Medve Matektábor 2016 - Cegléd

Cegléd, 2016. november 3. - 2016. november 6.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABiró Palmira6.Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
ADienes Erik6.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
AGULYÁS PÉTER6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
AJánosi Luca6.Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
AMezey Dorottya6.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és KollégiumGödöllő
AMihályi Bendegúz5.Szent András Katolikus Általános IskolaSzentendre
ATarján Bernát5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
KKovács Máté7.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
KMárkus Erik8.Szegő Gábor Általános IskolaSzolnok
KRóth András8.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KSzabó Zsuzsanna7.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
KTarján Teréz7.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
UPAlmási Nóra12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
UPCs. Kiss Veronika12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
UPCsahók Tímea12.Németh László GimnáziumBudapest
UPKovács Panna12.Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi EgyetemBudapest
UPLengyel Letícia12.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
UPSelmeci Bianka12.Karinthy Frigyes GimnáziumBudapest
UPSum Csaba12.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
UPVarga Péter Tamás12.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
XAdámy Márton9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
XApáthy Száva10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
XBodnár Ákos10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
XBodnár Máté10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XCsörgő Dávid Sándor10.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
XDienes Luca9.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
XKecse Nagy Bendegúz10.Képesség-és Tehetség Fejlesztő IskolaBudapest
XKecse Nagy Gergely9.Képesség-és Tehetség Fejlesztő MagániskolaBudapest
XMihályi Barnabás9.II. Rákóczi Ferenc Gimnázium BudapestBudapest
XSomogyvári Dóra9.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
XSzékely Bálint9.NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
YBerényi Gergő11.Varga Katalin GimnáziumSzolnok
YBraun Titanilla10.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YGál Milán10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
YGavallér Balázs Krisztián11.DSZC Mechwart András Gépipari és Informatikai SzakgimnáziumaDebrecen
YGémes Imre10.Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry KollégiumHódmezővásárhely
YGyarmati Zalán11.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
YJulinek István10.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
YKovács Ádám10.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
YKozma Hanna10.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
YNémeth Ferenc11.Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi SzakgimnáziumaSzolnok
YPál Viktória10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YRuzsa Kata10.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
YZentai Zsuzsanna Kata10.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
ZBudai Judit Erzsébet 11.Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos GimnáziumMosonmagyaróvár
ZCsabai Bence12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZCsallóközi Kristóf12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZFonyó Diána12.Keszthelyi Vajda János GimnáziumKeszthely
ZGál Róbert11.Bárdos László GimnáziumTatabánya
ZGyimesi Felícia Gréta11.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
ZNémeth Róbert12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZPántya Réka11.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
ZPilarsky Márk12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZVadász András12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest

Szervezők

CsoportNév
AKecskés Boglárka (Boglárka)
ASzekrényes Regina (Regi)
KBánszki István (Melír)
KGál Dávid (Dávid)
prGyimesi Bernadett (Csibe)
prMikulán Attila (blick)
UPKátay Tamás (Katay)
XFüstös Vivien (Vivi)
XRuskó Eszter (Eszter)
YLantos András (Bandi)
YSzabó Gréta (Gréti)
ZKovács Péter (mizo)
ZKlausz Milán (Milán)