Medve Szabadtéri Matekverseny 2011 - Debrecen

Debrecen, Nagyerdő, 2011. április 16.

2011. április 16-án rendeztük meg a 13. debreceni Medve Vetélkedőt.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Csató Ádám
Nagy Bence
Szőllősi Péter
1014:43n/a
2.Bakó Ferenc
Dobák Dávid
Dudás Máté
814:18n/a
3.Tóth Fanni
Kiss Árpád Csaba
Séllei László
712:35n/a
4.Mercsényi Zsófia
Balázs Tamara
Gyenge Tekla
614:45n/a
5.Szabó Dorottya
Mertus Írisz
Barna Gréta
513:47n/a
6.Bertók Boglárka
Szabó István János
Suszter Gábor
513:52n/a
7.Bíró Bence
Szórád Bese
Révész Tamás
514:42n/a
8.Tátrai Richárd
Bagyal Bálint
Káposztássy Máté
514:46n/a
9.Molnár Péter
Oláh András
Afari Dániel
413:59n/a
10.Borzi István
Rácz György
Sipos Szilvia
414:03n/a
11.Újhelyi János Ábel
Szmorad Gergely
Visnyovszky Gergely
414:24n/a
12.Menyhárt Péter
Kriston Csongor
Bartók Levente
414:25n/a
13.Szabó Bálint
Orbán Dániel
Illés Gergely
414:31n/a
14.Farkas Milán
Szabó Nikolett
Kovács-Tesléry Gergely
414:37n/a
15.Jónás Eszter
Sustyák Róbert
Szabó Zsóka
414:57n/a
16.Doros Péter
Szűcs Erik
Havellant András
312:03n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Békési Dániel Károly
Turányi Botond
Szűcs Attila
1012:43n/a
2.Gyugos Bence
Szilágyi Martin
Szél Gábor
1014:34n/a
3.Balogh Petra
Gyerák Csaba
Szabó Eszter
1014:47n/a
4.Fábián Zsófia
Simon Zsófia
Tóth Dóra
1014:56n/a
5.Ordasi Zoltán
Szilágyi Máté
Varga Zoltán Donát
812:25n/a
6.Daher Péter
Hornyák Bence
Szobota András
714:07n/a
7.Balázs Imre
Dániel Szandra
Juhász Tamás
613:53n/a
8.Kiss Daniella
Kiss Viktória
Lendvei Bernadett
513:07n/a
9.Kádár B. Hanna
Pap Emilia
Tóth Bernadett
513:15n/a
10.Nagy Annamária
Gólya Petra
Szabó Ágnes
514:04n/a
11.Báthori Liza
Csák Dániel
Földi Károly
514:06n/a
12.Méhész Sándor
Mészáros Patrícia
Tóth Regina
412:06n/a
13.Bondár Péter
Németi József
Sipka Petra
412:21n/a
14.Nagy Vivien
Madar Márta
Mogyoróssy Ádám
413:07n/a
15.Gácsi Zsófia
Garai Maja
Holló Gergely
413:52n/a
16.Gonda Noémi
Imre Csilla
Joó Patrícia
313:26n/a
17.Dobi Levente
Saliga Zsolt
Vojth Ádám
313:34n/a
18.Molnár Bibiána
Rosinger Irma Nóra
Suszter Judit
211:35n/a
19.Elek Attila
Lengyel Márk
Soltész Ágoston
212:54n/a
20.Tóth Imre
Szabó Attila
Karim Hasan
113:31n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Török Mihály
Forrás Bence
Schwarcz Tamás
813:27n/a
2.Varga Dániel
Kiss Veronika
Tóth Szilvia
814:50n/a
3.Panyi Dávid
Polonkai Vanda
Aszalós Eszter
713:43n/a
4.Heimann Gergő
Fazekas Bence
Kovács Ádám
714:56n/a
5.Ulveczki Mihály Ádám
Nagy Vendel
Ceglédi Viktória
714:59n/a
6.Fórián László
Sági Róbert
Csizmadia Ádám
613:49n/a
7.Halasi Judit
Camaszotisz Tamara Judit
Bán Róbert
614:16n/a
8.Belső Borbála
Tarczali András
Országh Gábor
614:23n/a
9.Tőkés Anna
Szabó Bence
Iványi Roland
614:33n/a
10.Rozgonyi Anna
Burinda Zsófia
Papp Viktória
614:37n/a
11.Szakálos Barnabás
Szász Gábor
Hosszú Bernadett
614:50n/a
12.Kátay Tamás
Rózsa Alida
Vályi András
614:56n/a
13.Oláh Zsófia
Kucsma Levente István
Madarász Fanni
515:00n/a
14.Koszticza Marcell
Óvári Gábor
Molnár Tamás
413:36n/a
15.Eperjesi Viktor
Szabó Fruzsina
Tóth Nicole
413:45n/a
16.Horváth Barbara
Szűcs Éva
Vonyik Dóra
414:01n/a
17.Spisák Réka
Szedlák Bianka
Széphalmi Leona
414:12n/a
18.Ölveczki Gyula
Palásthy Fanni
Szűcs Orsolya
414:13n/a
19.Héjas Szilárd
Takács Balázs
Bartha Attila
414:33n/a
20.Czinege Zénó
Fülöp Máté Imre
Víg Marcell
414:45n/a
21.Málnássy Noel
Rémiás Bence
Varga Roland
414:46n/a
22.Harsányi Péter
Juhász Renáta
Kiss Bernadett
414:52n/a
23.Majoros Márk
Piskóty Tamás
Sangulya Lotár
414:53n/a
24.Király Evelin
Gyarmati Fanni Mabella
Sipos Bence
311:39n/a
25.Borúzs Gergely
Fekete Dávid
Sziládi Péter
313:27n/a
26.Homonyik Roland
Balázs Ákos
Boros Máté
211:25n/a
27.Gráfel Norbert
Konyári Zoltán
Szemenyei Gergely
211:55n/a
28.Molnár Márk
Nagy Balázs
Kalapos Dávid
212:02n/a
29.Zoltai Fanni
Virágos Vivien
Vuk Alíz
212:07n/a
30.Varga Nóra
Tatár Dénes
Móré Bendegúz
212:09n/a
31.Bordás Éva
Szabó Éva
Szilágyi Zoltán
213:38n/a
32.Cseke Tamás
Bence János Mátyás
László Márk
214:04n/a
33.Galla Priszcilla
Jónás Vivien Nóra
Katona Gábor
110:22n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Végh János
Szekeres Kornél
Dzsanbolat Orgilbold
1014:57n/a
2.Zilahi Tamás
Uzonyi Dávid
Sulyok Bendegúz
914:57n/a
3.Csáki Edina
Zsubori Eszter
Nagy Zsófia
713:20n/a
4.Gréczy Ákos
Komonyi László
Kádár Viktória
512:16n/a
5.Reskó Sándor
Zajácz Boglárka
Csapó Máté
512:30n/a
6.Gyirán Márton Áron
Farkas Attila
Bodnár Judit
512:42n/a
7.Lakatos Ilona
Rácz Rita
Serényi Zoltán
512:46n/a
8.Kovács Ferenc
Szűcs István
Ondecs Ferencné Beatrix
513:10n/a
9.Kriston K. Zoltán
Harsányiné Szécsi Ibolya
Rácz Csaba
513:47n/a
10.Szentesi Norbert
Záhorszki Liliána
Rakaczki Tamás
514:06n/a
11.Lukács Miklós
Márián Zoltán
Gaál Milán
514:49n/a
12.Remenyik Katalin
Szász Sándor
Májer Tamás
514:59n/a
13.Szabó Anikó
Szosznyák Imréné Anikó
Farkas Ferenc
414:25n/a
14.Balogh Ádám
Bulyovszky Balázs
Miskolczi Lilla
311:24n/a
15.Zavaczki Nóra
Kányási Enikő
Fülöp Roland
312:56n/a
16.Gáspár Zsófia
Kapitány Margit
Földi Zsuzsa
313:33n/a
17.Makkai Márk
Kocsis Boglárka
Kárányi Edina
313:54n/a
18.Csákó Bence
Dózsa Roland
Gólya Ádám
211:22n/a
19.Sófi Donát
Balkus Gergő
Kádár Tamás
211:23n/a