péter András
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Fazekas Orsolya
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Bába Bence
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Arany39818.06939 m
61.Árkosy Hanna Szonja
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Budai Marianna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Szabados Anna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany39811.04018 m
62.Kis Barbara
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Kis Virág
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Csatári Vivien
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Arany39787.03379 m
63.Surányi Attila
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Biró András Lajos
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Szabó Zoltán Péter
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Arany39775.03588 m
64.Arany Szelim
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Varga Péter
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Némethi Bence
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Arany39764.06940 m
65.Gál Viktória
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Fagyal Lili
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Szabó Enikő
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany39759.04491 m
66.Czeglédi Lili
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Karsai Marianna
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Tamási Panna
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Arany39756.05193 m
67.Körbei Dóra
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
8. osztály
Juhász Jázmin Kincső
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
8. osztály
Mező Anikó
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
8. osztály
Arany39752.05437 m
68.Dávid Anna
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Veress Júlia
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Túri Panna
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Arany39749.05753 m
69.Barát Kendra
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
7. osztály
Gazsó Diána
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
7. osztály
Tokár Bogdán
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
7. osztály
Arany39747.05126 m
70.Kovács Lukács Márton
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Lente Márk
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Ignácz Máté
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Arany39743.06856 m
71.Kis Kíra
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Rácz Zsanett
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Ökrös Márta
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Arany39742.05181 m
72.Czövek Zsombor László
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Liti Márk Lehel
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Morvay Eszter Hanna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Arany39740.05671 m
73.Zajácz Eszter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Kertész Gergely
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Zolnai Bence
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Ezüst34846.02857 m
74.-
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Molnár Anna
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Lukovszki Dorka
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Ezüst34840.03513 m
75.Drágos Alexandra Kármen
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
8. osztály
Papp Ákos Botond
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
8. osztály
Kiss Barnabás
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
8. osztály
Ezüst34762.03857 m
76.Horváth Dorina
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
7. osztály
Demes Gréta
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
7. osztály
Urbán Gergely József
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
7. osztály
Ezüst34760.04801 m
77.Béres Attila
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Keczán Levente
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Pázmányi Zalán
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Ezüst34751.04455 m
78.Polgár Botond
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Lantos Kristóf
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Dóka Bence
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst34750.03916 m
79.Váradi Nóra
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Gál Adrián
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Molnár Dominik
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Ezüst34742.05242 m
80.Kovács Benjámin
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Kis Bence
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Merrikin David
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
7. osztály
Ezüst34741.04601 m
81.Molnár Borbála
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Szűcs Dóra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Csordás Nóra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Ezüst34740.03911 m
82.Bujdosó Virág
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Hárnási Réka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Borbély Rózsa
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Ezüst34735.04502 m
83.Bálint Barbara
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Köteles Izabella
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Csajkos Dóra
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Ezüst26862.03505 m
84.Csorba Márton
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
8. osztály
Szacsuri Bálint
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
8. osztály
Szmutkó Boglárka Veronika
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
8. osztály
Ezüst26434.05085 m
85.Bajdó Gergő
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
8. osztály
Szilágyi Levente
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
8. osztály
Szőke Boglárka
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
8. osztály
Bronz22219.03496 m
86.Csuka Sándor
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
8. osztály
Bónis Ádám Dárius
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
8. osztály
Iván Bence
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
8. osztály
Bronz17492.02951 m
87.Miskolczi István
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Nagy Ádám
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Vizi Zsigmond
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Bronz16954.04151 m
88.Kiss Kata
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Gyányi Petra
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Horváth Gabriella
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Kisújszállás
8. osztály
Bronz16576.03896 m
89.Nagy Blanka
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Tóth Dorottya
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Ludman Panna
AJG Zelk Zoltán Angol-Német Kéttannyelvű Tagintézmény, Nyíregyháza
7. osztály
Bronz14798.05840 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Ádám Richárd
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
10. osztály
Kecskeméti Kitti
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
10. osztály
Hegedűs Zsanett
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
10. osztály
Arany54786.05123 m
2.Németh Andrea Dóra
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Hanics Mihály
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Bodnár Máté
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Arany54734.05972 m
3.Kovács Mihály
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Vágó Bendegúz
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Lengyel Ádám
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Arany54732.04156 m
4.Bulátkó Attila
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Csáji Viktor
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Monyók Gréta
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Arany44776.03578 m
5.Horváth Zsófia
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Legény Lili
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Szigeti Zsuzsa
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Arany44751.04556 m
6.Lieb Hanna
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Petrovics Szilvia
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
NINCS
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Arany44731.05328 m
7.Révész Tamás
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
10. osztály
Kotroczó Gergő
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
10. osztály
Bálint Erzsébet
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
10. osztály
Arany39816.03317 m
8.Boros Gergő
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
10. osztály
Lajos Soma Levente
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
10. osztály
Tóth Gergő Patrik
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
10. osztály
Arany39783.03990 m
9.Mizsei Gréta
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Biró Bence
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Bartha Zoltán
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
10. osztály
Arany39740.04360 m
10.Bíró Anita
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Molnár Emese
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Opre Eszter
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Arany39734.05830 m
11.Gombos Szabolcs Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
Menyhárt Dávid
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
Takács Benedek
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
Arany39732.04026 m
12.Szentei Júlia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
10. osztály
Tátrai DorkaTárrai
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
10. osztály
Móré Blanka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
10. osztály
Ezüst34814.03166 m
13.Gorondi János
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Jászai Máté
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Kecskés Előd
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Ezüst34811.05197 m
14.Havasi Panna
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Kovács Nikolett
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Szerényi Csilla
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
9. osztály
Ezüst34797.05006 m
15.Tölgyesi Blanka
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
9. osztály
Bordás-Giesz Rita
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
Kónya Nóra
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
Ezüst34793.03648 m
16.Balog Gábor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Balog Csaba Vilmos
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Kabai Erik
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Ezüst34783.05276 m
17.Gaman Dávid
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Balogh Ákos
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Leiti Bence
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Ezüst34760.06343 m
18.Meleg Fanni
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Fazekas Ábel
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Pallai Hunor
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Ezüst34743.03817 m
19.Györfi Orsolya
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Tóth Dávid
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Jankó-Szép Attila
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Ezüst34740.03022 m
20.Matuz Zsófia
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Kajtár Ákos
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Heil Evelin
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Ezüst34735.04185 m
21.Rosa Helena Rubina
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
10. osztály
Csóka Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
10. osztály
Székelyhidi Dávid
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
10. osztály
Ezüst34730.04436 m
22.Dallos Karola
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Zolcsák Gergő
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Süveg Szandra
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Ezüst28836.02492 m
23.Kirner Katalin
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Botos Dávid
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Szabó Tamás
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Ezüst28532.03374 m
24.Keserű Zsolt
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
10. osztály
Ordasi Máté
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
10. osztály
Berecz Dénes
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
10. osztály
Ezüst28240.02788 m
25.Juhász Dénes
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
10. osztály
Tőke Vivien
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
10. osztály
Karacs Vivien
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
10. osztály
Ezüst28028.02959 m
26.Vasváry Márton
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
9. osztály
Bordosi Attila
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
9. osztály
Farkas Máté
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
9. osztály
Ezüst27998.03968 m
27.Balog Sára
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Balog Ákos
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Csikós Dóra
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Ezüst27646.03605 m
28.Mészáros Ákos
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Budai Patrik
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Végh Máté
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Ezüst27440.03862 m
29.Kutasi Roland
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Papp Kevin
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Reich Máté
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Ezüst27340.04009 m
30.Kertész László
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Varga Gábor
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Bakk Máté
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Ezüst27338.04126 m
31.Szilágyi Adrienn
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
9. osztály
Kiss Anna
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
9. osztály
Pál Rella
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
9. osztály
Ezüst27076.03782 m
32.Sipos Éva
Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája, Szolnok
10. osztály
Mihályi Liliána
Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája, Szolnok
10. osztály
Bartók Alexandra
Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája, Szolnok
10. osztály
Ezüst26806.04574 m
33.Fényes Ádám
Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Bodnár Péter
Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Szabó Bence
Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ezüst25954.04648 m
34.Tóth Tibor Norbert
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola, Nyíradony
9. osztály
Kurtyán Klaudia
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola, Nyíradony
9. osztály
Nagy Gábor
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola, Nyíradony
10. osztály
Ezüst25830.07360 m
35.Májer Nándor
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Csicsák Izsák
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Kósa Ádám
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Ezüst25587.05140 m
36.Herkely Anna
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Bella Adrienn
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
9. osztály
-
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Bronz23623.01781 m
37.Varga Lili Laura
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
9. osztály
-
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Szunyog Imola Flóra
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Bronz23396.01868 m
38.Csige Cintia
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma, Debrecen
9. osztály
Nagy Nóra
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma, Debrecen
9. osztály
Szabó Erika
Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma, Debrecen
9. osztály
Bronz22349.03588 m
39.Pataki Sándor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Horváth István
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Balázs Norbert
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Bronz12650.03153 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Nagy Enikő
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló
11. osztály
Holácsik András
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló
11. osztály
Kis-Simonka Vince
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló
11. osztály
Arany54793.02262 m
2.Gerencsér Attila
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Szulyák Mátyás
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Vida Soma
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Arany54734.06223 m
3.Berényi Gergő
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Sebestyén Péter
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Péter Bálint
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
11. osztály
Arany54731.04816 m
4.Farkas Lilla
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
11. osztály
Tószegi Fanni
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
11. osztály
Nagy Lajos Adolf
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
11. osztály
Arany44756.03229 m
5.Mező Imre
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
Barak László
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
Varga Imre
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
Arany44751.04356 m
6.Viktor Péter
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
11. osztály
Bodó Marcell
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
11. osztály
Mészáros Gábor
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
11. osztály
Arany44730.04250 m
7.Milán Ákos
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
11. osztály
Szabó Benedek
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
11. osztály
Mezei Botond
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
11. osztály
Arany39762.03440 m
8.Barát Aszparuh
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
11. osztály
Werner sándor
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
11. osztály
Nincs
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
5. osztály
Ezüst34910.02386 m
9.Endrész Roland
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
11. osztály
Sebestyén Mónika
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
11. osztály
Szamosi Szabolcs
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
11. osztály
Ezüst34889.01651 m
10.Gorzsás Levente
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
Eszenyi Tamás
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
Hadházi Imre
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
Ezüst34812.05130 m
11.Borsos Nóra
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
11. osztály
Papaterpou Evdokia
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
11. osztály
Auerbach Dóra
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
11. osztály
Ezüst34810.01181 m
12.Andirkó Máté
DSzC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
11. osztály
Rácz Attila
DSzC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
11. osztály
Szalóki Anna
DSzC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma, Debrecen
11. osztály
Ezüst26156.04199 m
13.Halász Daniella
Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája, Szolnok
11. osztály
Lőcse Viktória
Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája, Szolnok
11. osztály
Parzsol Noémi
Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája, Szolnok
11. osztály
Bronz21181.04816 m
14.Bujdosó Nikolett
Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája, Szolnok
11. osztály
Lendvai Vivien
Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája, Szolnok
11. osztály
Kelemen Dóra
Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája, Szolnok
11. osztály
Bronz16537.03673 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Kállay Csilla
Vámosi Attila
NINCS
Arany54787.04262 m
2.Tarné Lázár Annamária
Nyíregyházi Zelk Zoltán Általános Iskola
Turi Sándorné
Nyíregyházi Zelk Zoltán Általános Iskola
Kovácsné Molnár Erika
Nyíregyházi Zelk Zoltán Általános Iskola
Arany44795.03945 m
3.Mezeiné Gurbán Juliánna
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Urbánné Dobos Erzsébet
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Nábrádi Mihály Zoltánné
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany44789.04709 m
4.Balogh Éva
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Csiha László
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Szűcs Norbert
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany44776.04518 m
5.Szabadosné Harangi Gabriella
Ifjúság Utcai Óvoda Hétszínvirág Tagintézménye
Szabados Zsolt
Katófer Kft.
NINCS
Ezüst34863.02647 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Páles Zsolt
DE
Hajdu Lajos
DE
Horváth Gábor
DE
Arany54837.02844 m
2.Siteriné Nagy Judit
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium
Siteri Vilmos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Siteri Norbert
Arany54805.0374 m
3.Almási Péter
Almási Nóra
NINCS
Arany54801.04156 m
4.Dr. Imre Gáborné
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Palyáné Berki Éva
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Palya Tamás
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Arany54768.03730 m
5.Vámosi Pacza Tünde
Vámosi Boldizsár
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Vámosi Bendegúz
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Arany54765.03778 m
6.Katona Emese
Gulyás Pál Kollégium
Griger Ákos Róbert
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Kővári Péter Viktor
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Arany54727.05768 m
7.Kertész Dávid Csaba
MTA Rényi Alfréd Matematikai Kutatóintézet
Kosztur Judit
Popovics Anna Bella
Arany39900.03229 m
8.Iván Andrea
Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Görömbeyné Bartha Éva
Görömbey Péter
Arany39878.04142 m
9.Sárvári Tamás
Galgagyörki Gárdonyi Géza Általános Iskola
Boldizsár Ottó
Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Horváth Ferenc
Szentesi Klauzál Gábor Általános Iskola
Arany39845.03476 m
10.Beke Dénes
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola
Bíróné Katona Szilvia
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola
Kiss László Zoltán
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola
Arany39739.05205 m
11.Oláhné Flinta Marianna
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Dobóné Szalóki Szilvia
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Dobóné Kelemen Rita
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Arany39735.03834 m
12.Vámosi Attila
Varga Adrienn
NINCS
Ezüst34851.03112 m
13.Ruskó Eszter
BME
Szűcs Pálma
BME
-
-
Ezüst34846.04042 m
14.Harsányiné Szécsi Ibolya Gizella
Beregszászi Pál Szakközépiskola és Szakiskola
Beke Béla
Beregszászi Pál Szakközépiskola és Szakiskola
Szentesi Norbert József
Beregszászi Pál Szakközépiskola és Szakiskola
Ezüst34748.03300 m