Medve Szabadtéri Matekverseny 2008 - Debrecen

Debrecen, Nagyerdő, 2008. május 17.

2008. május 17-én rendeztük meg a 10. debreceni Medve Vetélkedőt.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Godó Luca
Lukács Evelin
Szirák Zsófia
914:40n/a
2.Cseke Tamás
Turányi László
Faragó István
814:51n/a
3.Ádám Zoltán
Bessenyei Dávid
Perger Fruzsina
814:55n/a
4.Varnyú József
Erdész Balázs
Fehér Gergő
714:40n/a
5.Szabó Anita
Kerekes Blanka
Hajnóczy Áron
614:40n/a
6.Bakos Olivér
Fodor Dávid
Hosszú Levente
614:46n/a
7.Kovács Eszter
Komáromi Boglárka
Koncz Gabriella
614:59n/a
8.Csehi Tamás
Sáry Zsófia
Bojtár Orsolya
513:37n/a
9.Papp Viktória
Esztergályos Balázs
Koszticza Marcell
514:50n/a
10.Kiss Alexa
Csáki Edina
Darabos Rózsa
411:37n/a
11.Tőkés Anna
Ulveczki Mihály Ádám
Nagy Tamás
413:42n/a
12.Vaszkó Iván
Bondár Judit
Kővári István
414:53n/a
13.Zatik Vilmos
Hudák József
Velkey Lőrinc
312:23n/a
14.Szabó Veronika
Medve Gerda
Novák László
312:26n/a
15.Téglás Melinda
Záhorszki Liliána
Takács Mária
313:05n/a
16.Héjas Szilárd
Orosz Richárd
Takács Balázs
313:12n/a
17.Csizmadia Liliána
Szabó Nikolett
Szilágyi Henrietta
313:48n/a
18.Stempel Laura
Papp Attila
Bélteky Patrik
213:34n/a
19.Varga Ádám
Marinecz Attila
Vincze Lajos
214:08n/a
20.Tamics Ádám
Ecsedi Noémi
Vaszkó Márk
214:08n/a
21.Boholy Beáta
Jancsurák Judit
Óvári Gábor
214:12n/a
22.Varga Anita
Nyeste Katinka
Mezei Dóra
214:33n/a
23.Gál Tamás
Pap Kristóf
Balog Attila
112:15n/a
24.Marton Roland
Tóth Bence
Gajda Máté
113:00n/a
25.Varga Dóra
Csák Sára
Radovics Judit
113:30n/a
26.Papp Franciska
Pataki Laura
Mile Viktória
114:06n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Prok Tamás
Lenger Dániel
Végső Tamás
1014:30n/a
2.Nagy Balázs
Kiss Dóra
Baksa Domonkos
912:47n/a
3.Remete László
Beke Lilla
Berindán Krisztina
912:58n/a
4.Selmeczi-Tóth Anna
Kovács Adrienn
Szabó Gréta
913:46n/a
5.Tóth Miklós
Müller Dóra
Megyeri Andrea
913:48n/a
6.Simkó Marcell
Győrfi Katalin
Vaskó Gergely
913:50n/a
7.Székely Eszter
Ács Noémi
Leskó Mariann
913:56n/a
8.Kiss Borbála
Tóth Gergely
Backhausz Tibor
913:57n/a
9.Boholy Ildikó
Plásztán Bence
Girhiny Gergő
914:00n/a
10.Muszka Borbála
Mester Márton
Bakos Gábor
914:05n/a
11.Gyimesi Bernadett
Kenéz Ágnes
Kovács Hajnalka
914:24n/a
12.Harsányi Tamás
Pituk Dávid
Kovács Zsolt
914:25n/a
13.Frankl Nóra
Palincza Richárd
Csernyánszky Nándor
914:31n/a
14.Béres Judit
Takács Daniella
Timkó Boglárka
914:33n/a
15.Farkas Márton
Polyák Lajos
Rácz Lajos
914:36n/a
16.Ibos Katalin
Czebe Brigitta
Oláh Ágnes
914:40n/a
17.Gacsályi Kinga
Zatik Anna
Bacsó Fruzsina
914:42n/a
18.Tóth Máté
Kertesi Marcell
Kirschner Péter
813:41n/a
19.Kiss Judit
Lempák Szilvia
-
814:02n/a
20.Jeney Balázs
Csiha Dénes
Fazekas Attila
814:51n/a
21.Viharos Andor
Martinek Vilmos
Kohlmann András
814:59n/a
22.Kovács Nóra
Jakab Krisztina
Mile Mónika
714:05n/a
23.Földi Zsuzsanna
Gáspár Zsófia
Kapitány Margit
715:00n/a
24.Tóth Tamás
Benke Balázs
Holhós Attila
715:00n/a
25.Sárvári Balázs
Fónyad Zoltán
Kabai András
514:55n/a
26.Békési Nikolett
Kiss Anett
Nagy Tímea
514:59n/a
27.Balog Dániel
Gavlucz Ferenc
Szűcs Róbert
411:16n/a
28.Tar Arabella
Csikós Nikolett
Bacsa Zsanett
311:45n/a
29.Tóth Viktória
Tóth Ádám
Somogyi István
313:18n/a
30.Szabó Renáta Nóra
Komáromi Bernadett
Kungazda Béla
210:55n/a
31.Ecsedi Marianna
Virágos László
Tömöri Tamás István
210:56n/a
32.Farkas Renáta
Borsos Melinda
Nádai Nikoletta
210:57n/a
33.Kertész Klaudia
Szabó Janka
-
211:16n/a
34.Háda Ádám
Nagy Ábris
Varga András
212:21n/a
35.Bugya Emese
Pataki Zsanett
Kovács Dávid
213:07n/a
36.Vasas Nikoletta
Vasas Kitti
Soltész Judit
214:10n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Csóka Győző
Szabó Gábor
Tóth László
1214:10n/a
2.Kiss Benedek
Vásárhelyi Bálint
Kiss Viktor
1214:22n/a
3.Varga László
Nagy Dániel
Szőke Nóra
1214:29n/a
4.Simkó Dániel
Németh Nándor
Stempel Stella
914:35n/a
5.Rakaczki Rita
Kocsis Beáta
Kovács Ilona
914:46n/a
6.Pólya Málna
Salát Zsófia
Tátrai Alida
914:53n/a
7.Godó Bence
-
-
814:55n/a
8.Tószegi Károly
Szabó Szabolcs
Kujbus Tibor
814:56n/a
9.Hajdu Lóránd
Estók Dániel
Hüse Zoltán
613:56n/a
10.Bíró Tamás László
Karászi Ferenc
Fenyvesi Péter
614:46n/a
11.Bagi Attila
Balázs Nikolett
Dózsa Melinda
614:47n/a
12.Harsányi Anna
Balogh Adrienn
Ágoston Dóra
515:00n/a
13.György Veronika
Kiss Kinga
Molnár Judit Lilla
515:00n/a
14.Harsányiné Szécsi Ibolya
Rácz Csaba
-
413:33n/a
15.Molnár Dalma
Orosz Magdolna
Nagy Nikoletta
413:38n/a
16.Balogh Zsófia
Májer Imre
Ősz Edina
413:40n/a
17.Kállainé Varga Mária
Szabó Balázsné
-
413:45n/a
18.Pócsik Eszter
Bertalan Csilla
Kovács Anikó
414:20n/a
19.Puskás Teodóra
Gyarmati Sándor
Hoffmann Dániel
414:20n/a
20.Csordás Zoltán
Nagy Bettina
Zonda Csongor
414:21n/a
21.Nagy Angelika
Barnáné Lakatos Ilona
Zádori Edina
414:39n/a
22.Balogh Gyula
Takács Gábor
Fodor Imre
414:40n/a
23.Nagy Dániel
Bardócz Balázs
Borbély Csaba
415:00n/a
24.Szászi Mariann
Póvik Alexandra
Kecskés Katalin
314:05n/a
25.Jenei Józsefné
Agod Pál
-
211:22n/a