Medve Szabadtéri Matekverseny 2016 - Eger

Eger, Leányka Úti Campus, 2016. május 7.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Eördögh Döme
Hunyadi M. Általános Iskola, Eger
5. osztály
Bányai Nándor
Hunyadi M. Általános Iskola, Eger
5. osztály
Kovács Kristóf
Hunyadi M. Általános Iskola, Eger
5. osztály
1014:364901 m
2.Murányi Réka
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Rácz Hajnalka
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Murányi Lili
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
914:316280 m
3.Bús Gábor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Ferencz Bence
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Túrmezei Márton
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
814:526886 m
4.Tóth Levente
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Zakar Zalán
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Zakar Zente
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
714:226661 m
5.Radványi Zita
Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Szent Imre Tagiskola, Mezőkövesd
6. osztály
Vámos Tibor
Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Szent Imre Tagiskola, Mezőkövesd
6. osztály
Vizi Kristóf Levente
Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Szent Imre Tagiskola, Mezőkövesd
6. osztály
613:365192 m
6.Kozma Lilla
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Farkas Réka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
613:477666 m
7.Sós Miksa
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Lengyel Dániel
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Kóró Emese
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
614:059060 m
8.Gallik Péter
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
Generál Gábor
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
Kakuk Balázs
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
614:066927 m
9.Janik Bálint
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
Dobrocsi Levente
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
Csizmadia Milán
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
614:078019 m
10.Rottenstein Kornél
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Kovács Ádám
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
nincs
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
614:158096 m
11.Márkus Liza
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Bozó Eszter
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Hering Vanda
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
614:215988 m
12.Erdős Melani
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Szőke Fanni
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Kálmán Letícia
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
614:218132 m
13.Domán Gabriella
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
Koncz Dorina
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
Klarianka Petra
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
614:328971 m
14.Maczkó Szofi
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Tűz Dorina
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Vásáreczki Boglárka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
614:339809 m
15.Márton Ágnes
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Suhajda Karina
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Pados Sarolta
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
614:347210 m
16.Somodi Luca
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Tunner Dóri
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Fecsó Mariann
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
614:418921 m
17.Molnár Adelina
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
Sipos Anna
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
Német Anna
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
614:537578 m
18.Bukta Zalán
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Jakab Alíz
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Szalóki Liza Zoé
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
614:575310 m
19.Békési Luca
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Kormos Gyöngyvér
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Nahaj Zsombor
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
614:598197 m
20.Ács Eszter
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola, Bükkábrány
5. osztály
Dávid Adél
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola, Bükkábrány
5. osztály
Lengyel Boglárka
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola, Bükkábrány
5. osztály
615:006061 m
21.Diószegi Hunor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Szegedi Botond Miksa
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Szabó Gergő
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
513:5311178 m
22.Kovács Eufrozina
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Szabó Dávid
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Tóth Bence
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
514:227598 m
23.Nagy Attila
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Kertész Patrik
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Kovács Máté Zsolt
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
514:3311955 m
24.Nagy Adrián
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Györe Sándor
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Tassy Béla
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
514:358338 m
25.Lengyel Barnabás
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Szlancsik Réka
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Varga Balázs
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
514:3710039 m
26.Miklavicz Csaba
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola, Bükkábrány
6. osztály
Kelemen Anna
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola, Bükkábrány
6. osztály
Kocsis Laura
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola, Bükkábrány
6. osztály
514:504703 m
27.Bársony Lőrinc
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Bajzáth Zsombor
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Zimány Ábel Móka
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
514:517810 m
28.Rigó Roland
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Dutkon Dominik
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Kis Barnabás
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
514:527716 m
29.Ondok Helka
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Sipos Vivien
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Szacskó Réka
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
514:556818 m
30.Baranyai Réka
Egri Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Eger
5. osztály
Nagy Emma
Egri Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Eger
5. osztály
Székely Kamilla
Egri Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Eger
5. osztály
412:456553 m
31.Fehér Patrik
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
5. osztály
Polonyi Zoltán
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
5. osztály
Szabari Milán
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
5. osztály
413:336800 m
32.Povázson Levente
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Fejes Blanka
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Klíber Regő Benedek
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
414:045763 m
33.Bálint Orsolya
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Szórád Apollónia
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Polyák Lilla
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
414:046325 m
34.Rozmán Anna
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Bukodi Tamara
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Petrányi Rita
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
414:056719 m
35.Sándor Balázs
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Szabari Roland
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Schnetter Zalán
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
414:108145 m
36.Kovács Kornél
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Sipos Máté
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Bodnár Barnabás
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
414:116180 m
37.Török Dorina
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Szűcs Réka Csilla
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Cseh Zsuzsanna
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
414:124893 m
38.Gávris Zsófia
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
GácsiAnna
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Hajdu Stella
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
414:385960 m
39.Sipos Csenge
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Nagy Eszter
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Fekete Panna
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
414:504996 m
40.Kis Mikes
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Perge Szabolcs
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Sőregi Ádám
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
414:537249 m
41.Szauer Anna
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
5. osztály
Demeter András
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
5. osztály
Tómács Tímea
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
5. osztály
414:548806 m
42.Kőszegi Lili
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
5. osztály
Lukács Lilla
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
5. osztály
Magyar Jázmin
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
5. osztály
414:548481 m
43.Menyhárd Márk
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Bán Johanna
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Csikós Áron
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
311:287226 m
44.Pálos Bence
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Mészáros Móricz
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Fehér Kristóf
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
312:012362 m
45.Kecskés Péter
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Meggyes András
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Sponga Dávid
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
312:103581 m
46.Kis Danuta
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
5. osztály
Molnár Dóra
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
5. osztály
Szacsvai Ágnes
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
5. osztály
312:535962 m
47.Bata Bence
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Krizsai Bence
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Krizsai Ádám
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
313:2710245 m
48.Ország Botond
II. János Pál Katolikus Óvoda és Általános Iskola Mátramindszenti Tagintézménye, Mátramindszent
5. osztály
Molnár Petra Kinga
II. János Pál Katolikus Óvoda és Általános Iskola Mátramindszenti Tagintézménye, Mátramindszent
6. osztály
Kovács Ákos
II. János Pál Katolikus Óvoda és Általános Iskola Mátramindszenti Tagintézménye, Mátramindszent
6. osztály
313:297101 m
49.Ádám Judit
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
6. osztály
Sárközi Kitti
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
6. osztály
Szilák Noémi
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
6. osztály
313:365039 m
50.Szepesi Mátyás
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Varga Eszter
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Krivácsi Zoltán
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
313:406449 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Emődi Zoltán
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
8. osztály
Réz Dávid
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
8. osztály
Suhaj Lilla Vivien
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
8. osztály
814:482817 m
2.Sipeki Ádám
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Zimány Bendegúz
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Lendvai Levente
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
814:485741 m
3.Berczik Sára
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Drótos Kinga
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
nincs
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
815:014532 m
4.Veréb Csenge
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Viroszt Eszter
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Visontai Zsolt
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
713:283948 m
5.Szilágyi Lili
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Nagypál Zsanett
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Gyöngyösi Lili
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
714:134224 m
6.Beniczky Sándor
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
8. osztály
Bélteczki Bence
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
7. osztály
Bélteczki Eszter
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
5. osztály
714:424812 m
7.Takács Dóra
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Madácsi Eszter
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ujpál Regina
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
7. osztály
714:536739 m
8.Fülep Dániel
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Zsófi Zsombor
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Rottenstein Orsolya
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
611:583845 m
9.Békési Lilla
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Seres Bence
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Kucsma Lehel
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
613:048015 m
10.Harján Rebeka
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
De Jong Flóra
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Ádám Dorottya
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
613:124717 m
11.Laczkó Zsófia
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kárpáti Anna
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Jáki Zsófia
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
7. osztály
613:223971 m
12.Hegyi Balázs
Egri Balassi Bálint Általános Iskola, Eger
8. osztály
Barta Bence
Egri Balassi Bálint Általános Iskola, Eger
8. osztály
Pálinkás Petra
Egri Balassi Bálint Általános Iskola, Eger
8. osztály
613:235813 m
13.Kovács Réka
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Noszvaj
7. osztály
Uzelman Sára
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Noszvaj
7. osztály
Nagy Donát
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Noszvaj
8. osztály
613:423854 m
14.Szemere Boglárka
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Kiss Emese
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Kovács Léna
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
613:423347 m
15.Szauer Andris
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Kocsik Nóra
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Fónagy Fanni
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
613:556287 m
16.Gömöri Olivér
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Tolnai Alexander
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Pribéli Áron
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
614:036217 m
17.Kertész Tamás
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
Papp Zsigmond
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
Nincs
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
614:044892 m
18.Zavada Klaudia
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola, Bükkábrány
8. osztály
Reviczki Györgyi
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola, Bükkábrány
7. osztály
De Jong Zsuzsanna
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola, Bükkábrány
8. osztály
614:115690 m
19.Stefán Sándor
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola, Bükkábrány
7. osztály
Stefán Bernadett
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola, Bükkábrány
7. osztály
Kaló Vanda
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola, Bükkábrány
7. osztály
614:115497 m
20.Pálinkás Szonja
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Szilágyi Eszter
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Balogh Donát
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
614:125497 m
21.Balázs Máté
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Dobos Kornél
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Perge Attila
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
614:134136 m
22.Hirt András
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Bartók Szabolcs
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Fodor Márton
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
614:223247 m
23.Szunyog Imola
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
Székelyhidi Klára
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
Varga Lili Laura
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
614:255423 m
24.Csutár Alida
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Bíró Vivien
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Bakos Hanna
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
614:352828 m
25.Csiffáry Zsófia
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Soltész Emma
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Juhász Flóra
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
614:383098 m
26.Bánki Anna
Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Bartha Lilla
Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Kiss Nikolett
Szent János Katolikus Általános Iskola, Dabas
7. osztály
614:504644 m
27.Vitális Bonifác
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Szabó Kristóf
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Veres Ádám
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
614:553537 m
28.Bóta Dávid Botond
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Dániel Gergő
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Komlósi Márk
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
614:568047 m
29.Kárpáti Sára
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Merza Zsófia
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hősei Mátyás
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
7. osztály
614:598261 m
30.Stoll Hanna
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Komló Petra
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Bozsó Szonja
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
614:596192 m
31.Lóska Bálint
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Osztrider Áron
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Rodek András
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
513:344982 m
32.Földi Kristóf
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Szabó Bence
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Bocsi Dominik
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
514:025981 m
33.Balázs Anikó
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
Sárkány Dorina
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
Nincs
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
514:476821 m
34.Dencs Viktória
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
Szacskó Levente
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
Hodászy Boglárka
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
514:485330 m
35.Földi Emese
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
Deák Marcell
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
Bíró Gergő
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
514:495451 m
36.Ádám Petra
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
7. osztály
Farkas Szabina
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
7. osztály
Deli Nóra
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
7. osztály
514:564225 m
37.Lőrincz Zselyke Lili
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Deák Gyöngyvér
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Halmi Mónika
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
412:396971 m
38.Hollay Fanni
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Nagy Melina
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Tóth Beáta
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
414:295793 m
39.Nagy Norbert
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
Bálint Luca
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
Szegedi Tamás
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
414:393789 m
40.Molnár Gréta
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
7. osztály
Lukovszki Ádám
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
7. osztály
Molnár Alfréd
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
6. osztály
414:548737 m
41.Benedek Ákos
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Schósz Balázs
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Dóczi László
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
414:545441 m
42.Kővári Lilla
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Fajt Fanni
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Papp Viktória
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
311:233960 m
43.Rohacsek Dominik
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Szabó András
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Kada Gergely
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
312:496062 m
44.Somodi Kincső
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Varga Nikolett
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Klement Gréta
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
312:503419 m
45.Czakó Noémi
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
8. osztály
Fülöp Luca
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
8. osztály
Tatár Nagy Ármin
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
8. osztály
313:434616 m
46.Sági Sándor
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Acsai-Kocsis Áron
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Varga Zalán
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
313:596568 m
47.Simon Richárd
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Gál Péter
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Bodnár Viktor
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
314:015070 m
48.Tősér Levente
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
7. osztály
Süveges Gábor
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
7. osztály
Szabó Zsolt
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
7. osztály
314:106284 m
49.Nemoda Ditta
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
7. osztály
Szász Tünde
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
7. osztály
Fehér Patrícia
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
7. osztály
314:125270 m
50.Juhász Tímea
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Bánszki Blanka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Szabó Viktória
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
314:125645 m
51.Csillag Dóra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Balogh Laura
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
314:155116 m
52.Györe Laura
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Fodor Vanda
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Kovál Evelin
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
314:194736 m
53.Molnár Lilla
Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola, Megyaszó
8. osztály
Halász Annabella
Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola, Megyaszó
8. osztály
Gecső Tamás
Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola, Megyaszó
7. osztály
314:235759 m
54.Tóth Eszter
Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola, Megyaszó
8. osztály
Szilágyi Bertalan
Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola, Megyaszó
7. osztály
Varga Ákos
Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola, Megyaszó
5. osztály
314:388290 m
55.Dormány Andrea
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Kamarás Kata
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
314:486043 m
56.Daragó Fanni
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Fodor Anna
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Gál Julianna
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
314:594671 m
57.Balázs Benedek
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Horváth Ádám
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szarka Dávid
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
7. osztály
314:596273 m
58.Borbély Csaba
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
7. osztály
Szűcs Sándor
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
7. osztály
Székely Gábor
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
7. osztály
212:033326 m
59.Gál Szabolcs
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Szitárcsik Kamilla
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Kovács Gyöngyvér
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
213:433818 m
60.Szabó Péter Krisztián
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Seszták Lóránt
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Fábián Bálint
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
214:053818 m
61.Szemerszki Csilla
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Koncz Lilla
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Nincs
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
214:083818 m
62.Hegyi Napsugár
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
Gömöri Eszter
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
Kaló Martin
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
214:363944 m
63.Kovács Dorottya Csenge
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Gyarmati Gerda
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Szabó Pálma Réka
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
214:383565 m
64.Jászberényi Klaudia
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Király Lili Dóra
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Rádoly Lili
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
214:462955 m
65.Kerék Dominik
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
8. osztály
Nagy Gergő
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
8. osztály
Nagy Marcell
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
8. osztály
214:514429 m
66.Diós Donát
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Kürti Tamás
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
Ignáth Dávid
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
7. osztály
214:534011 m
67.Bohati Kende
Egri Balassi Bálint Általános Iskola, Eger
7. osztály
Kovács Gellért
Egri Balassi Bálint Általános Iskola, Eger
7. osztály
Tóber Patrícia
Egri Balassi Bálint Általános Iskola, Eger
7. osztály
110:593342 m
68.Budai Adrienn Beáta
Markazi Várvölgye Általános Iskola, Markaz
8. osztály
Rédei Flóra
Markazi Várvölgye Általános Iskola, Markaz
8. osztály
Varga Dóra
Markazi Várvölgye Általános Iskola, Markaz
8. osztály
111:571773 m
69.Gergely Dominik
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Petz Dávid
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Trenka Dominik
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
112:083299 m
70.Haladi Auróra Eszter
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
7. osztály
Mészáros Viola
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
7. osztály
Molnár Boglárka
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
7. osztály
113:332456 m
71.Bagi Edina
II. János Pál Katolikus Óvoda és Általános Iskola Mátramindszenti Tagintézménye, Mátramindszent
7. osztály
Máthé Antónia
II. János Pál Katolikus Óvoda és Általános Iskola Mátramindszenti Tagintézménye, Mátramindszent
7. osztály
Sándor Zoltán
II. János Pál Katolikus Óvoda és Általános Iskola Mátramindszenti Tagintézménye, Mátramindszent
5. osztály
113:544589 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Pántya Réka
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
10. osztály
Kupás Vendel Péter
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
10. osztály
Zenkl Viktória
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
10. osztály
813:467430 m
2.Gyarmati Zalán
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Horváth Hilda
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Katona Tíra Panna
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
814:367836 m
3.Bárány Tamás
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
9. osztály
Szabó-Varga Richárd
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
9. osztály
Kovács Gergely Bulcsú
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
9. osztály
714:523219 m
4.Szórád Tamás Bese
Neumann János Középiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Bányai Dóra Tímea
Neumann János Középiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Zsemberi Dániel Balázs
Neumann János Középiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
513:543556 m
5.Csoszor Dorina
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
9. osztály
Csoszor Vivien
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
9. osztály
Deli János
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
9. osztály
514:122052 m
6.Antalovics Alda
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Fonyódi Gergő
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Olajos Viktor
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
514:153315 m
7.Cs. Nagy Orsolya
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Ladinszki Márk
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Virág Levente
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
7. osztály
514:163919 m
8.Bíró Fanni
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Korda Viktória
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Ferencz Máté
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
514:163919 m
9.Kiss Krisztián
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Hornyánszki Hanna
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Pető János
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
414:053638 m
10.Korózs Klaudia
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola, Eger
9. osztály
Lovas Alexandra
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola, Eger
9. osztály
Szabó Gergely Gyula
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola, Eger
9. osztály
414:197782 m
11.Péri Lilla
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Némedi Boglárka
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Kasuba Réka
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
414:353270 m
12.Jakus László
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Besenyei Hédi
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Leffler Kata
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
414:523044 m
13.Gubicza Lili
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Mészáros Viktória
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Bencze Nikolett
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
414:534555 m
14.Amoun Clara
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Sponga Károly
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Kozma Sándor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
414:543358 m
15.Richter Anna
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
9. osztály
Paál Mariann
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
9. osztály
Novák György Tibor
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
414:553934 m
16.Dobróka Kiara
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
9. osztály
Maróti Lelle
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
5. osztály
Pózmán Réka
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
9. osztály
415:012317 m
17.Kiss Evelin
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
10. osztály
Utasi Borbála
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
10. osztály
nincs
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
9. osztály
312:004674 m
18.Barbarics Erik
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Perlusz Artúr
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Pugner Alex
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
312:082010 m
19.Pap Ábel
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Kónya Márton
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Nagy Dávid
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
312:334574 m
20.Casarini Fanni
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
9. osztály
Havassy Franciska
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
9. osztály
Juhász István
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
9. osztály
314:014179 m
21.Micserics Anna
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Nagy Nikolett
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Sink Sára
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
314:214094 m
22.Fekete Máté
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
9. osztály
Bányai Soma
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
9. osztály
Lajkó Petra Mercédesz
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
9. osztály
314:273461 m
23.Karuczka Gábor
Mezőkövesdi Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Mezőkövesd
10. osztály
Nagy Zoltán
Mezőkövesdi Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Mezőkövesd
10. osztály
Nagy Krisztina
Mezőkövesdi Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Mezőkövesd
9. osztály
214:591598 m
24.Hoffmann Balázs
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Gergye Bence
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Sulyok Máté
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
111:415601 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Kovács Benedek
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Nagy Kartal
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
NINCS
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
1011:473771 m
2.Almási Nóra
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Pilarsky Márk Magnusz
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Cs. Kiss Veronika
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
1013:406120 m
3.Ignéczi Orsolya U.M.
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
11. osztály
Lengyel Letícia U.M.
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
11. osztály
Sum Csaba U.M.
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
11. osztály
1014:333342 m
4.Csereklye Anna
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
12. osztály
Schmaus Dóra
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
12. osztály
Tárnok Thomas
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
12. osztály
514:343415 m
5.Sebestyén Benedek
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
12. osztály
Lesták Renáta
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
12. osztály
Mezei Melinda
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
514:383661 m
6.Hegyi Eszter Barbara
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
11. osztály
Tóta Zsuzsanna Julianna
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
11. osztály
Farkas Anita
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
11. osztály
312:543657 m
7.Borsányi Viktor
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
12. osztály
Koós Dániel
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
12. osztály
Pálházy Fanni
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
12. osztály
314:033459 m
8.Terjék Dávid
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
11. osztály
Kapalyag Bence
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
11. osztály
Farkas Dominika
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
11. osztály
111:151566 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Facskó Ilona
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Ági-Kendi Eleonóra
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Koncz Gáborné
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola
1013:533348 m
2.Székelyné Kiszel Erika
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Oroszlán Anett
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Varsányi Gábor
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
1014:253348 m
3.Godena Helga
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
Macher Róbertné
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
Vajda Jenő
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
1014:403348 m
4.Adorján-Bóta Judit
Lajos Árpád Általános Iskola
Nahajné Pál Ilona
Lajos Árpád Általános Iskola
Bakai Vilmos
Lajos Árpád Általános Iskola
912:536184 m
5.Szűcs István
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Kriston Zoltán
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Sós Krisztina
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
915:016864 m
6.Asztalosné Pap Ágnes
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Pataki István
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Ivády Tamásné
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
813:035890 m
7.Dancsok Ágnes
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola
Mali Judit
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola
Mezey Judit
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola
814:006889 m
8.Csordásné Bánszki Ágnes
Markazi Várvölgye Általános Iskola
Simonné Balázs Andrea
Markazi Várvölgye Általános Iskola
Nagy Zsuzsanna
Markazi Várvölgye Általános Iskola
612:133531 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Eőri János
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola
Virág István
NINCS
1013:014659 m
2.Kucsma István
-
Kucsma Luca Zsuzsanna
-
Kucsma Levente István
-
1014:469653 m
3.Nagygyörgyné Béres Ildikó
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Dobró Tünde
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Kovács Ottóné
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
512:415825 m
4.Sillei Péterné Kotán Szilvia
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Prokaj Rudolf Dániel
Prokaj Katalin
513:215175 m
5.Csík Zoltánné
Székely József Református Általános Iskola
Hermel Zsuzsanna
0
0
513:323577 m

Medve Matektábor 2016 - Eger

Eger, 2016. október 28. - 2016. október 31.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
AÁdám László Vilmos5.Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános IskolaVelence
AFiser Boldizsár Zoltán5.Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
AHorváth Boldizsár5.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
AMárki-Zay Zsuzsanna5.E.T.A. Hoffmann-GymnasiumBamberg
AMath Bence5.Maklári I. István Általános IskolaMaklár
AMurányi Lili6.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
AMurányi Réka6.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
ARácz Hajnalka6.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
ATörök Jonatán5.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános IskolaEger
BBányai Nándor Gábor6.Egri Hunyadi Mátyás Általános IskolaEger
BBeke Barnabás György 7.Budapest
BBeke Marcell Zoltán6.Budapest
BEördögh Döme6.Hunyadi Mátyás Általános Iskola EgerEger
BGULYÁS PÉTER6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
BKovács Kristóf6.Egri Hunyadi Mátyás Általános IskolaEger
BSándor Zsófia6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
BSzauter Ajtony6.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
BTakács Anna7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
BTóth Fruzsina7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
BZagyvai G. Dávid6.Budapest V. Kerületi Hild József Általános IskolaBudapest
KÁdám Vencel7.Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános IskolaVelence
KAdorján Adrienn7.
KBenkő Gábor7.Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános IskolaBudapest
KHoffmann Szabolcs7.Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
KKóró Emese7.Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
KKovács Kristóf7.EKTE. Gyakorlo IskolaEger
KLengyel Dániel7.Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
KLobitz Andor7.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
KMárki-Zay János7.Clavius-GymnasiumBamberg
KMátéfy Ádám7.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
KNémeth Borbála7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
KStingli József7.Magyar László GimnáziumDunaföldvár
KSzabó Zsuzsanna7.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
KSzutor Luca Hanna7.Egri Dobó István GimnáziumEger
KTamasi Réka Emese7.Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi S. TagiskolájaEger
KTúrmezei Márton7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
LBánházi Dorina7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LBodrogvári-Csikó Dóra7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LCaracciolo Lara7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LEgyházi Hanna7.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
LGalambos Ábel7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LGörömbey László7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LKiss Gréta7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LKoós Anna7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LMiklóssy Katinka7.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
LPetrovics Péter7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LRacskó Gergő Áron7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
LRadványi Zita7.Szent Imre TagiskolaMezőkövesd
LSápi Flóra7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
LSchey Máté András7.Zrínyi Miklós és Bolyai János Általános Iskola Nagykanizsa
MAjtai Janka8.Bolyai János Katolikus Általános IskolaSzerencs
MBalogh Csaba8.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
MEisemann György8.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MHalászy-Kiss Noémi8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
MKulcsár Kevin8.Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBiharkeresztes
MNóniusz Gábor8.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
MSchenk Anna8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
MSchnéberger Manassé8.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
MStomfai Gergely8.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
MSzauter Csanád8.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
MSzéles Panna8.Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
MZsigmond László Gergő8.Ajkai Bródy Imre Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaAjka
NAlbert Márton8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
NArgay Zsolt8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
NBodgál Károly8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
NÉcsi Dóra8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
NFóti Neszta8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
NHay Sára Piroska8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
NKaproncai Borbála8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
NLaczkó Réka8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
NPónácz András István8.Veszprémi Rózsa Úti Általános IskolaVeszprém
NSzűcs Klára Réka8.VMG ÉrdÉrd
NTóth Ábel8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
UPÁdám Lídia Anita12.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
UPBalogh Júlia12.Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza
UPCsetényi Orsolya12.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
UPGelesz Annamária12.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
UPHegyi Eszter Barbara12.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
UPKovács Nóra12.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
UPStomfai Dániel12.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
UPSzabadfalvi Dániel12.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
UPTóta Zsuzsanna Julianna12.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, és KollégiumEger
XBercsényi Gábor9.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
XDH Anna9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
XGátmezei Kornél9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
XKolozsi Liliána9.Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és KollégiumBonyhád
XLukács Katalin9.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
XRaisz, Olivér Iván9.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
XRumi Zoard9.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
XSemegi László Mihály9.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
XSzauter Ábel9.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
XSzerecz Vilmos9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
XTarnay Márton9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
XVolford Márton9.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
YAjtai Boglárka10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YEcker Júlia10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YGátmezei Zoltán11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
YKecskés Dorka9.Szent II. János Pál Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YKocsis Anett9.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
YKorbai Gyöngyvirág9.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
YLévay Kristóf9.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest
YMárki-Zay Anna11.Clavius-GymnasiumBamberg
YNémeth Ágoston9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
YSárfi Gergő11.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
YVastag Csaba11.Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumSzeged
YVolford Anita11.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged

Szervezők

CsoportNév
AFülöp Anna (Anna)
ABalogh Adrienn (Ada)
BVarga László (VaLaci)
BDian Csenge (Csenge)
KTátrai Alida (Alcsi)
KMikulán Attila (blick)
LSzűcs Virág (Virág)
LBalogh Tamás László (Bill)
MFarkas Margit (Gitta)
MZelena Réka (Réka)
NHegedüs Zsófia (Zsófi)
NHarsányi Tamás (Pitbull)
prKovács Péter (mizo)
UPKátay Tamás (Katay)
XHadfi János (Jani)
XVarnyú Dóra (Dóri)
YSzabó Dániel (Dani)
YBogáromi Dávid (Dávid)