Medve Matektábor 2009 - Pusztafalu

Pusztafalu, Öreg Bence tábor, 2009. augusztus 2. - 2009. augusztus 8.

2009-ben a második táborunkat augusztus 2-8. között tartottuk, Pusztafalun.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABihacsy Balázs Bence5.Szőnyi Benjámin Református Általános IskolaHódmezővásárhely
ABogáromi Dávid6.Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSoltvadkert
ADezsényi Dorottya6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
AKecse Nagy Bendegúz4.
ALányi Csaba6.Ibolya utcai Általános IskolaDebrecen
APap-Takács Gergely6.Juhász Gyula Tanárképző Főiskola Gyakorló Általános IskolájaSzeged
APerger Imre6.Zelk Zoltán Általános IskolaNyíregyháza
ASzántó Imre5.Irinyi József Általános IskolaHosszúpályi
ASzász Dániel Soma6.Tisza-parti Általános IskolaSzeged
BCsizmadia Katalin Sára7.Petőfi Sándor Általános IskolaPüspökladány
BEőry Gergely6.Gábor Áron Matematika Tagozatos Általános IskolaBudapest
BHudák Imre5.Svetits Katolikus GimnáziumDebrecen
BKuik Dorottya6.Pethe Ferenc Általános IskolaTiszavasvári
BNagy Vivien6.Petőfi Sándor Általános IskolaPüspökladány
BPlaszkó Noel6.Ilosvai Selymes Péter Általános IskolaAbaújszántó
BSchmiedt Mihály6.Ilosvai Selymes Péter Általános IskolaAbaújszántó
BTernován Bernadett6.Benedek Elek Általános IskolaDebrecen
BZatik Vilmos5.Svetits Katolikus GimnáziumDebrecen
KDobos Gábor7.Vári Emil Általános IskolaKisvárda
KFüzi Luca Sára7.Molnár Mózes Általános IskolaBodroghalom
KHagymássy Gábor7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
KHajdók Bence7.Német Nemzetiségi Gimnázium és KollégiumBudapest
KKapi Anna7.Fényi Gyula Miskolci Jezsuita GimnáziumMiskolc
KKecskés Boglárka7.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
KKiss Anna7.Salgótarjáni Bolyai János GimnáziumSalgótarján
KSzabó Flóra7.Fényi Gyula Miskolci Jezsuita GimnáziumMiskolc
KTóth Réka7.1. sz. Általános IskolaBudaörs
KVajas Dóra7.Vári Emil Általános IskolaKisvárda
LBalázsi Bálint8.Oktatási CentrumNyírbátor
LBognár Tamás7.Dóczy Gedeon Református GimnáziumDebrecen
LCzinege Edina7.Karcagi Nagykun Református Általános IskolaKarcag
LGémes Gábor8.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
LHorváth Bence7.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
LKovács Eszter8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló GimnáziumaDebrecen
LKovács Gergely8.Szabad Waldorf Óvoda és Általános IskolaNyíregyháza
LKuik Balázs8.Pethe Ferenc Általános IskolaTiszavasvári
LMaklári Judit8.Vári Emil Általános IskolaKisvárda
LPuskás Fanni7.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
LSzabó Lóránt8.Vári Emil Általános IskolaKisvárda
LTran Róbert7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló GimnáziumaDebrecen
XBálint Márton9.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
XDian Csenge9.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
XFolytán Bence9.
XGonda Judit10.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
XIlonczay Tekla9.Kölcsey Ferenc FőgimnáziumSzatmárnémeti
XKiss Dóra9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
XLakatos Tamás9.Kölcsey Ferenc FőgimnáziumSzatmárnémeti
XLászló Alma10.Colegiul National SilvaniaZilah
XMáthé Boglárka10.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
XNagy Balázs9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
YAujeszky Tamás11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YDudás Zsolt10.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YFarkas Zsuzsanna10.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
YHadfi János10.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YKispéter Tamás10.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YKlausz Milán10.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
YMező Dániel11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YPásztor Ákos10.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YPerjési Gábor10.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YPólya Málna11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YSeress László12.USA
YTátrai Alida10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen

Szervezők

CsoportNév
AKis Gábor (g)
APiczil Fruzsina (Fruzsi)
BBeringer Dorottya (Dóri)
BDian Eszter (Eszter)
KKovács Péter (mizo)
KBoross Péter (Miniszter)
LSzűcs Gergely (Koala)
LMikulán Attila (blick)
prBánszki István (Melír)
prBátyi Tamás László (Bratyó)
prKolozsi Zoltán (KZ)
prTóth Fanni (Fanni)
XBörcsök József (Joe)
XBalogh Tamás László (Bill)
YSzobonya László (Sirpi)
YTreit Noémi (Noj)