Medve Matektábor 2015 - Cegléd

Cegléd, Dózsa György kollégium, 2015. február 13. - 2015. február 15.

2015. február 13. és 15. között immár második alkalommal a ceglédi Dózsa György Kollégium adott otthont a Téli Matektábornak, ahol kb. száz diák és tanár töltött el ismét egy felejthetetlen hétvégét.

A rendelkezésre álló bő két nap alatt igyekeztünk minél több érdekes programot kínálni: a teljesség igénye nélkül volt itt Tortúra (a Medve Szabadtéri Matekversenyekhez hasonló feladatmegoldó verseny, új szabályrendszerrel), kiscsoportos foglalkozások, városnéző séta, Legyen Ön is milliomos - vetélkedő, karaoke és társasjátékozás. Ezen kívül egy teljesen új matematikai vetélkedő is a program részét képezte, amely az "Etesd meg a medvét!" címet viselte, és célja a problémamegoldáson túl az egészséges táplálkozásra való nevelés is volt.

A vetélkedők eredményhirdetését vasárnap a Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium dísztermében tartottuk! Köszönet érte Volter Etelka Tanárnőnek.

Ki hinné, hogy ennyi minden, sőt, ennél több is belefér egy hétvégébe? Pedig így van!

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABarkai Hanga Kincső6.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
AFóti Neszta6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
AKaptás Flóra7.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
AKecskés Dorka7.Szent II. János Pál Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest
AKorbai Gyöngyvirág7.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
ALaczkó Réka6.Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
AMárki-Zay János6.Szegedi Zrínyi Ilona Általános IskolaSzeged
AMócsy Mátyás5.Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános IskolaBudapest
AVarga Pál Patrik6.Újbudai Teleki Blanka Általános IskolaBudapest
BAdámy Márton7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
BBozóki Enikő7.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
BKocsis Anett7.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
BLévay Kristóf7.Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti IskolaBudapest
BMihályi Barnabás7.Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti IskolaBudapest
BNémeth Ágoston7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
BSzabó Bendegúz7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
BSzerecz Vilmos7.Németh László GimnáziumBudapest
BTímár Ármin7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
BVolford Márton7.Tisza-parti Általános IskolaSzeged
KCsiszár Bendegúz7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KCsörgő Dávid Sándor8.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
KFodor Panna8.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
KGulyás Maja8.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
KKozma Hanna8.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
KMakovi Dorka Blanka7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KNagy Anna Helga8.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
KNagy Domonkos Kristóf7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KRajkai László7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KSzakáll Fanni7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KSzéplaki Soma7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KTóth Vivien Mercédesz8.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
LBarkai Gyöngy8.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
LBencs Judit9.Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum, Boros Sámuel SzakközépiskolaSzentes
LDobosi Péter László8.Keszthelyi Vajda János GimnáziumKeszthely
LDrahanovszki Vilmos9.Kecskeméti Bolyai János GimnáziumKecskemét
LGál Milán8.Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzolnok
LGavallér Balázs Krisztián9.Mechwart András Gépipari és Informatikai SzakközépiskolaDebrecen
LGrósz Kíra8.Derecskei Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDerecske
LGyimesi Felícia Gréta9.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
LHajdu Bence Ferenc8.Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumNyíregyháza
LMartinusz Róbert Márk9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LNémeth Ferenc9.Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi SzakközépiskolájaSzolnok
LRemény Olivér8.Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános IskolaKecskemét
XCs. Kiss Veronika10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XCseh Viktor9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
XIgnéczi Orsolya10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
XKőrösi Ákos9.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
XLáng Bence Szilveszter9.Városmajori GimnáziumBudapest
XLengyel Letícia10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
XMárki-Zay Anna9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XPilarsky Márk Magnusz10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XSelmeci Bianka10.Karinthy Frigyes GimnáziumBudapest
XSum Csaba10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
XVarga Zita Krisztina10.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
XVolford Anita9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YFarkas Dorottya11.Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű GimnáziumBudapest
YGál Dávid11.Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és GimnáziumSzolnok
YGlattfelder Hanna.10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YKis Levente11.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
YKovács Jonatán Mátyás10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YKovács Panna11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YLugosi Lilla11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YPálvölgyi Bence10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YRuskó Eszter11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebreceni
YVadász András10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YVarga Péter11.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
YZsámboki Ákos10.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
ZBogáromi Dávid12.Kiskunhalasi Bibó István GimnáziumKiskunhalas
ZCsernák Tamás12.Eötvös Loránd TudományegyetemBudapest
ZFarkas Gitta12.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
ZFehér Anna12.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
ZFülöp Anna12.Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi EgyetemBudapest
ZHorváth Bence12.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
ZKerepesi Veronika12.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
ZKocsis Gábor Sándor12.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
ZKovács Bálint12.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
ZMeleg András12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZMócsy Miklós12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZOláh Zsófi12.Egri Dobó István GimnáziumEger
ZTóth Réka12.Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakképző IskolaBudapest
ZUrbán Csenge12.Újpesti Babits Mihály Gimnázium Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolájaBudapest

Szervezők

CsoportNév
prTátrai Alida (Alcsi)
prLantos András (Bandi)
prFüstös Vivien (Vivi)
prKlausz Milán (Milán)
prHadfi János (Jani)
prKátay Tamás (Katay)
prHarsányi Tamás (Pitbull)
prVarga László (VaLaci)
prBalogh Adrienn (Ada)
prKecskés Boglárka (Boglárka)
prDian Csenge (Csenge)
prBalogh Tamás László (Bill)
prGyimesi Bernadett (Csibe)
prSzőke Nóra Gabriella (Nóri)