Medve Matektábor 2015 - Városlőd

Városlőd, Iglauer-park, 2015. július 25. - 2015. július 31.

2015. július 25-31. között rendeztük meg az első dunántúli Medve Matektábort, méghozzá a festői szépségű városlődi Iglauer Parkban.

A Medve Matektábor jól bevált programjai és néhány kreatív újdonság ebből a táborból sem hiányozhattak: foglalkozások, tortúra, tételátadás, sportviadalok, egész napos túra, batka-árverés és még sok más izgalom biztosította a jó hangulatot.

A tábor vendégül látta a Magyar Telekom Okosdigitális programjának előadóit, akik a felelős internethasználatról tartottak előadást a fiataloknak.

Vendégünk volt a Legyen más a szenvedélyed! program küldöttsége is, akik az Animal Cannibals vezetésével egy óriási hangulatú bulit és játékos estet rendeztek a táborban. Igen, az Animal Cannibals valóban fellépett a városlődi matektáborban!

Ellátogattunk a Sobri Jóska kalandparkba, ahol mindenki bobozhatott, de az egész napos túrákon a környék további nevezetességeit is meg lehetett tekinteni, melyek közül kiemelendő az úrkúti őskarszt.

És ha mindez nem lett volna elég, a batkaboltban a táborban szerzett batkákért cserébe mindenki bevásárolhatott, így a gyerekek értékes ajándékokkal térhettek haza.

Ennél több élményt nehéz lenne egy hétbe belezsúfolni. Nem csoda, hogy a tábori dal refrénje így kezdődött: "Városlődi matektábor - Sosem elég a batkából!" 2016-ban folytatjuk! :)

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
AÁdám Vencel5.Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános IskolaVelence
AAdorján Adrienn5.Bárdos László GimnáziumTatabánya
ABánházi Dorina5.Terézvárosi Magyar-Angol, Magyar-Német Két Tannyelvű Általános IskolaBudapest
AConsuegra Gábor5.Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc TagintézményeTapolca
AFaragó Tamás5.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
AJordán András5.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
AKirály Barnabás5.Sopronhorpácsi Általános IskolaSopronhorpács
ANémeth Máté5.Répcelaki Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaRépcelak
ASalamon Panna5.Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános IskolaNagykanizsa
ASchey Máté András5.Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános IskolaNagykanizsa
ASeláf Bence5.Sík Sándor Római Katolikus Általános IskolaZalaszabar
ASipos-Szabó Gergő5.Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron GimnáziumaKiskunhalas
AUjhelyi Patrik Gábor5.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
AZlatics Szonja5.MTÁMK Brodarics István IskolaMohács
BBánfalvi-Kovács Tivadar5.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
BBeke Barnabás György5.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
BBeke Marcell Zoltán5.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
BBodrogvári-Csikó Dóra5.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
BÉrsek Aurél5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
BLobitz Andor5.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
BMicskó Máté5.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
BPetrovics Péter5.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
BSápi Flóra Emese5.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
BSoczó Bálint5.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
BSzarvas András Damján5.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
BVarga Katica Zsófia5.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
BVida Boldizsár5.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
CBodgál Károly6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
CGalántha Szabolcs6.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
CGyöre János6.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
CIstvándi Soma6.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
CKarsai Bernadett6.Vaszary János Általános IskolaTata
CKenderesi Balázs6.Vaszary János Általános IskolaTata
CKothalawala Rosemary6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
CPegán Ágnes6.Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és GimnáziumAjka
CPfund Angelika6.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
CSeregélyes Anna6.Vaszary János Általános IskolaTata
CSzafián Dorottya6.Dr. Tolnay Sándor Általános IskolaGyöngyösfalu
CVeisz Andor6.Vaszary János Általános IskolaTata
CZhorela Zsuzsanna6.Vaszary János Általános IskolaTata
CZsigmond László Gergő6.Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és GimnáziumAjka
DBiczó Benedek6.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
DCsimma Viktor6.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
DÉcsi Dóra6.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
DGyetvai Miklós6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
DHay Sára6.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
DKaproncai Borbála6.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
DLakatos Enikő6.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
DNémeth Dávid6.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
DProbojcsevity Lili6.Újbudai Teleki Blanka Általános IskolaBudapest
DSchenk Anna6.Budapest XIV. Kerületi Móra Ferenc Általános IskolaBudapest
DSleisz Dániel6.Százhalombattai Eötvös Loránd Általános IskolaSzázhalombatta
DTőke Péter6.Százhalombattai Eötvös Loránd Általános IskolaSzázhalombatta
DVarga Dóra Piroska6.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
DVermes Laura6.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
KBálint Martin Attila6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
KFekete Bálint Bertalan7.Szolnoki Fiumei Úti Általános IskolaSzolnok
KGál András7.Türjei Szent László Általános IskolaTürje
KJakus Donát7.Jászberényi Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola, Szakközépiskola, Gimnázium és KollégiumJászberény
KKarácsony Lili7.Budapest V. Kerületi Hild József Általános IskolaBudapest
KKolozsi Liliána7.Bonyhádi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaBonyhád
KKovács András Tamás7.Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
KNémeth Konrád6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
KPék Bálint Márk7.Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és GyakorlóóvodaSzekszárd
KSchubert Laura7.Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános IskolaBudapest
KSokvári Olivér7.Néri Szent Fülöp Katolikus Általános IskolaBudapest
KVárkonyi Zalán Vilmos6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
KVitai Simon6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
LBercsényi Gábor7.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
LCsiszár Dóra7.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
LMáthé Kristóf7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
LMisley Zoltán7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
LMurvai Anna Eszter7.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
LPataki Ágoston7.Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
LRaisz Olivér Iván7.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
LRumi Zoárd7.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
LSomogyvári Dóra7.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
LSzakáll Fanni7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LSzécsényi András7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LSzékely Bálint7.Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
LVeliczky Péter7.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
LYao Yu He7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
MAdámy Márton7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
MApáthy Száva8.Vásárosnaményi Eötvös József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaVásárosnamény
MBenkő Zsófia8.Patay István Általános IskolaNyírmada
MDo Hoang Anh7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
MGémes Imre8.Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry KollégiumHódmezővásárhely
MKovács Botond8.Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
MMakovi Dorka7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MMezei Jázmin7.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
MNemes Ádám8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
MNémeth Ágoston7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
MÖtvös Bettina8.Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános IskolaKaposvár
MSchultz Rebeka8.Vaszary János Általános IskolaTata
MTóth Kristóf8.Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumZalaegerszeg
MZentai Zsuzsanna8.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
NBudai Judit Erzsébet9.Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos GimnáziumMosonmagyaróvár
NCsernyik Réka8.Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumNyíregyháza
NDobó Hanna Sára8.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
NDobosi Péter László8.Keszthelyi Vajda János GimnáziumKeszthely
NFábián Csenge9.Deák Téri Evangélikus GimnáziumBudapest
NGál Róbert9.Bárdos László GimnáziumTatabánya
NGaló András8.Széchényi Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBalatonföldvár
NJulinek István8.Szegedi Jerney János Általános IskolaSzeged
NKovács Zsombor8.Újbudai Teleki Blanka Általános IskolaBudapest
NKunkli Balázs Csaba8.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
NRemény Olivér8.Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános IskolaKecskemét
NSárfi Gergő Bálint U.M.9.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
NVarga Bálint9.Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola , Óvoda és Általános IskolaEsztergom
YBarnóth Gábor8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YBodnár Máté8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YDolgos Nóra9.Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
YDrahanovszki Vilmos9.Kecskeméti Bolyai János GimnáziumKecskemét
YGavallér Balázs Krisztián9.Mechwart András Gépipari és Informatikai SzakközépiskolaDebrecen
YHorváth János9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YKecskés Áron9.Szent II. János Pál Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YNémeth Ferenc9.Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi SzakközépiskolájaSzolnok
YNyul Dávid8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YSamók Dávid8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YSimon Ákos10.Türr István Gimnázium és KollégiumPápa
YTanács Viktória10.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
YTóth Sebestyén Attila8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YTótth Sarolta8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZAlmási Nóra10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZBabik Bálint12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZBodroghy Bence10.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
ZCs. Kiss Veronika10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZCsahók Tímea10.Németh László GimnáziumBudapest
ZCsorba Benjámin11.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
ZÉrsek Ákos10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZKiss Tamara10.Németh László GimnáziumBudapest
ZMári László Levente11.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
ZPásztor Szabolcs10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZStankovics Ábel10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
ZSzakács Lili kata10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZTótth András10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZZentai Zsófia11.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata

Szervezők

CsoportNév
ATátrai Alida (Alcsi)
AGyimesi Bernadett (Csibe)
BBeringer Dorottya (Dóri)
BBalogh Tamás László (Bill)
CCsorvási Ágnes (Csorvi)
CPiczil Fruzsina (Fruzsi)
CMikulán Attila (blick)
DDian Csenge (Csenge)
DKecskés Boglárka (Boglárka)
KBalogh Adrienn (Ada)
KBalogh Csaba (Neil)
LVarga László (VaLaci)
LHarsányi Tamás (Pitbull)
MDudás Zsolt (DZs)
MBánszki István (Melír)
NSzitás István (Pesta)
NCsóka Győző (Győző)
YKátay Tamás (Katay)
YHadfi János (Jani)
ZBörcsök Bence (Bence)
ZKlausz Milán (Milán)