Medve Szabadtéri Matekverseny 2015 - Veszprém

Veszprém, Kolostorok és kertek, 2015. április 12.

A második veszprémi Medve Szabadtéri Matekverseny 2015. április 12-én került megrendezésre, kb. 400 résztvevővel a Kolostorok és Kertek park területén. Gratulálunk minden résztvevőnek!

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Balázs Petra
Leszkovszki Nóra
Nagy Patrícia
1014:42n/a
2.Czövek Gréta
Lippert Piroska
Poharánszki Anna
812:04n/a
3.Győrffy József
Pósfai Márton
Tislér Levente
812:16n/a
4.Kővágó Zsófia Anna
Márki Sára Luca
Müller Emese
812:33n/a
5.Farkas Balázs
Gema Csanád
Stingli József
812:46n/a
6.Zsók Áron
Zsók Dániel
Sebestyén Tamás
812:53n/a
7.Pipó Fanni
Gelencsér András
Ferencz Kristóf
813:05n/a
8.Makarész Dóra
Varga Cilla
Tokai-Kiss Zsófia
813:14n/a
9.Zámbó Kata Krisztina
Melles Márk
Hrankai Adrián
814:03n/a
10.Frank László
Séllei Gyula
Simon Luca
814:12n/a
11.Sipos Kristóf
Szabó Flóra
Szabó Renáta
714:45n/a
12.Ádám Vencel
Frantsik Ferenc
Mészáros Dominik
714:48n/a
13.Nagy Lili
Göde Viktória
Tölgyes Bíbor
715:02n/a
14.Sasvári Angelika
Szamosi Antónia
Kirsch Janna Kincső
611:50n/a
15.Bokányi Barbara
Rózsa Kíra
Neuhold Hanna
612:33n/a
16.Jójárt Csongor
Türjei Shaján
Pónácz András
613:29n/a
17.Ulrich Flóra
Bálint Benedek
Angyal Dániel
613:31n/a
18.-
Kozma Ákos
Ladomérszky Benedek
613:41n/a
19.-
Muraközy Ármin
Zsetnyai Ákos
613:42n/a
20.Kovács Johanna
Kránicz Kornélia Xénia
László Luca
614:07n/a
21.Bogsán Áron
Igaz Barnabás
Gáspár Kevin
614:11n/a
22.Kotsis Flóra
Csere Zsanett
Görgicze Karolina
614:13n/a
23.Berkes Lídia
Kovács Mónika
Fogl Szonja
614:32n/a
24.Selmeczki Petra
Tahin Júlia
Ignácz Laura
614:34n/a
25.Gyimesi Laura
Novák Boglárka
Tóth Hanna
614:41n/a
26.Iván Dóra
Vas Vivien
Szappan Réka
614:50n/a
27.Horváth Borbála
Galambos Réka
Berendi Pál
511:25n/a
28.Görcsi Dorina
Zsíros Ildikó
Kalocsa Dalma
513:34n/a
29.Kovács Borka
Speulta Zsófia
Fodor Sarolta
513:55n/a
30.Antal Dóra
Czuczai Dorina
Baráth Kitti
514:44n/a
31.Pápai Barbara
Dombi Vanda
Takács Tekla Anna
514:56n/a
32.Nyitrai Lilla
Orosz Patrícia
Wilde Kata
413:14n/a
33.Kiss Csongor
Szabó Patrik
Soós András
413:32n/a
34.Riczinger András
Pirka Dominik
Veszprémi Péter
413:45n/a
35.Patkó Botond
Antal László
Szabó László
414:01n/a
36.Knausz Ottó
Orsós Alexandra
Orsós Gyöngyi
414:49n/a
37.Zsibrita-Fecske Ametiszt
Badics Anna
Bársony Szonja
414:56n/a
38.Nagy Csillag Virág
Jung Dominik
Zsigovics István
414:58n/a
39.Neubauer Zoltán
Herczegh Barnabás
Orsós Klára
314:24n/a
40.Tatai Liliána
Birtalan Molli
Németh Erika
314:38n/a
41.Csörgő Dávid
Környei Kevin
László Dominik
211:48n/a
42.Hebling András
Varga Zalán
Traier Bálint
214:13n/a
43.Baranyai Lóránt
Horváth Klaudia
Szabó Bence, Szabó Máté
214:13n/a
44.Kovács Márk
Soós Máté
Álmos László
214:31n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Vida Tamás
Bozori Péter
Horváth Anna Lili
1013:44n/a
2.Kocsis Anett
Lukács Kata
Gecsei Zorka
914:56n/a
3.Kadem Aziz
Endresz Péter
Fülöp Csongor
814:00n/a
4.Leitold Anita
Czaun Réka
Korcsog Adél
814:15n/a
5.Pap Anna
Lükő Loretta
Mucsi Havaska
713:36n/a
6.Árkossy Borbála
Speier Roberta
Kovács Bence
714:21n/a
7.Patkó Boglárka
Kertay Panna
Sáska Maja
714:22n/a
8.Szoboszlai Soma
Papp István
Hamvas Csaba
714:26n/a
9.Balázs Levente
Biró Andor
Kovács Ákos
714:36n/a
10.Encz Emese
Vojnity Nóra
Tulipán Anna
714:45n/a
11.Makarész Dániel
Wilde Róbert
Lázár Bence
714:46n/a
12.Kertai Valentina
Takács Balázs
Turi Márton Zoltán
714:48n/a
13.Tóth Zsófia
Minyó Bence
Krenhardt Attila
714:56n/a
14.Jójárt Réka
Tölgyes Réka
Füle Anna
714:56n/a
15.Győrffy Milán
Kollár Krisztián
Pintér Martin
714:59n/a
16.Novinics Viktória
Katócs Gergő
Máté-Budai Balázs Gábor
714:59n/a
17.Kiss Réka Sára
Raczkó Petra
Ádám Roland
715:00n/a
18.Németh Olga Mária
Spolár Patrik
Tóth Árpád Miklós
614:32n/a
19.Bakonyi Bertalan
Imre Balázs
Rozman Lídia
614:58n/a
20.Blatt Gréta
Kovács Bendegúz
Németh László
617:37n/a
21.Schultz Emma
Hamburger Panna
Ujhelyi Bence
514:12n/a
22.Werner Fülöp
Hegedűs Olivér
Sötét Áron
514:27n/a
23.Bognár Gábor
Sólya Gergő Sándor
Soós Vivien Barbara
413:18n/a
24.Kiss Ábel
Baumgartner Benjamin
Németh Ákos
414:10n/a
25.Szántó Eszter
Vadász Petra
Orsós Anita
311:32n/a
26.Princz Dávid
Tóth Dávid
Virágh Tamás
313:53n/a
27.Váradi Sára
Teplán Bettina
Radovics Balázs
212:33n/a
28.Pazdora Vivien
Tüttő Dóra
Domoszlai Máté
212:55n/a
29.Boda Evelin
Hettmann Márta
Pék Bianka
213:59n/a
30.Major Dominika
Opicz Orsolya
Orsós Dániel
113:50n/a
31.Darabos Barbara
Bogdán Ivett
Béres Péter
114:20n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Encz Koppány
Horváth Botond
Radnai Bálint
914:04n/a
2.Döbröntei Dávid Bence
Steiner Csaba
Kirchner Balázs
914:13n/a
3.Naszer Tamara
Hajdara Tamás
Szalai Benjámin
513:38n/a
4.Hardi Ádám
Kékesi Péter
Fadgyas Márton
513:41n/a
5.Bedi Zsófia
Tóth Lili
Rappant Balázs
513:44n/a
6.Áldott Zoltán
Kiss Anna
Szendrey Lili
412:33n/a
7.Fekete Ágota
Bertalan Johanna
Papp Réka Viktória
414:13n/a
8.Goda-Kovács Gergő
Medvácz Ádám
Németh Dániel
414:13n/a
9.Kálmán Eszter
Nótár Anna
Szalai Vivien
414:22n/a
10.Kecskés Kata
Deák Kitti
Farkas Barbara
414:23n/a
11.Bejczy Bence
Lély Patrícia
Pál Dávid
414:23n/a
12.Koós Nikoletta
Wally Júlia
Peidl Ráhel
414:25n/a
13.Horváth Kornélia
Szalai Réka
Tóth Martina
414:37n/a
14.Felföldi Luca
Kovács Réka
Zsumbera Eszter
414:59n/a
15.Bódi Szabolcs
Varga Dávid
Vass Péter
313:59n/a
16.Zwonitschek Roxána
Magyar Vivien
Katrinecz Júlia
314:23n/a
17.Bogács Barnabás
Pintér Barnabás
Gelencsér Antónia
314:41n/a
18.Pőheim Anna
Lengyel Patrícia
Sári Laura
211:55n/a
19.Szakolczi Mátyás
Kósa Nikoletta
Keresztény Ákos
214:56n/a
20.Jele Daniella
Csikány Emese
Lestyán Zsófia
112:50n/a
21.Lovászy Dóra
Pikó Martin
Tánczos Dorottya
113:40n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Handrik László
Kenyeres Zoltán
Nagy Judit
612:24n/a
2.Varga-Márfy Milán
Ács Virág
Bedi Péter
612:44n/a
3.Sörnyei Flóra
Nmar Fatima
Prajczer Péter
613:54n/a
4.Fehér Sára
Koszta Alexandra
Tóth Szabolcs
413:05n/a
5.Sólyom Kármen
Pethő Dorina
Tóth Erika
413:34n/a
6.Bozsóki Márk
Neubauer Martin
Molnár Diána
413:39n/a
7.Pápa Fanni
Füstös Mária Karina
Kovács Adrienn
311:22n/a
8.Záborszky Bence
Szorcsik Szilvia
Báránkó Szabina
113:20n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Godena Helga
Macher Róbertné
Vajda Jenő
812:38n/a
2.Melicz Marianna
Fekete Istvánné
Dergeczné Szabó Sára
813:12n/a
3.Tóth Zsanett
Varga Viola
Gyócsi Edit, Nagy László
714:55n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.-
Labádi Gábor
Kovács Gergely
814:41n/a
2.Lukács Antal
Lukács Emma
-
713:50n/a
3.Lavaj Árpád
Benkó Tamás
Czibulya Márk
614:05n/a
4.Horváth Zsófia
Gálik László
-
512:59n/a
5.Takács Júlia
Egyházi Violetta
Spissich László
514:13n/a
6.Radnai István
Molnár Adrienn
Gersmárné Takács Beatrix
514:54n/a