Medve Matektábor 2003 - Sima

Sima, Ifjúsági tábor, 2003. július 8. - 2003. július 14.

2003-ban az első tábort július 8-14. között rendeztük meg Simán.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABalku János5.
ABodonyi Ádám5.Általános IskolaSzendehely
AÉles András5.Kinizsi Pál Általános IskolaDebrecen
AGerse Mihály5.Széchenyi István Gimnázium és Általános IskolaSzolnok
AKiss Gergő5.Móra Ferenc Általános IskolaNyíregyháza
ALénárt Tamás5.Mészáros Lőrinc GimnáziumJászapáti
AMolnár Imre5.Hajdúböszörményi Bocskai István Általános IskolaHajdúböszörmény
ANagy Balázs5.Kölcsey Ferenc Általános IskolaFehérgyarmat
ANagy Gábor5.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
ANagy Krisztián5.Petőfi Sándor Általános IskolaEncs
APuskás János5.Gönczy Pál Általános IskolaDebrecen
ASurányi Soma4.Fráter György Általános IskolaSajólád
ASzebenyi Péter5.Petőfi Sándor Általános IskolaEncs
AZakor Ákos5.Általános IskolaTunyogmatolcs
AZámbó János5.Pátrohai Móricz Zsigmond Általános IskolaPátroha
BAntós Kató6.Karácsony Sándor Általános IskolaFöldes
BBana Tibor5.Bethlen Gábor Református Általános IskolaTörökszentmiklós
BBarta Sándor6.Bátonyterenyei Kossuth Lajos Általános IskolaBátonyterenye
BDányi Tamás6.Kossuth Lajos Gimnázium és Kereskedelmi SzakközépiskolaTiszafüred
BFülöp Zsuzsa6.Petőfi Sándor Általános IskolaPüspökladány
BHalász Zoltán6.Sári Gusztáv Általános IskolaKaba
BHorkai András6.Nyíregyházi Bem József Általános IskolaNyíregyháza
BKaposvári István5.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
BKondor Gábor6.Széchenyi István Általános IskolaMátészalka
BNagy Dániel6.Hajdúböszörményi Bocskai István Általános IskolaHajdúböszörmény
BOlajos István6.Kossuth Lajos Gimnázium és Kereskedelmi SzakközépiskolaTiszafüred
BSimkó Márton6.Szabó Lőrinc Általános IskolaEdelény
BSurányi Petra6.Fráter György Általános IskolaSajólád
BSzekeres Zoltán6.Kossuth Lajos Gimnázium és Kereskedelmi SzakközépiskolaTiszafüred
BTörök Dávid6.Szabó Lőrinc Általános IskolaEdelény
BTószegi Károly6.Vántus István Általános IskolaNyírbogát
BWiszoczky Nóra5.Bethlen Gábor Református Általános IskolaTörökszentmiklós
KBoda Péter6.Debreceni Hatvani István Általános IskolaDebrecen
KCsépke Balázs7.Vári Emil Általános IskolaKisvárda
KFöldvári Attila7.Csete Balázs Általános IskolaJászkisér
KGulácsi Balázs6.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
KPáldeák Áron6.Debreceni Hatvani István Általános IskolaDebrecen
KSámy Lilla6.Dózsa György Általános IskolaDebrecen
KSmid Erika6.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános IskolaNyíregyháza
KSzabó Dániel6.Debreceni Hatvani István Általános IskolaDebrecen
KSzalai László6.Ebesi Arany János Általános IskolaEbes
KSzalai Viktória6.Ebesi Arany János Általános IskolaEbes
KSzélyes Tamás6.Nyékládházi Kossuth Lajos Általános IskolaNyékládháza
KSzemerey Janka6.Vécsey Károly Általános IskolaNyíregyháza
KTóth Evelin7.Általános Művelődési Központ Általános IskolájaFábiánháza
KTuri Lilla Zsuzsanna6.Ibolya utcai Általános IskolaDebrecen
KVarga István7.Vörösmarty Mihály Általános IskolaÚjszász
KVarga László6.Petőfi Sándor Általános IskolaDebrecen
KVolosinovszki Dávid6.Vécsey Károly Általános IskolaNyíregyháza
LBarta Éva Anna7.Váci Mihály GimnáziumBátonyterenye
LBáthor László7.Vágó Pál Általános IskolaJászapáti
LBirtók Lili7.Nyíregyházi Bem József Általános IskolaNyíregyháza
LGégény József7.Báthory István Általános IskolaNyírbátor
LJenes Sándor7.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
LJuhász Dóra7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
LKenézi Miklós7.Báthory István Általános IskolaNyírbátor
LLőrincz Regina7.Ebesi Arany János Általános IskolaEbes
LMadarassy Zoltán7.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános IskolaNyíregyháza
LNagy Romola7.Lórántffy ZsuzsannaPocsaj
LPongó Tamás7.Vágó Pál Általános IskolaJászapáti
LPosgay Zoltán7.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest
LPosgay-Nagy Dóra7.1. sz. Általános IskolaÚjfehértó
LTakács Eszter7.Petőfi Sándor Általános IskolaPüspökladány
LTran Dániel7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló GimnáziumaDebrecen
LVasas Ferenc Béla7.Lórántffy ZsuzsannaPocsaj
MBotlik Bence7.Bocskai István Általános- és ZeneiskolaDerecske
MBuzás Attila7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MCsige Dániel7.Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
MCsizmadia József7.Bocskai István Általános- és ZeneiskolaDerecske
MDobránszky Dénes7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló GimnáziumaDebrecen
MJózsa András7.Általános IskolaEtes
MKovács Andrea7.Bajza József GimnáziumHatvan
MKulcsár Szilvia7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MLuhály Ádám7.Petőfi Sándor Általános IskolaEncs
MManka Marcell7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MMáté Dániel7.Általános IskolaEtes
MNagy Zsolt7.Bocskai István Általános- és ZeneiskolaDerecske
MPapp Géza7.II. Rákóczi Ferenc Általános IskolaKonyár
MRácz Rita7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MSimon Zsófia7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló GimnáziumaDebrecen
MSzabó Gábor7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MSzolnoki Lénárd7.Dóczy Gedeon Református GimnáziumDebrecen
MTőkési Alexandra7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YCsóka Győző7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YCzirok Emese7.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
YDian Eszter7.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
YGerse József8.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
YJónás Albert8.Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és KollégiumKisújszállás
YKatona Vencel8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló GimnáziumaDebrecen
YKecskeméti Andrea8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló GimnáziumaDebrecen
YMiczán Vivien7.Petőfi Sándor Általános IskolaEncs
YPapp István8.Sári Gusztáv Általános IskolaKaba
YPeregi Tamás7.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
YSzitás István7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YTompa Judit8.Szathmáry Király Ádám Körzeti Általános IskolaBoldva
YTóth Gábor8.Általános IskolaNyírlövő
YTóth László7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YTóth Milán8.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
YVallyon Emese7.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
ZBalogh Tamás11.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló GimnáziumaDebrecen
ZBerna Zoltán8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZBoross Péter9.Tóth Árpád GimnáziumDebrecen
ZDebreceni András10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZHorváth Gergely8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZKovács Máté10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZKugler Renáta10.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló GimnáziumaDebrecen
ZKulcsár Imre9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZPásztor Péter11.Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal GimnáziumBudapest
ZPetényi Franciska10.Boronkay György Műszaki Szakközépiskola, Gimnázium és KollégiumVác
ZPiczil Fruzsina9.Tóth Árpád GimnáziumDebrecen
ZTrócsányi Miklós9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen

Szervezők

CsoportNév
AJenes Ágnes ()
ATóth Boglárka ()
BBalogh Csaba (Neil)
BTóth Mariann (Mariann)
KGregó Kinga (Kinga)
KFehér Lajos Károly ()
LBörcsök József (Joe)
LFazekas Sarolta ()
MGerő Tamás ()
MVárnai Virág ()
prPapp Ágnes ()
YTomán Henrietta ()
YSiroki László ()
ZHorváth Gábor ()
ZKis Gábor (g)