Medve Szabadtéri Matekverseny 2010 - Debrecen

Debrecen, Nagyerdő, 2010. május 8.

2010. május 8-án rendeztük meg a 12. debreceni Medve Vetélkedőt.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Kátay Tamás
Czibere Zsolt
-
514:50n/a
2.Zatik Vilmos
Hudák József
Velkey Lőrinc
412:53n/a
3.Kun Andrea
Kuli Dorottya
Szabó Zsanett
413:45n/a
4.Békési Dániel Károly
Turányi Botond
Szűcs Attila
413:52n/a
5.File Réka
File Stella
Horváth Krisztián
413:54n/a
6.Balogh József
Nagy Dániel
-
413:55n/a
7.Fórián László
Sági Róbert
Csizmadia Ádám
414:11n/a
8.Fábián Zsófia
Kiss Gergely
-
414:20n/a
9.Kozák Ádám
Purgel Tamás
Nagy András
414:36n/a
10.Szobota András
Sukály Botond
Kardos Sára
414:37n/a
11.Bíró Zsombor
Németh Ádám
Háda Károly
414:40n/a
12.Szilágyi András
Czövek István
Erdei Diána
414:44n/a
13.Jenei Győző
Szoboszlai Krisztina
Juhász Kristóf
414:45n/a
14.Siró Réka
Siró Luca
Dr. Siróné Dr. Bódor Csilla
414:46n/a
15.Gonda Attila
Nagy Zoltán
Csótó Dániel
414:48n/a
16.Girhiny Krisztina
Káposztássy Zita
Kiss Rebeka
414:48n/a
17.Felföldi Petra
Dojcsák Dalma
Gotthard Klaudia
414:55n/a
18.Balanyi Laura
Nagy Noel
Onodi Norbert
415:00n/a
19.Bajnai Dávid
Fibi Rebeka
Petrikovits Emese
313:38n/a
20.Kiss Alexandra
Daróczi Erika
Takács Flóra
313:50n/a
21.Rozgonyi Anna
Felföldi Zelma
Kiss Bernadett
313:57n/a
22.Laboda Bettina
Molnár Renáta
Zolnai Anna
314:06n/a
23.Császár Szabolcs
Nagy Lajos Bence
Szöllősi Gábor
314:08n/a
24.Hacsa Flóra
Hosszú Bernadett
Vincze Fanni
314:12n/a
25.Szakálos Barnabás
Szász Gábor
Szegenyák Balázs
314:13n/a
26.Juhász Emese
Czuczi Tamás
-
314:25n/a
27.Molnár Bibiána
Rosinger Irma Nóra
Székely Dávid
314:55n/a
28.Hornyák Péter
Szabó Csongor
Szatmári Roland
314:56n/a
29.Jakab Andrea
Makónyi Fanni
Tóth Vivien
314:57n/a
30.Timkó Edina
Mészáros Anett
Szokolai Krisztina
210:40n/a
31.Eperjesi Viktor
Tóth Nicole
Szabó Fruzsina
211:59n/a
32.Ivacevic Márk
Tóth Imre
Németi József
212:00n/a
33.Bondár Péter
Vaszkó Márton
-
212:40n/a
34.Tóth Laura
Durgó Nikolett
Lázár Ábrahám
213:47n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Szilágyi Gergely Bence
Varnyú József
Párkányi Szabolcs
614:35n/a
2.Szerviczky Orsolya
Nemkin Viktória
Torday Wendy
615:00n/a
3.Varga Dániel
Iványi Roland
-
313:11n/a
4.Ulveczki Mihály Ádám
Nagy Vendel
Polonkai Vanda
313:34n/a
5.Cseke Tamás
Turányi László
Faragó István
313:38n/a
6.Jancsurák Judit
Tóth Borbála
Szögeczki Sára
313:49n/a
7.Sőregi Kristóf
Harmos Gábor
Kovács Gábor
314:40n/a
8.Móré Dóra
Remenyik Katalin
Szász Sándor
314:59n/a
9.Huszár Barbara
Kis Olívia
Csábi Nándor
210:44n/a
10.Papp Attila
Sinkó György
-
210:58n/a
11.Szabó Emese
Antal Ágota
Oláh Bernadett
211:03n/a
12.Sipos Ágnes
Siroki Anna
Berényi Lilla
211:15n/a
13.Koszticza Marcell
Óvári Gábor
Morvai Dániel
211:25n/a
14.Záhorszki Liliána
Takács Mária
Orosz Péter
211:31n/a
15.Antal Melinda
Skriba László Gábor
Ambruzs Mátyás Péter
211:52n/a
16.Szabó Lili
Petrik Dorina
Nagy Milán
211:59n/a
17.Erdelics Gitta
Erdelics Ágnes
Sziksz Ágnes
212:04n/a
18.Lukács Miklós
Márián Zoltán
Gaál Milán
212:08n/a
19.Sándor Viktória
Horváth Noémi
Nagy Gréta
212:23n/a
20.Bondár Judit
Szivos László
Kovács Dávid
212:26n/a
21.Mizsei Mirella
Novák Antal Dávid
Sisa Kitti
212:46n/a
22.Gaál Benjamin
Herczeg Gábor
Dávid Tamás
213:25n/a
23.Héjas Szilárd
Takács Balázs
Bartha Attila
213:31n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Damásdi Gábor
Dankovics Attila
-
1012:30n/a
2.Palincza Richárd
Farkas Rebeka
Törzs Ádám
1012:58n/a
3.Orosz Erzsébet
Kallós Béla
Tamás Éva
914:20n/a
4.Mester Márton
Kohlmann András
Major Attila
814:56n/a
5.Harsányiné Szécsi Ibolya
Rácz Csaba
Szentesi Norbert
714:32n/a
6.Barnáné Lakatos Ilona
Zádori Edina
Farkas Attila
714:51n/a
7.Simkó Marcell
Szekeres Dávid
Szikszai Lőrinc
714:54n/a
8.Győrfi Katalin
Timkó Boglárka
-
614:56n/a
9.Remete László
Turi Balázs
Rácsai Mátyás
514:10n/a
10.Ibos Katalin
Czebe Brigitta
Tóth Kata
514:33n/a
11.Jenei Dóra
Szelezsán Adrienn
Sinka Dániel
514:54n/a
12.Földi Zsuzsanna
Gáspár Zsófia
Kapitány Margit
414:56n/a
13.Tóth Tamás
Gavlucz Ferenc
Kiss Ramóna
310:46n/a
14.Forgó Norbert
Juhász László
Csupász Tibor
313:02n/a
15.Pintér Zsolt
Papp Gábor
Tóth László
313:54n/a
16.Szabó Zoltán
Juhász Klaudia
Kocsány Péter
314:45n/a
17.Babodi Enikő
Kovács Nóra
Csepregi Zsanett
214:51n/a