Medve Matektábor 2016 - Pusztafalu

Pusztafalu, 2016. július 15. - 2016. július 24.

Történetünk második tíznapos táborának ismét a matektábor „bölcsője”, Pusztafalu adott otthont. Tíz napba rengeteg program fért: a „szokásos” programjainkon túl vendégünk volt Lénárt István, Páles Zsolt és Bessenyei Mihály matematikusok, de velünk voltak a Debreceni Vívóklub vívóversenyzői is bemutatót és foglalkozást tartani. Ki lehetett próbálni a falmászást, kigördült az útra Öreg Bence szekere, meg lehetett nézni a romjaiból újjávarázsolt füzéri várat, és még sorolhatnánk azt a rengeteg izgalmas eseményt, ami a tíz napba belefért. „Ha eljön a július végre, Pusztafalun megtalálsz” – mondja a tábori dal. Legyen így jövőre is!

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
AFarkas Izabella6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
AFodor Dániel5.Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola Košice Kassa
AHomolya Andras5.Marai Sandor Magyar Tanitasi Nyelvu Gimnazium es AlapiskolaKassa
AKirály Barnabás6.Sopronhorpácsi Általános IskolaSopronhorpács
AKiss Gábor Szilárd5.Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
AKoós Anna6.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
AKukoricás Ádám5.Márai Sándor Gym. és AI KassaKošice
AMátéfy Ádám6.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
AMáthé Hunor Szilárd6.Szegő Gábor Általános Iskola SzolnokSzolnok
ANagy Laura5.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
ANémeth Márton Csanád5.Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
AStingli József6.Dunaföldvári-Bölcskei-Madocsai Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium, Beszédes József Általános IskolaDunaföldvár
AStock Balázs6.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
ASzabó Zsuzsanna6.Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános IskolaHajdúszoboszló
ASzalanics Tamás6.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
AVámosi Boglár Tünde5.Debreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
AVarga Katica Zsófia6.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
AZakor Zsombor6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
KBálint Martin7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
KDózsa Gábor7.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
KFóti Neszta7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
KKecskeméti Balázs7.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
KKeleti Domonkos7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
KKillin Beáta7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
KKórodi Kristóf7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
KKucsma Lehel Péter7.Egri Dobó István GimnáziumEger
KMárkus Erik7.Szegő Gábor Általános IskolaSzolnok
KNagy Viktor7.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
KNémeth Konrád7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
KNguyen Hai Anh7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
KPónácz András7.Veszprémi Rózsa Úti Általános IskolaVeszprém
KVárkonyi Zalán7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
KVitai Simon7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
LAndó Viola7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LBrányi Zsófia7.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
LEisemann György7.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LFrcska Döme Ákos7.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
LHubay Jenő Zoltán7.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
LKovács Mihály7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LLaczkó Réka7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
LMárki-Zay János6.Clavius-GymnasiumBamberg
LSzűcs Klára Réka7.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
LTácsik Luca Csenge7.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
LVágó Bendegúz7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LVágó Rebeka Rita7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
LVanderer Hajnalka7.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
LVarga Fábián7.Rozsnyói Református Általános IskolaRozsnyó, Szlovákia
LVarga Pál Patrik7.Újbudai Teleki Blanka Általános IskolaBudapest
LWilliams Hajna7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
MBalogh Csenge Ágota8.Szent László Általános IskolaSárvár
MBaráth László8.Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti IskolaSzolnok
MCsahók Mihály8.Németh László GimnáziumBudapest
MFazekas Lajos8.Egri Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti IskolaEger
MGablyasz Dániel Péter8.Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és AlapiskolaKassa
MKecse Nagy Gergely8.Kispesti Gábor Áron Általános IskolaBudapest
MKirsch Buda Koppány8.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
MKukoricás Dávid8.Mária Sándor Gym. és AIKošice
MÖze Balint8.xxxxxxxx
MPapán Attila8.Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola 041 74 Kassa - Košice, Szlovákia
MSomogyvári Dóra8.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
MTerenyi István8.Kaposvári Zrínyi Ilona Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Kaposvár
MVarga Zétény György8.Érdi Bolyai János Általános IskolaÉrd
MVincze Zoltán8.Gyulai Implom József Ált. Isk.Gyula
NAdámy Márton8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
NBercsényi Gábor8.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
NBozóki Enikő8.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
NCsáji Viktor8.Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános IskolaNyíregyháza
NFejes Ignác Máté8.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
NHorváth Zsófia8.Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános IskolaNyíregyháza
NKovács Anna8.Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános IskolaKecskemét
NLegény Lili8.Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános IskolaNyíregyháza
NLévay Kristóf8.Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti IskolaBudapest
NMonyók Gréta8.Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános IskolaNyíregyháza
NNémeth Ágoston8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
NRaisz Olivér Iván8.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
NRumi Zoárd8.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
NSzigeti Zsuzsa8.Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános IskolaNyíregyháza
ODH Anna8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
OFöldes András8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
OGeretovszky Anna8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
OKecskés Bence8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
OKecskés Dorka8.Szent II. János Pál Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest
OKocsis Anett8.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
OKorbai Gyöngyvirág8.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
OLukács Katalin8.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
ONagymihály Zita Panka8.RMG SzegedSzeged
ONovák Benedek8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
OSzabó Bendegúz8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
OTímár Ármin8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
OWeisz Viktória 8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XAgai Mate9.xxxccc
XGál Milán9.Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és GimnáziumSzolnok
XGémes Imre9.Bethlen G. Ref. G.Hódmezővásárhely
XGrósz Kíra9.Tóth Árpád GimnáziumDebrecen
XHanák Zoltán9.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
XHanics Mihály 9.Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és KollégiumKisvárda
XNémeth Andrea Dóra9.Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és KollégiumKisvárda
XÖze Bence9.ksbrRohr
XSipos Szilárd Zsolt9.Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és DiákotthonaSárospatak
XTarnay Márton9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
YBachmann Laura Adrienne9.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
YBalázs Kinga10.Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és GimnáziumSzolnok
YBerényi Gergő10.Varga Katalin GimnáziumSzolnok
YBodnár Máté9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YCsukás Ádám9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YDürgő Virág9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YGavallér Balázs Krisztián10.Mechwart András Gépipari SzakközépiskolaDebrecen
YKecse Nagy Bendegúz10.Budapest IX. Kerületi Weöres Sándor Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YOze David10.xxxSzentendre
YÖze Gergely10.KSBRBuchs
YPólya Mátyás9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YRuzsa Kata9.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
YTóth Kristóf9.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
YViszlai Blanka9.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
ZDrahanovszki Vilmos U.M.10.Kecskeméti Bolyai János GimnáziumKecskemét
ZGyarmati Zalán10.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
ZGyimesi Felícia Gréta10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
ZKecskés Áron10.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
ZKőrösi Ákos10.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
ZMárki-Zay Anna10.Clavius-GymnasiumBamberg
ZNagy Enikő10.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
ZPántya Réka10.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
ZPap-Takács Noémi Lenke10.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ZSebestyén Péter10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZSipos Balázs Gergő10.Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és DiákotthonaSárospatak
ZTóth Szabolcs Balázs10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZVarga Kristóf10.Makói József Attila GimnáziumMakó
ZVastag Csaba10.Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumSzeged
ZVolford Anita 10.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ZsAl Nuwaihi Dániel11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZsBenkő Glória11.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZsBudai Éva11.Tóth Árpád GimnáziumDebrecen
ZsCs. Kiss Veronika11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZsGál Dávid12.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
ZsGelesz Annamária11.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
ZsHegyi Eszter Barbara11.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
ZsKopcsó Dániel12.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZsKovács Bence11.Baktay Ervin GimnáziumDunaharaszti
ZsKovács Panna12.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
ZsLengyel Letícia11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
ZsMark Pilarsky11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZsPalásti Bálint12.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZsSelmeci Bianka11.Budapest XVIII. Karinthy Frigyes Kéttannyelvű GimnáziumBudapest
ZsSum Csaba11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
ZsSzakács Lili Kata11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZsSzűcs Villő12.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd

Szervezők

CsoportNév
ATátrai Alida (Alcsi)
ABeringer Dorottya (Dóri)
AFülöp Anna (Anna)
KKovács Noémi (Noémi)
KFarkas Margit (Gitta)
KSzűcs Villő (Villő)
LGyimesi Bernadett (Csibe)
LHegedüs Zsófia (Zsófi)
LDian Csenge (Csenge)
MKecskés Boglárka (Boglárka)
MGregó Kinga (Kinga)
MZelena Réka (Réka)
NSzűcs Virág (Virág)
NSzekrényes Regina (Regi)
NKovács Péter (mizo)
OMikulán Attila (blick)
OGál Dávid (Dávid)
OHarsányi Tamás (Pitbull)
prVarga László (VaLaci)
prMáthé Boglárka (Bogi)
prBalogh Adrienn (Ada)
prMárkus Bence (Bubu)
vePécsi István (PI)
veMihály Kata ()
veBessenyei Mihály ()
vePáles Zsolt ()
veLénárt István ()
veSerra Solt Töhötöm ()
XHadfi János (Jani)
XLantos András (Bandi)
XKlausz Milán (Milán)
YDudás Zsolt (DZs)
YBogáromi Dávid (Dávid)
YSzőke Nóra Gabriella (Nóri)
ZKátay Tamás (Katay)
ZBalogh Tamás László (Bill)
ZsTóth László Márton (Laci)
ZsPerjési Gábor (Szultán)