Medve Matektábor 2016 - Eger

Eger, 2016. október 28. - 2016. október 31.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
AÁdám László Vilmos5.Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános IskolaVelence
AFiser Boldizsár Zoltán5.Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
AHorváth Boldizsár5.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
AMárki-Zay Zsuzsanna5.E.T.A. Hoffmann-GymnasiumBamberg
AMath Bence5.Maklári I. István Általános IskolaMaklár
AMurányi Lili6.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
AMurányi Réka6.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
ARácz Hajnalka6.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
ATörök Jonatán5.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános IskolaEger
BBányai Nándor Gábor6.Egri Hunyadi Mátyás Általános IskolaEger
BBeke Barnabás György 7.Budapest
BBeke Marcell Zoltán6.Budapest
BEördögh Döme6.Hunyadi Mátyás Általános Iskola EgerEger
BGULYÁS PÉTER6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
BKovács Kristóf6.Egri Hunyadi Mátyás Általános IskolaEger
BSándor Zsófia6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
BSzauter Ajtony6.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
BTakács Anna7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
BTóth Fruzsina7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
BZagyvai G. Dávid6.Budapest V. Kerületi Hild József Általános IskolaBudapest
KÁdám Vencel7.Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános IskolaVelence
KAdorján Adrienn7.
KBenkő Gábor7.Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános IskolaBudapest
KHoffmann Szabolcs7.Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
KKóró Emese7.Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
KKovács Kristóf7.EKTE. Gyakorlo IskolaEger
KLengyel Dániel7.Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
KLobitz Andor7.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
KMárki-Zay János7.Clavius-GymnasiumBamberg
KMátéfy Ádám7.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
KNémeth Borbála7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
KStingli József7.Magyar László GimnáziumDunaföldvár
KSzabó Zsuzsanna7.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
KSzutor Luca Hanna7.Egri Dobó István GimnáziumEger
KTamasi Réka Emese7.Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi S. TagiskolájaEger
KTúrmezei Márton7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
LBánházi Dorina7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LBodrogvári-Csikó Dóra7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LCaracciolo Lara7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LEgyházi Hanna7.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
LGalambos Ábel7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LGörömbey László7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LKiss Gréta7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LKoós Anna7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LMiklóssy Katinka7.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
LPetrovics Péter7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LRacskó Gergő Áron7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
LRadványi Zita7.Szent Imre TagiskolaMezőkövesd
LSápi Flóra7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
LSchey Máté András7.Zrínyi Miklós és Bolyai János Általános Iskola Nagykanizsa
MAjtai Janka8.Bolyai János Katolikus Általános IskolaSzerencs
MBalogh Csaba8.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
MEisemann György8.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MHalászy-Kiss Noémi8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
MKulcsár Kevin8.Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBiharkeresztes
MNóniusz Gábor8.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
MSchenk Anna8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
MSchnéberger Manassé8.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
MStomfai Gergely8.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
MSzauter Csanád8.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
MSzéles Panna8.Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
MZsigmond László Gergő8.Ajkai Bródy Imre Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaAjka
NAlbert Márton8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
NArgay Zsolt8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
NBodgál Károly8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
NÉcsi Dóra8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
NFóti Neszta8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
NHay Sára Piroska8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
NKaproncai Borbála8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
NLaczkó Réka8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
NPónácz András István8.Veszprémi Rózsa Úti Általános IskolaVeszprém
NSzűcs Klára Réka8.VMG ÉrdÉrd
NTóth Ábel8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
UPÁdám Lídia Anita12.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
UPBalogh Júlia12.Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza
UPCsetényi Orsolya12.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
UPGelesz Annamária12.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
UPHegyi Eszter Barbara12.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
UPKovács Nóra12.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
UPStomfai Dániel12.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
UPSzabadfalvi Dániel12.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
UPTóta Zsuzsanna Julianna12.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, és KollégiumEger
XBercsényi Gábor9.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
XDH Anna9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
XGátmezei Kornél9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
XKolozsi Liliána9.Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és KollégiumBonyhád
XLukács Katalin9.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
XRaisz, Olivér Iván9.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
XRumi Zoard9.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
XSemegi László Mihály9.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
XSzauter Ábel9.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
XSzerecz Vilmos9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
XTarnay Márton9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
XVolford Márton9.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
YAjtai Boglárka10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YEcker Júlia10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YGátmezei Zoltán11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
YKecskés Dorka9.Szent II. János Pál Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YKocsis Anett9.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
YKorbai Gyöngyvirág9.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
YLévay Kristóf9.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest
YMárki-Zay Anna11.Clavius-GymnasiumBamberg
YNémeth Ágoston9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
YSárfi Gergő11.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
YVastag Csaba11.Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumSzeged
YVolford Anita11.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged

Szervezők

CsoportNév
AFülöp Anna (Anna)
ABalogh Adrienn (Ada)
BVarga László (VaLaci)
BDian Csenge (Csenge)
KTátrai Alida (Alcsi)
KMikulán Attila (blick)
LSzűcs Virág (Virág)
LBalogh Tamás László (Bill)
MFarkas Margit (Gitta)
MZelena Réka (Réka)
NHegedüs Zsófia (Zsófi)
NHarsányi Tamás (Pitbull)
prKovács Péter (mizo)
UPKátay Tamás (Katay)
XHadfi János (Jani)
XVarnyú Dóra (Dóri)
YSzabó Dániel (Dani)
YBogáromi Dávid (Dávid)