Medve Szabadtéri Matekverseny 2000 - Debrecen

Debrecen, Nagyerdő, 2000. április 1.

2000. április 1-jén rendeztük meg a 2. Medve Vetélkedőt. Idén már általános iskolások (7. osztálytól) is részt vehettek a versenyben. Három kategóriában zajlott a nagyerdei nyüzsgés: Kismedve, Nagymedve és Jegesmedve.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Farkas Csaba
Kovács Péter
Major Roland
614:52n/a
2.Szanka Julianna
Krusper Márta
Apáti Zsuzsa
512:46n/a
3.Kolbe Balázs
Bardóczi Ádám
Ruskó Péter
514:55n/a
4.Gyulai Eszter
Kozma Gabriella
Venig Réka
314:41n/a
5.Hekler Melinda
Major Melinda
Nagy Anna
212:36n/a
6.Hevessy Tibor
Nagy Márton
Gali István Márk
214:22n/a
7.Szeifert Péter
Besenyei Tamás
Menyhárt Attila
214:37n/a
8.Orosz István
Szabó Gábor
Varga Tamás
214:44n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Szabados Edit
Kormos Attila
Nagy Tibor
712:14n/a
2.Szűcs Tamás
Tímár Gábor
Varga Péter
714:38n/a
3.Aczél Márton
Csatári Ákos
Csatári Zsolt
714:48n/a
4.Bodor András
Kiss Viktor
Vincze Ádám
714:58n/a
5.Papp Gábor
Fekete Gábor
Lánczi Levente
614:50n/a
6.Papp Ferenc
Tóth Katalin
Bozó Attila
512:11n/a
7.Nagy László
Uzonyi Béla
Tolvaj Péter
514:55n/a
8.Guta Balázs
Antal Ivett
Lábszki Tamás
514:56n/a
9.Bodnár Beáta
Veres Hajnalka
Sípos Szabolcs
514:57n/a
10.Varga Ildikó
Abari Attila
Uzonyi Imre
514:58n/a
11.Hajdú Jenő
Futó István
Gulácsi Zsolt
514:59n/a
12.Bulátkó Anita
Dávid Andrea
Papp Melinda
515:00n/a
13.Bíró Kinga
Ozorák Bernadett
Vízkeleti Laura
412:46n/a
14.Gál János
Zajdó Csaba
Kulcsár I. Róbert
413:15n/a
15.Griger Mihály
Minárik Péter
Póvik Imre
413:57n/a
16.Bordi István
Nagy Attila
Varga Zoltán
413:59n/a
17.Biri László
Juhász Károly
-
414:39n/a
18.Bíró Katalin
Borbély Ilona
Széll Krisztina
414:44n/a
19.Borsi Anett
Berki Zsanett
File Ibolya
414:54n/a
20.Boruzs István
Kovács Szilárd
Minárik Zoltán
414:56n/a
21.Sz. Tóth Anna
-
-
314:07n/a
22.Dudás Mária
Rádi István
Szabó János
314:30n/a
23.Schönperger János
Somi László
Szarka István Tamás
212:33n/a
24.Jándi Enikő
Kiss Anita
Mongu Zsuzsa
212:45n/a
25.Berényi Katalin
Erdélyi Tünde
Tarsoly Ildikó
212:57n/a
26.Csuka Olivér
Máthé Gergő
Vass Illés Zoltán
212:58n/a
27.Gyarmati Ildikó
Gyulai Éva
Milu Bernadett
213:42n/a
28.Bencsik Renáta
Nagy Zsuzsanna
Vadai Zsolt
213:46n/a
29.Arany Bernadett
Bernát Andrea
Huli Veronika
213:59n/a
30.Boros Ibolya
Lévai Dániel
Rácz Nóra
214:01n/a
31.Berkesz Judit
Papp Judit
Tokaji Tímea
214:26n/a
32.Balogh Tímea
Géresi Rita
Jámbor Emese
214:31n/a
33.Asztalos Attila
Bodnár Ferenc
Fazekas Tamás
214:32n/a
34.Oláh Erzsébet
Pál Boglárka
Fagyas Miklós
214:36n/a
35.Suszta Ildikó
Nagy Tibor
Szilágyi József
214:46n/a
36.Ferenczi Evelin
Lugosi Melinda
Orosz Enikő
214:49n/a
37.Béres Ildikó
Gánicz Erzsébet
Szemcsák Tünde
214:50n/a
38.Bálega Mariann
Kosina Orsolya
Nótin Beatrix
110:30n/a
39.Kovács Pál
Sári Attila
Vámos Károly
112:30n/a
40.Hudácskó Noémi
Zsom András
-
112:35n/a
41.Nagy Erika
Keresztesi Imre
Löki Levente
113:00n/a
42.Dzsudzsák Mariann
Hruska Ildikó
Kneczer Helga
113:05n/a
43.Bíró Tibor
Héder Viktória
Molnár Szilvia
113:05n/a
44.Bene Balázs
Murvai Károly
Szatmári Zoltán
113:05n/a
45.Babinszki Csaba
Balogh János
Sípos Barna
113:11n/a
46.Kiss Balázs
Nagy Lóránd
Szabó Árpád
015:00n/a
47.Balogh István
Nagy László
Szabó Árpád
015:00n/a
48.Bíró Amádé
Dalanics Balázs
Nyika Levente
015:00n/a
49.Barbócz Judit
Rácz Márta
Sári Julianna
015:00n/a
50.Busznyák Tamás
Török István
-
015:00n/a
51.Balogh Sándor
Mile István
Répási Ákos
015:00n/a
52.Ferenczi Csaba
Szabó Bálint
Kövesházi Attila
015:00n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Dombi Nóra
Kálcsev Cintia
Csóka Endre
814:55n/a
2.Dombi Tímea
Csillag Kristóf
Csillag Marianna
814:55n/a
3.Siroki László
Földesi Tamás
-
712:07n/a
4.Nagy Dávid
Nyul Balázs
Szöllősi Ádám
712:15n/a
5.Tóth Ágnes
Erdei Zsuzsa
Gönczi Zsuzsa
712:27n/a
6.Csirmaz Viktor
Kiss István
-
713:36n/a
7.Patay Gergely
Antal Borbála
Varga Éva
714:43n/a
8.Kiss Norbert
-
-
313:58n/a
9.Varga Ádám
Varga Zoltán
Veress Ádám
212:56n/a