Medve Szabadtéri Matekverseny 2014 - Veszprém

Veszprém, Kolostorok és kertek, 2014. május 18.

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Vida Tamás
Bozori Péter
Oláh Tamás
1013:33n/a
2.Dombóvári Bálint
Szauter Ábel
Szauter Csanád
1014:59n/a
3.Balogh Zsófia
Mihalicz Tímea
Gecsei Zorka, Lukács Katalin
914:59n/a
4.Kadem Aziz
Endresz Péter
Ulrich Flóra
813:35n/a
5.Hetyei Kristóf
Lázár Bence
Dóra Mátyás
814:56n/a
6.Bélteczki Bence
Algayer Zoltán
Havasi Napsugár
712:16n/a
7.Balázs Petra
Heller Daniel
Nagy Patrícia
712:55n/a
8.Encz Emese
Schultz Emma
Vojnity Nóra
713:23n/a
9.Zsilák Balázs
Kocsis Jenő
Kocsis Jenő
713:30n/a
10.Földesi Flórián
Galántha Szabolcs
Lendvai Martin
713:54n/a
11.Molnár Bálint
Gebei Bence
Szabó Zalán
714:10n/a
12.Kertai Valentina
Takács Balázs
Turi Márton Zoltán
714:16n/a
13.Engi Viktória
Müller Emese
Leszkovszki Nóra
714:21n/a
14.Krenhardt Eszter
Krenhardt Attila
Pintér Virág
714:37n/a
15.Németh Ábel
Hriczu Sebestyén
Kuhár Ottó
714:42n/a
16.Tulipán Anna
Hettman Márta
Hamburger Panna
714:43n/a
17.Pék Bianka
Boda Evelin
Simon Dóra
714:44n/a
18.Bagoly Szabolcs
Bagoly Mátyás
Boros Nándor
714:49n/a
19.Imre Léna
Pribék Adrienn
Büki Lili
613:52n/a
20.Oszter Kata
Göde Viktória
Németh Blanka
614:04n/a
21.Kósa Benedek
Györki Máté
Bánhegyi Banabás
614:16n/a
22.Márki Sára
Pipó Fanni
Nagy Nóra
614:19n/a
23.Gyimesi Laura
Tóth Hanna
Novák Boglárka
614:23n/a
24.Kormos Balázs
Jadlódszki Máté
Juhász Erik
614:30n/a
25.Bak Máté
Pálosi Kristóf
Gorácz Roland
614:31n/a
26.Pummer Eszter
Sándor Gabriella
Martoncsik Réka
614:41n/a
27.Montvai Szilárd
Szabó Máté
Für Balázs
614:47n/a
28.Jurik Liliána
Schmidt Anna
Hankusz Henrietta
614:49n/a
29.Áment Máté
Nagy András
Tóth Péter
614:57n/a
30.Szöllősi Vivien
Neuhold Hanna
Bokányi Barbara
615:00n/a
31.Eiben Ottó
Tóth Levente
Beniczky Sándor
513:04n/a
32.Hosnyánszki Noémi
Dudás Máté
Szmodics Levente
513:23n/a
33.Gál Imola
Siba Kata
Szőcsényi Enikő
513:26n/a
34.Zsetnyai Ákos
Brodmann Marcell
Radics Bence
513:29n/a
35.Pálfy Liza
Kovács Luca
Rogácsi Eszter
513:40n/a
36.Birtalan Molli
Bálint Mercédesz
Tatai Liliána
513:46n/a
37.Boros Dominik
Babati Zsuzsanna
Kreisz József
513:54n/a
38.Juhász Bianka
Pintér Stefánia
Szabó Kinga
514:10n/a
39.Parais Gergely
Magda Dávid
Homonnai Dávid, Salamon Dani
514:21n/a
40.Fogl Szonja
Kovács Mónika
Hernádi Olivér
514:23n/a
41.Dömötör Virág
Pál Edit
Koszpek Alexandra, Pécsi Dóra
514:23n/a
42.Vasas Réka
Pál Réka
Bárdi Barbara
514:54n/a
43.Vida Vera
Hólik Dorina
Nádas Eliza
413:09n/a
44.Gallai Péter
Lánczos Patrik
Pinczési Dávid
413:58n/a
45.Miklós Dorina
Losonczi Lilla
Szellák Szabina
414:34n/a
46.Pazdora Vivien
Orsós Anita
Tüttő Dóra
414:40n/a
47.Pónácz András
Kovács Botond
Abonyi János
414:56n/a
48.Péti Brigitta
Szabó Dorottya
Szántó Eszter
311:36n/a
49.Orsós Alexandra
Orsós Gyöngyi
Séllei Gyula, Simon Luca
312:44n/a
50.Muraközi Ármin
Iszak Csaba
Kállai Gergő
212:49n/a
51.Kozma Ákos
Kulman Gergely
Ladomérszky Benedek
213:13n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Péter Veronika
Nagy Viktória
Mészáros Nóra
814:21n/a
2.Nyári Alexandra
Sőnfeld Zsuzsanna
Szakács Nóra Orsolya
714:58n/a
3.Biró Barna András
Schvarcinger Zsolt
Biró Andor
613:58n/a
4.Heller Sára
Speier Roberta
Pap Anna
614:01n/a
5.Árkossy Borbála
Borbás Kitti
Kiss Gergely Dániel
614:03n/a
6.Czaun Réka
Korcsog Adél
Leitold Anita
614:04n/a
7.Schmutzer Lilla
Resch Réka
Rózsavölgyi Luca
614:06n/a
8.Kuti Zsófia
Petrák Rebeka
Juhász Mia
614:09n/a
9.Balázs Levente
Gáspár Szilárd
Szabó Áron
614:10n/a
10.Végh Blanka
Holicsek Réka
Izsó Fanni
614:15n/a
11.Prohászka Nándor
Nagy Gergő
Nagy Dániel
614:16n/a
12.Kurbucz Márk
Pálinkás Gábor
Weisz Tamás
614:18n/a
13.Vér Dominika
Szépvölgyi Dániel
Horváth László
614:19n/a
14.Piller Mátyás
Biros Bálint
Fülöp Bence
514:57n/a
15.Kocsis Dániel
Sárközi Kristóf
Susóczki Viktor
514:58n/a
16.Benson Brigitta
Koncz Bendegúz
Szakmáry Szabolcs
412:31n/a
17.Radanovits Regina
Merőtei Nóra
Hende Csanád
413:20n/a
18.Teklits Áron
Geosits Erik
Zab Ramóna
413:27n/a
19.Gebei Gergő
Fazekas Anna
Major Tünde
413:30n/a
20.Kővágó Boglárka
Horváth Alexandra
Fogl Johanna
413:56n/a
21.Szabó Gabriella
Horváth Csenge
Marton Nóra, Gimesi Dorottya
414:12n/a
22.Birkás András
Szűcs Zoltán
Gaál Csaba
414:12n/a
23.Szabó Dávid
Varga Zsombor
Léner Barna
414:16n/a
24.Lehner Anna
Várday Gábor
Szikonya Attila
414:21n/a
25.Bakos Patrik
Igaz Rebeka
Takács Daniella
414:57n/a
26.Fülöp Andrea
Kovács Kitti
Tamás Gréta
111:59n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Stark Patrícia
Radnai Bálint
Pituk Gábor
914:50n/a
2.Tóth Patrik
Gyöngyösi Márton
Rácz Péter
613:58n/a
3.Szeder Patrik
Varga Bence
Végh Nikita
513:22n/a
4.Kincses Barnabás
Mórocz Dávid Richárd
Zsubrits Ábel
413:41n/a
5.Borbély Sebastian
Szalay Kristóf
Varga Marcell
413:59n/a
6.Macsek Kata
Németh Brigitta
Varga András
414:23n/a
7.Bohner Anna
Sághi Kristóf Márk
Rácz János Sebestyén
414:24n/a
8.Mészáros Krisztina, Juranics Krisztián
Pálinkás Csenge
Kulcsár Dominik
414:26n/a
9.Bedi Zsófia
Ács Virág
Karsay Csanád
414:52n/a
10.Krausz Attila
Körösztös Gergő
Kiss Botond
414:53n/a
11.Dákai Patrícia
Szücs Angéla
Andor Tamás
311:56n/a
12.Benkovits Bianka
Pethő Dorina
Tóth Erika
312:59n/a
13.Gelencsér Antónia
Csizmadia Dorina
Szabó Csilla
313:21n/a
14.Bogács Barnabás
Korsós Martin
Zelles Tamás
313:26n/a
15.Pogonyi Márton
Sali Bence
Hegyi Gergely
313:28n/a
16.Farkas Edit Lilla
Buti Dávid
Szeitz Anita
313:35n/a
17.Újvári Dávid
Bogáti Bence
Szloboda Bence
313:50n/a
18.Zsugonics Brigitta
Mórász Hanna
Takács Emese
315:00n/a
19.Bakos Dávid
Dusa Balázs
Nagy Máté
111:00n/a
20.Sulman Nikolett
Takács Daniella
Galambos Fanni
114:00n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Nagy Kartal
-
-
1013:16n/a
2.Kovács Bálint
Hoang Anh Tuan
Stadler Benedek
1014:35n/a
3.Handrik László
Kenyeres Zoltán
Szabó Tímea
914:40n/a
4.Farkas Ágnes
Kecskés Boglárka
Tóth Réka
614:55n/a
5.Posta Máté
Szabó Titanilla
Szalmási Dániel
514:08n/a
6.Éles Mátyás
Ferenczi Diána
Mórocz Márk Dominik
514:56n/a
7.Vitéz Damján
Józsa Norbert
Kardos Milán
413:32n/a
8.Rozsnyai Virág
Németh Gergő
Müller Márta
414:46n/a
9.Duka Szilárd
Gáncs Kristóf
Juhász Péter
313:19n/a
10.Berta Anna
Vártok Hanna
Dolgos Emília
313:22n/a
11.Szabados Dóra
Bedi Péter
Varga-Márfy Milán
313:36n/a
12.Peidl Bálint
Horváth András
Szilágyi Dorina
314:00n/a
13.Turi Csenge
Kargli Mirjam
Bene Réka
314:48n/a
14.Komlódi Balázs
Katona Barbara
Paréj Fanni
314:49n/a
15.Dudás Réka
Karczag Bernadett
Kovács Bálint
212:07n/a
16.Tóth Zsanett
Pálinkás Mátyás
Baán Napsugár
112:05n/a
17.Szepesi Szonja
Horváth Imola
Adács Kristóf
000:00n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Hunka-Rostaházy Eszter
Kovács Gergely
Labádi Gábor
614:41n/a
2.Radnai István
Molnár Adrienn
Nagy Attila
513:46n/a