Medve Matek Élménynap 2016 - Budapest

Budapest, 2016. február 27.

Először került megrendezésre a Medve Matek Élménynap, amely a Medve Matek program és A Matematika Összeköt Egyesület nyílt napja, A rendezvényen bárki megismerhette filozófiánkat, részletes tájékoztatást kaphatott rendezvényeinkről, valamint ki is próbálhatta egyes programjainkat.

Az élménynap egyben a tehetséggondozás iránt érdeklődő, ilyen munkát folytató matematikatanárok eszmecseréjének színtere is volt.

A rendezvény minden résztvevő számára ingyenes volt.

Az esemény vendégei voltak Szemerédi Endre, Domokos Gábor, Lénárt István, Lángné Lázi Márta, Tassy Gergely és Juhász Péter.

Képek

Résztvevő diákok

NévÉvfolyamIskolaVáros
Al-Sayyed Zakarias9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Almás Vince6. Újpesti Babits Mihály Gimnázium Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolájaBudapest
Apagyi Dávid8.Kecskeméti Református Általános IskolaKecskemét
Bálint Jenni5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Balogh Ádám5.Budapest XXI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános IskolaBudapest
Balogh Dávid8.XXI. kerületi Kölcsey Ferenc ÁltalánosBudapest
Balogh Máté5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Bánhidi-Rózsa Botond7.Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános IskolaBudapest
Baráth László8.Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti IskolaSzolnok
Barcsik Lilla7.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Bartha-Tóth Benjamin10.Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és SportiskolaBudapest
Beck Barbara5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Bélteczki Bence7.Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános IskolaDunavarsány
Bélteczki Eszter5.Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános IskolaDunavarsány
Benkő Gábor6.Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános IskolaBudapest
Bercsényi Gábor8.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Bereczki Áron5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Berkó Sebestyén János5.Kispesti Pannónia Általános IskolaBudapest
Biczó Benedek7.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Bihari Cintia7.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és SzakközépiskolaBudapest
Bódizs Botond István5.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
Bodor Mátyás7.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és SzakközépiskolaBudapest
Böhm Hanna5.PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános IskolájaPécs
Bönde Tünde Valéria7.Dr. Mező Ferenc általános iskolaBudapest
Botos Berill11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Botos Márk5.Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános IskolaBudapest
Caracciolo Lara6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Cs. Kiss Veronika11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Csaba Lili5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Csallóközi Kristóf11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Csedő Balázs6.Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Csimma Viktor7.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Csomós Dani8.Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános IskolaBudapest
Czakó Alina5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Czirók Tamás5.Újbudai Gárdonyi Géza Általános IskolaBudapest
Dezső Kende5.Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános IskolaBudapest
DH Anna8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Drenyovszky Anna 6.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Écsi Dóra7.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Egyházi Hanna6.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
Eisemann György7.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Fábián Csenge10.Deák Téri Evangélikus GimnáziumBudapest
Fehér Benjámin12.Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és SportiskolaBudapest
Fejes Botond Zoltán5.Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános IskolaBudapest
Ferencz Olivér7.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és SzakközépiskolaBudapest
Ferentzi Olivér11.Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és SportiskolaBudapest
Ferge Balázs5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Fernandez Kiss Dávid6.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
fóti adorján10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
fóti neszta7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Frits Márton11.Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és SportiskolaBudapest
Frommer Harrison Bela7.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és SzakközépiskolaBudapest
Fűrész Tibor5.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Gál Milán9.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
Galántha Szabolcs7.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Gyimesi Felícia Gréta10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
Hajdu Péter Dávid7.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és SzakközépiskolaBudapest
Halasi Alexandra6.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Harmaci Marcell11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Hay Sára7.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Hegedűs Márk Sebestyén 5.Hunyadi János Ált. iskolaDélegyháza
Herceg Kristóf Imre6.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és SzakközépiskolaBudapest
Hidvégi Réka5.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és SzakközépiskolaBudapest
Hollós Lilla11.Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és SportiskolaBudapest
Hörömpöli Krisztina10.Sashegyi Arany János Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Hraboczki Attila Márton11.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
Ilyés Levente5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
John Tamás10.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest
Juhász Máté Sándor6.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Kapocs Bálint8.Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és SzakközépiskolaBudapest
Kaproncai Borbála7.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Kavas Katalin10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
Kecskés Dorka8.Szent II. János Pál Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Keleti Domonkos7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Kiefer Gergely5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Killin Beáta7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Király Richárd Dominik6.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és SzakközépiskolaBudapest
Kiss Johanna10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Kiss Lilla5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Klein Barnabás6.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Kocsis Anett8.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
Koós Anna6.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Korbai Gyöngyvirág8.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
Körtélyesi Bálint7.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és SzakközépiskolaBudapest
Kovács Eszter Éva8.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
Kovács László Levente5.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Kovács Marcell10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
Kovács Máté6.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Kucsma Lehel Péter7.Egri Dobó István GimnáziumEger
Kucsma Luca Zsuzsanna11.Egri Dobó István GimnáziumEger
Laczkó Krisztina6.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Láng Barnabás7.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
Láng Bertalan5.Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaTelki
Lelik Alíz11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Lengyel Letícia11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Lobitz Andor6.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Lombár Eszter10.Deák Téri Evangélikus GimnáziumBudapest
Lőrincz Lilla5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Lugosi Lilla12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Lukács István Ákos6.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és SzakközépiskolaBudapest
Marsovszky Anna6.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Márton Kristóf5.Hunyadi János Ált. Isk.Délegyháza
Mátéfy Ádám6.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Mihály Balázs Márk6.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
Miklóssy Katinka6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Móricz Benjámin5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Morvai Máté5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Nagy Gergely5.Újbudai Gárdonyi Géza Általános IskolaBudapest
Nagy Klára5.Újbudai Gárdonyi Géza Általános IskolaBudapest
Nagy László8.Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános IskolaBudapest
Nagy Lea5.Budapest I. Kerületi Batthyány Lajos Általános IskolaBudapest
Nagy Samu7.Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakképző IskolaBudapest
Nerada Balázs5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Ottrok Veronika6.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Papp Marcell7.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Paulik Vivien11.Tomori Pál Magyar-Angol Két tanítási nyelvű Közgazdasági SzakközépiskolaBudapest
Paulovics Péter10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
Pfaff Norbert Erik5.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
Pintye Zsombor5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Rácsai Balázs6.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és SzakközépiskolaBudapest
Raisz, Olivér Iván8.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Réthelyi Ágnes5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Réthelyi Gergely8.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Révai Csenge5.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Rózsa Gergely6.Kiss F. Ált Isk.Ásotthalom
Rózsa Márton9.Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaÁsotthalom
Rumi Zoárd8.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
Rupp Péter6.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Ruskó Eszter12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Sándor Zsófia5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Szabadkai Anna11.Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és SportiskolaBudapest
Szabó Ágoston5.Újbudai Teleki Blanka Általános IskolaBudapest
Szabó Dávid12.Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és SportiskolaBudapest
Szabó Gergő6.Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Szakács Lili Kata11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Szalanics Tamás 6.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
Szántó Zalán5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Szaszkó Levente12.Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és SportiskolaBudapest
Szegő Márton7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Széki Lajos Gergö5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Széki Réka5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Szekrényes Regina12.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
Szepesi Zoltán9.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
Szilasi Zsófia5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Szöllősi Gergely6.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
Takács Márton Károly5.Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános IskolaBudapest
Tárkányi Zsombor6.Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és SzakközépiskolaBudapest
Terei András5.Deák Téri Evangélikus GimnáziumBudapest
Tisza Petra Katalin5.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Tomeg Zsófia5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Török Ágoston6.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
Török Ignác Bálint7.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
Tóth Dóra5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Tóth Livia5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Tóth Máté10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
Turi Réka5.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
Tyukodi Balázs6.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
Udvaros Anna-Sára5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Vadász András11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Vályi - Nagy Dóra5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Varga Pál Patrik7.Újbudai Teleki Blanka Általános IskolaBudapest
Wisznovszky Tamás8.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Zaszlavik Hanna8.Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és SportiskolaBudapest
Zaszlavik Sára11.Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és SportiskolaBudapest
Zsigó Dávid6.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét

Résztvevő tanárok

Név.IskolaVáros