Medve Szabadtéri Matekverseny 2009 - Budapest, Gellért-hegy

Budapest, Gellért-hegy, 2009. április 4.

2009. április 4-én rendeztük meg a 2. budapesti Medve Vetélkedőt.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Réti Marcell
Kazi Ádám
Turjányi Attila
914:55n/a
2.Bogár-Szabó Tamás
Farkas Denton
Szutor Bence
814:13n/a
3.Kemény Alexandra
Horváth Szabolcs
Varga Bálint
814:29n/a
4.Cu Le Huy
Weinper Márton
Nagy Borbála
712:50n/a
5.Radanovits Rebeka
Gálos Tas
Hende Botond
712:57n/a
6.Putti Krisztián
Ványi András
Simon Áron
713:31n/a
7.Mócsy Márk
Weisz Ambrus
Mócsy Miklós
713:57n/a
8.Dezsényi Dorottya
Palasik Zsófia
Fehér Balázs
714:16n/a
9.Molnár Ferenc
Várady Csongor
Matics Richárd
714:40n/a
10.Füstös Vivien
Váradi Bettina
Lukácsevics Fanni
714:52n/a
11.Patonai Bátor
Pálinkás Patrik
Ebinger Dávid
714:54n/a
12.Lőrinczi Lilla
Nyúl Dóra
Pohl Dániel
714:55n/a
13.Török Mihály
Ajler Andrea
Czövek Márton
714:56n/a
14.Mosó Krisztina
Palágyi Barbara
Kerekes Beáta
613:29n/a
15.Ijjas Mihály
Városi Gergely
Andrési Áron
614:20n/a
16.Szabó Sebestyén
Susits Mátyás
-
513:37n/a
17.Takács Viktória
Horváth Gábor
Szalai Gábor
514:30n/a
18.Basa Renáta
Kojdási Gergő
Volenszki Gábor
514:51n/a
19.Egerszegi Zoltán
Borzák Zoltán
Balog Gergő
414:27n/a
20.Takács Nelli
Pálfi Máté
Várdai Virág
414:33n/a
21.Pákozdi Norbert
Szabó Bence
Rendek Tímea
414:40n/a
22.Dósa Nikolett
Marics Erika
Forgács Anna
414:45n/a
23.Bartha Patrícia
Dósa Alexandra
Varga Brigitta
414:53n/a
24.Deák Dorottya
Goretity Árpád
Schmidt Laura
414:55n/a
25.Pintér Cintia
Zelovics Nikolett
Bálint Melinda
414:59n/a
26.Kispál Erika
Fövényi Csilla
Szarka Réka
313:02n/a
27.Lakos Patrik
Lakos Gergely
Medve Bence
314:31n/a
28.Nikolics Zorán
Schaffer István
-
314:50n/a
29.Kocsis Edina
Sári Ágnes
Zsiska Iringó
314:58n/a
30.Nagy Mária
Bíró Tímea
Tóth Antal
211:55n/a
31.Turányi Regina
Mészáros Márk
Szkicsák Hébel Regina
212:04n/a
32.Gogolák Gábor
Egerszegi Ferenc
Sáfár Olivér
212:31n/a
33.Biri Eszter Daniella
Nguyen Uyen My
Radó Hanna
212:50n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Nagy Balázs
Kiss Dóra
Csizmadia Árpád
714:20n/a
2.Tóth Gergely
Ács Noémi
Czipó Bence
512:48n/a
3.Székely Eszter
Tóth Emese
Csige Réka
513:00n/a
4.Janzer Olivér
Nagy Róbert
Weisz Gellért
513:28n/a
5.Máthé Boglárka
Kocsis Flóra
Konkoly Judit
513:38n/a
6.Abonyi Gábor
Balogh András
Neumer Tamás
513:47n/a
7.Nánási József
Varga Csaba
Szalmási Bence
513:50n/a
8.Sándor Csilla
Tóth Erika
Füzy Éva
514:05n/a
9.Dániel Márton
Nemecskó István
Rácz Kristóf
514:16n/a
10.Rontó Laura
Dalos Magdolna
Rontó Levente
514:54n/a
11.Sipka Bence
Geszler Evelyn
Tóth Petra
413:08n/a
12.Kántor Zsófia
Marschall Bence
Lőrincz Péter
413:30n/a
13.Tárnok Róbert
Garai Gergő
Jenővári Márton
414:37n/a
14.Korompai Ágnes
Korompai Beáta
-
313:07n/a
15.Csanda Erika
Nádházi Hajnalka
-
313:36n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Varga László
Szabó Dániel
Szőke Nóra
1012:38n/a
2.Hégerné Berta Andrea
Pojják Klára
Tassy Gergely
1013:29n/a
3.Frankl Nóra
Palincza Richárd
Weisz Ágoston
1013:47n/a
4.Prok Tamás
Lenger Dániel
Végső Tamás
1014:43n/a
5.Márkus Bence
Harsányi Tamás
Kovács Noémi
1014:53n/a
6.Füzes Dávid
Boza István
Horváth Áron
814:20n/a
7.Berghammer Tamás
Czupy Gergely
Bán Bence
712:06n/a
8.Benedek László
Tamás Zsolt
-
714:49n/a
9.Balogh Ádám
Szabó András
Magyar Bálint
714:58n/a
10.Oláh Petra
Gyóni Dorottya
Kérészy Zsófia
714:59n/a
11.Dohovics Emese
Lénárd Kitti
Juhász Jakab
613:41n/a
12.Lipák Ágnes
Laszip Luca
Andrónyi Eszter
615:00n/a